اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرابی باس اسپپیکر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : خرابی باس اسپپیکر

ممنون از همکاری صمیمانت مهندس

دیدگاه

http://uupload.ir/files/h4g3_jk.j

دیدگاه

سلام مهندس عزیز یک دیود ونز سوخته بود تعویض کردم العان باندای بیرونی صدا داره ولی باس کار نمیکنه مشگل داغی هم وجود داره باید چکار کنم باتشکر :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali855
          سلام مهندس عزیز یک دیود ونز سوخته بود تعویض کردم العان باندای بیرونی صدا داره ولی باس کار نمیکنه مشگل داغی هم وجود داره باید چکار کنم باتشکر :bye
          اگه دیود زنر ولتاژ خروجیش وجریان خروجیش کم باشه هم چنان مشکل داغی وجود داره این دیود رو درست زدی؟مثل دیود خودش رو زدی؟
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام بله مثله خودش وصل کردم شمارش 6و2دهم بودولتاژرو چطور اندازه بگیرم باید چند باشه باس که کارنمیکنه باید چکارکنم :cry:

دیدگاه

اگه دیود زنر سالم باشه باید ولتاژ دوسرش معادل همونی باشه که روش نوشته.
              آی سی 4558 مربوط به باس را عوض کردی؟قبلش ببین ولتاژ تغذیش با مال اون یکی مثل همه یا نه؟
              الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

سلام ای سی4558دوتا هست ان که وسط بورد هست تعویض شده یکی هم کنار فیش ورودی هست باتست بوغ تقریبا مثله همه العان 2تا ای سی2030باس سوزونده تا وصلش میکنی برا چند ثانیه باس کار میکنه بعد جوش میشه ومیسوزه درحالت عادی ترانس بایدداغ بشه :angry:

دیدگاه

ببین پایه 4 و 8 آی سی 4558 چند ولته؟هر دوتا شو بگیر.اون که میسوزه هم در حالتی که آی سی تو مدار نیست ولتاژ جای پایه 4و8 رو بگیر.ترانس در حالت عادی هم نباید داغ کنه .یه عکس با کیفیت از پشت و رو بردش بذار .عکسای قبلی کیفیت نداشتن.

دیدگاه

سلام 3تامقاومت هست مثله همه که تست بازر میگیرم بوق ممتد میزنه از هر دوسر مقاومتشم اندازه میگیری 0درمیاد ازهردوسر ایا عادی هست؟2تامقاومت مثله هم هست تسته بازربوق ممتد میزنه اهمشم 0درمیادنزدیک خازن الکترولیتی بزرگه هستش مسیرش ازیه پایه ای سیهای 2030میره برا یه سرمقاومت ازیه سر دیگه براباندای بیرونی چپ وراست ~x(

دیدگاه

اون ولتاژا که گفتمو بگیر بگو چنده.اون مقاومت هم درسته.یه مقاومت کم اهم با بلندگو سری کرده تقریبا نقش حفاظتی واسه آی سی داره که زیادی ازش بار گرفته نشه.

دیدگاه

نمی دونم چطور باید ولتاژو گرفت؟ باتسته بازرسیم قرمزبه پایه 4وسیم مشکی به پایه8رقم608درمیاد دوتاش فقط ماله خودش اون که وسط بوردبود عوض کردم بیرونه مداره رقم661نشون میده

دیدگاه

سلام اینشالله ساله خوبی داشته باشید.ماکه ازخیره باس اسپیکر گذشتیم هرچی گشتیم :read:کسی نگفت مشگله خرابی باس ازچیه مشگله داغی ازکجاست بلاخره باید یه قطعه خراب شده باشه دیگه ماچیکار کردیم بی خیاله باس شدیم یه سوراخ زدیم توسقفه اسپیکریه فنه کوچیک کامپیوتری نصب کردم روش تاکاره خنک کننده انجام بده با تشکر از همه دوستان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali855
                            سلام اینشالله ساله خوبی داشته باشید.ماکه ازخیره باس اسپیکر گذشتیم هرچی گشتیم :read:کسی نگفت مشگله خرابی باس ازچیه مشگله داغی ازکجاست بلاخره باید یه قطعه خراب شده باشه دیگه ماچیکار کردیم بی خیاله باس شدیم یه سوراخ زدیم توسقفه اسپیکریه فنه کوچیک کامپیوتری نصب کردم روش تاکاره خنک کننده انجام بده با تشکر از همه دوستان
                            سال نو شما مبارک.
                            دوست عزیز شما که بلد نیستی یه ولتاژ بگیری چه انتظاری از بقیه داری که بتونند کمکت کنن؟خب مردم که علم غیب ندارن! oo:
                            شما باید واسه تعمیرات یه حد اقل اطلاعاتی داشته باشید.

دیدگاه

سلام یه اسپیکر دارم ولتاژ ورودیش 12 ولت دوبل میخوام به باطری وصلش کنم ولی نمیدونم چجوری؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X