اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر رسیور . و مشکلات شایع آن

سلام خدمت دوستان. رسیور A9A9 ایکلس فول اچ دی دارم کانال با قطبیت عمودی نمیگیره
    ولی افقی میگیره. ولتاژها 1.8 3.3 روی رگولاتور درسته و تیونر هم تعویض کردم بازم
    درس نشد. پاورش تمام ولتاژ دقیق داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jsco نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان. رسیور A9A9 ایکلس فول اچ دی دارم کانال با قطبیت عمودی نمیگیره
      ولی افقی میگیره. ولتاژها 1.8 3.3 روی رگولاتور درسته و تیونر هم تعویض کردم بازم
      درس نشد. پاورش تمام ولتاژ دقیق داره

با سلام
      رگلاتور موجود در پایین تیونر به شماره LM317 به همراه این خازن های موجود در تصویر را تعویض کنید مشکل بر طرف میشود..
      در لینک زیر رگلاتور و خازن های مورد نظر برای تعویض نشان داده شده است.
      http://s7.picofile.com/file/8386504292/%D9%85%DB%8C%D9%86_%D8%A8%D8%B1%D8%AF_%DA%A9%D8%A7 9%DA%A9%D8%A79_%D9%88%D8%A7%DB%8C_%D9%81%D8%A7.JPG
      موفق و پیروز باشید..

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط شیرفرزاد نمایش پست ها
      سلام و ممنون از اطلاعات خوبتون
      رسیور من iclass مدل K9K9 هست مدتی هست که با سیگنال 11137 ماهواره هاتبرد که منوتو پخش میشه مشکل داره ممکنه اصلا وصل نشه یا یک تا چندثانیه وصل بشه و بعد قطع بشه در صورتیکه با بقیه فرکانسهای هاتبرد اعم از اینکه افقی یا عمودی باشند مشکلی نداره
      ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام
      دوست عزیز مشکل از رسیور نیست جوت باقی فرکانس ها رو بدون مشکل دریافت میکنید مشکل پارازیت هاست..
      شما منو تو رو بر روی جهت یوتل ست 7A با فرکانس 10720 افقی 22000 بدون مشکل میتونید دریافت کنید..
      11304 افقی 29700 هم منو تو با کیفیت اچ دی هستش..

موفق و پیروز باشید...

جدیدترین ویرایش توسط M.multii; ۲۲:۲۳ ۱۳۹۸/۱۱/۰۹.

دیدگاه

سلام خازن کنار تیونر خراب بود عوضش کردم خوب شد2ماه بعد بعضی شبکها روباید باسشوار گرم کنم خازنشو تا بیاره چرا 25v220mfبودن اگه25v330mfبذارم بهتره مال این میشه از ال ام بی دو سوزنه استفاده میکنم یه دیش به دودستگاه وصله

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رهام بختیار نمایش پست ها
          سلام خازن کنار تیونر خراب بود عوضش کردم خوب شد2ماه بعد بعضی شبکها روباید باسشوار گرم کنم خازنشو تا بیاره چرا 25v220mfبودن اگه25v330mfبذارم بهتره مال این میشه از ال ام بی دو سوزنه استفاده میکنم یه دیش به دودستگاه وصله
          با سلام
          دوست عزیز مدل رسیورتون رو لطفا اعلام کنید؟؟؟
          در صورت هم مدل بودن با رسیور پست بالایی که مدل k9k9 wifi full HD هست لینک ضمینه شده در پست رو باز کنید و قطعات مشخص شده در تصویر رو تعویض کنید
          مشکل بر طرف میشه..
          موفق و پیروز باشید..

دیدگاه

سلام دوستان من رسیور sr-2000 HD ace دارم پنل جلوش تمامش روشنه (تمام کارکترهاش روشنه )مشکل چی میتونه باشه با کابل HDMI هم تصویر دارم ولی با AV ندارم
            اول که روشن میشه boot مینویسه و بعدشم کلمه ON رو مینوسه ولی بعد از چند ثانیه کل کارکتر ها روشن میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminfarahbakhsh نمایش پست ها
              سلام دوستان من رسیور sr-2000 HD ace دارم پنل جلوش تمامش روشنه (تمام کارکترهاش روشنه )مشکل چی میتونه باشه با کابل HDMI هم تصویر دارم ولی با AV ندارم
              اول که روشن میشه boot مینویسه و بعدشم کلمه ON رو مینوسه ولی بعد از چند ثانیه کل کارکتر ها روشن میشه
              خازنهای 1000 میکرو -10 ولت را بررسی کن ببین باد نکرده و خراب نیست

