اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در یخچال فریزر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در یخچال فریزر

ممنون دوستان عزیز:
    دوستان که تجربه شان زیاد هست لطفا راهنمایی کنند:میخوام مشکلات را بخش بندی کنم.
    1. موقع ای که ترموستات خراب بشود:یخچال چه علائم و نشانه ای داره؟
    2. موقع ای که مدار فرمان خراب بشود :یخچال چه علائم و نشانه ای داره؟
    3.موقع ای که تایمر دیفراست خراب بشود :یخچال چه علائم و نشانه ای داره؟
    4.موقع ای که -----------خراب بشود :یخچال چه علائم و نشانه ای داره؟
    5.موقع ای که رله راه انداز کمپرسور خراب بشود :یخچال چه علائم و نشانه ای داره؟
    6.موقع ای که کمپرسور خراب بشود یا گاز خالی کند :یخچال چه علائم و نشانه ای داره؟
    سپاس

دیدگاه

با سلام
      موقعی گاز تموم کنه
      بهتر بگم جایی نشتی پیدا کنه
      موتور دایم کار میکنه
      و صدایی کمتر از حالت قبل میده
      چون فشار لوله ها کم شده
      دیگه سرد نمیکنه
      اگر زیاد روشن بمونه موتور خودش خود به خود خاموش و مجدد روشن میشه که علت اون داغ شدن و فشار کاری موتور هست
      پس خاموش کنید و یک تعمیر کار بیارید شارژ کنه
      ولی معمولا باید برد اونجا یک شب تا صبح زیر فشار باشه تا چک بشه نشتی بر طرف شده
      موفق باشید

دیدگاه

خوب تا جایی که من بر حسب کنجکاوی اطلاع تجربی دارم پاسخ برخی رو میدم.
        1.کمپرسور یا کلا روشن نمیشه یا روشن میشه خاموش نمیشه.
        2.کمپرسور کلا روشن نمیشه.
        3.با این قطعه اشنایی ندارم.نمیدونم دقیقا کارش چیه.ولی حدس میزنم یه تایمر هست که نزاره در صورت خراب شدن ترموستات یا مشکلات دیگه،کمپرسور بیش از حد روشن بمونه.
        4.تکراری بود.
        5.اشنایی ندارم.
        6.این سوال 2 بخش هست.بخش اول دقیقا نمیدونم.بخش دوم:کمپرسور کار میکنه ولی یخچال سرد نمیشه.

لطفا دوستان دیگه هم اگه اطلاعاتی چیزی دارن اراعه بدن که هم مشکل دوستمون حل شه هم به سواد ما اضافه
        گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
        "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X