اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر دستگاه دیجیتال star sat

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر دستگاه دیجیتال star sat

سلام به همه دوستان بزرگوار
    بنده یک دستگاه دیجیتال star sat مدل SR-T100HD دارم که در هنگام جستجو برای کانال ، دستگاه لحضه ای مکس میکنه و بعد بدون اینکه کانالی رو پیدا کنه پیغام میده لیست ذخیره شد . :eek: اما هیچ لیستی در واقع ذخیره نمیشه و عملا هیچ کانالی رو دریافت نمیکنه . لطفا اگر کسی تجربه ای یا علمی داره به بنده کمک کنه .
    با تشکر از دوستان
    خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد
    خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

پاسخ : تعمیر دستگاه دیجیتال star sat

قبلا سالم بوده یعنی کانالها رو دریافت میکرده ؟و اینکه آنتن سالم و مناسبه ؟آخه این گیرنده ها به آنتن خیلی حساسند.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
      قبلا سالم بوده یعنی کانالها رو دریافت میکرده ؟و اینکه آنتن سالم و مناسبه ؟آخه این گیرنده ها به آنتن خیلی حساسند.
      بله همه چیزش درسته و قبلا هم مسلما درست کار میکرده . اما حالا این مشکل براش پیش امده . :sad:

دیدگاه

نرم افزارش رو پیدا و پدیت کن.یه سرچی تو اینترنت بکن ببین پیدا میشه؟فقط باید مطمئن باشی دقیقا واسه همون مدله

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
          نرم افزارش رو پیدا و پدیت کن.یه سرچی تو اینترنت بکن ببین پیدا میشه؟فقط باید مطمئن باشی دقیقا واسه همون مدله
          راستش گشتم اما اونهایی که من دیدم پول میخوان . اونم چه قیمتهایی . :eek: فکر کنم اگه یه دونه بخرم ارزونتر در بیاد.
          شما سایتی رو نمیشناسید که این برنامه فلش رو در اختیار ما بزاره . :question:

دیدگاه

من یه گشتی زدم متاسفانه چیزی پیدا نکردم.
            نمایندگی و گارانتی و از این چیزا نداره؟اگه داره ببر اونجا حتما دارن.تعمیر کارای حرفه ای هم ممکنه داشته باشن ،از رو یه دستگاه سالم فایل نرم افزارشو بردارن و واست پروگرام کنن.

دیدگاه

نرم افزا رو پیدا کردم اما وقتی داخل فلش میریزم و به دستگاه متصل میکنم ، دستگاه فایلشو نشون نمیده . :angry:
              واقعا عجیبه . از دوستان کسی ، چیزی به نظرش نمیرسه . :question: :arrow:

دیدگاه

تو منوی دستگاه یه چیزی تو مایه های به روز رسانی هست .اون را انتخاب کن.ممکنه یه گزینه باشه که از طریق آنتن و یه گزینه از طریق فلش مموری انجام بشه که دومی را بزن.

دیدگاه

دستگاهت هیچ مشکلی نداره .زمانی که تو صفحه جستجوی کانال میری باید پایین ترین فرکانس رو انتخاب کنی تا از اولین فرکانس شروع به جستجو کنه.
                  اگه هاتبرده فرکانس 10719 رو انتخاب کن
                  متاسفانه این یه مشکل احمقانه تو این رسیورهاست مال من ساعتش 25 ساعتس باورتون میشه ساعت میره رو 25:59 دقیقه بعد 00:00 میشه :angry:
                  انگار تو چین ساعت ها 25 ساعته یا به عبارت بهتر 26 ساعته هستن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FUBA
                    دستگاهت هیچ مشکلی نداره .زمانی که تو صفحه جستجوی کانال میری باید پایین ترین فرکانس رو انتخاب کنی تا از اولین فرکانس شروع به جستجو کنه.
                    اگه هاتبرده فرکانس 10719 رو انتخاب کن
                    متاسفانه این یه مشکل احمقانه تو این رسیورهاست مال من ساعتش 25 ساعتس باورتون میشه ساعت میره رو 25:59 دقیقه بعد 00:00 میشه :angry:
                    انگار تو چین ساعت ها 25 ساعته یا به عبارت بهتر 26 ساعته هستن
                    دوست عزیز،فرمودن دستگاه گیرنده دیجیتال نه ریسیور!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X