دیدگاه

سلام
                رسیور من iclass k9k9 fullHd هستش خوب و عالی کار میکرد ولی یهویی wwak signal میزنه و بگیر نگیر داره یه چند ساعت میگیره و دیگه هیچ مسیری رو نمیگیره و weak signal میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید چکارش کنم. برای اطلاع کابل و اتصالات همه عوض شده

دیدگاه

سلام دوستان،رسیور استرانگ 4622XII دارم،مشکلش اینکه وقتی ال ان بی رو وصل میکنم قدرتش پر میشه و کم و زیاد میشه اما کیفیت خالی هست،دیش کاملاً تنظیم اما هیچ سیگنال یا فرکانسی رو دریافت نمیکنه

دیدگاه

سلام نه خازن سالمه دستگاه رو ریست کردم دگه کلا بعد از اینکه کلمه boot و On نوشته میشه دگه هیچ کارکتری روشن نمیشه حتی شماره کانال و ...

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط amiri333 نمایش پست ها
                    خازنهای 1000 میکرو -10 ولت را بررسی کن ببین باد نکرده و خراب نیست
                    • سلام نه خازن سالمه دستگاه رو ریست کردم دگه کلا بعد از اینکه کلمه boot و On نوشته میشه دگه هیچ کارکتری روشن نمیشه حتی شماره کانال و ...

دیدگاه

سلام کسی نیست جواب بده لطفاً...؟

دیدگاه

سلام دوستان...
                        چقدر بد!!!
                        قبلاً حداقل یکی دو روز بعد جواب میدادید اما الان یک هفته ست که جواب سوال منو هیچکس نداده!!!
                        یعنی کسی از مشکل رسیور من سردرنمیاره؟!
                        میشه لطفاً جواب بدید مهندس...
                        رسیور استرانگ دارم که قدرت (بالایی) کم و بیش پر میشه اما کیفیت (پایینی) کاملاً خالی هست و با اینکه مطمعناً دیش تنظیم هست،هیچ سیگنال و فرکانسی رو دریافت نمیکنه...!
                        از چی میتونه باشه مشکلش؟؟؟
                        ممنون میشم جواب بدید...

دیدگاه

خیلی سایت خوبی دارید...
                          فقط افسوس که دیر جواب میدید!

دیدگاه

سلام
                            عذر میخوام مدل رسیورمن آی کلاس 9797 xn pvr
                            متاسفانه تصویر ثابت نمیمونه گاهی بعد از عوض کردن شبکه چند ثانیه تصویر خوبه ولی بعد دوباره خراب میشه
                            میشه لطفا راهنماییم بفرمایین
                            ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ATA@ نمایش پست ها
                              سلام دوستان...
                              چقدر بد!!!
                              قبلاً حداقل یکی دو روز بعد جواب میدادید اما الان یک هفته ست که جواب سوال منو هیچکس نداده!!!
                              یعنی کسی از مشکل رسیور من سردرنمیاره؟!
                              میشه لطفاً جواب بدید مهندس...
                              رسیور استرانگ دارم که قدرت (بالایی) کم و بیش پر میشه اما کیفیت (پایینی) کاملاً خالی هست و با اینکه مطمعناً دیش تنظیم هست،هیچ سیگنال و فرکانسی رو دریافت نمیکنه...!
                              از چی میتونه باشه مشکلش؟؟؟
                              ممنون میشم جواب بدید...
                              سلام دوست عزیز. این میتونه تیونر باشه یا. خازن بغل تیونر تعویض کنید. اگر با رسیور دیگه همونجا تونستی تصویر بگیری. اینکار بکن

دیدگاه

فرمت برنامه رسیور آیکلاس k9k9

سلام. رسیور k9k9 دارم چند روز سوییچ داخلی رو درست کردم،تازگی روی کنال های خارجی قفل میشه و باید خاموش روشنش کنم. هر چند روز کلا فرمت برنامه میشه و هزینه میزاره رو دستم،تعمیرکارم میگه همینه کاریش نمیشه کرد. کسی هست راهنماییم کنه که آیا با این هزینه برنامه ریختن روش بهتر نیست رسیور نو بگیرم یا درست میشه.ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X