اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فلش خور کردن ضبط ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فلش خور کردن ضبط ماشین

سلام امیر حسین جان
    ما هر کاری که کردیم در کیفیت صدا تغییری حاصل نشد یک از دوستان میگفت کیفیت این پلیر ها بهتر از این نمیشه!!!
    راسنی اگه بخواهیم برای ضبط های cdخور هم این کار رو انجام بدیم روال به همین صورته ؟ ممنون از اینکه راهنمایی می فرمایید

دیدگاه

دوستتون درست گفتن منم نتونستم حذفش کن اون نویزو!
      انگار همه ی این پلیرا همین مشکلو دارن!
      بله برای ضبط های cdخور هم به همین صورته فقط به آیسیش دقت
      کنید و پایه های ورودی رو پیدا کنید بعد بهش صدا بدید
      موفق باشید

دیدگاه

سلام
        امیر حسین جان یک ضبط دیگه هم مربوط به یکی از دوسان هست ولی سی دی خور و شماره ای سی ام÷لی ان TDA8588 BJ/R1 هست اون رو چطوری به ÷لیر وصل کنم پایه های ورودی ان 11و15و12و14 هست طبق نقشه فقط از دوپایه استفاده شده مدل ضبط هم سونی مدل CDX-S2210S میباشد ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammdamin
          سلام
          امیر حسین جان یک ضبط دیگه هم مربوط به یکی از دوسان هست ولی سی دی خور و شماره ای سی ام÷لی ان TDA8588 BJ/R1 هست اون رو چطوری به ÷لیر وصل کنم پایه های ورودی ان 11و15و12و14 هست طبق نقشه فقط از دوپایه استفاده شده مدل ضبط هم سونی مدل CDX-S2210S میباشد ممنون
          سیم های خروجی صدای ردیو پخش رو قطعش کن به جای اون بزن...دوتا ورودی داره...توی ایسی سلکتور تبدیل به 4تا خروجی میشه...(البته شاید اینجوری باشه شایدم روی خود برد دوتا پایه هارو به هم متصل می کنه دوتا دوتا که در نهایت 4تا ورودی تبدیل به دوتا ورودی میشه)
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
            سیم های خروجی صدای ردیو پخش رو قطعش کن به جای اون بزن...دوتا ورودی داره...توی ایسی سلکتور تبدیل به 4تا خروجی میشه...(البته شاید اینجوری باشه شایدم روی خود برد دوتا پایه هارو به هم متصل می کنه دوتا دوتا که در نهایت 4تا ورودی تبدیل به دوتا ورودی میشه)
            دوست عزیز اگه این تاپیک رو از ابتدا خوانده باشی مراحل رو برای یک ضبط کاست دار با امیر حسین عزیز بررسی کردیم و جواب هم گرفتم حال میخواستم برای یک ضبط سی دی خور تستش کنم در این ای سی ورودی ها شبیه به ای سی قبلیه ولی خروجی هاش بیشتره می خواستم بدونم کسی از دوستان راه حلی داره که پلیر رو مستقیم به ورودی ای سی نزنیم و به جایی دیگه وصلش کنیم مثلا خروجی مدار اپتیک ان ؟

دیدگاه

دوست عزیز اگه این تاپیک رو از ابتدا خوانده باشی مراحل رو برای یک ضبط کاست دار با امیر حسین عزیز بررسی کردیم و جواب هم گرفتم حال میخواستم برای یک ضبط سی دی خور تستش کنم در این ای سی ورودی ها شبیه به ای سی قبلیه ولی خروجی هاش بیشتره می خواستم بدونم کسی از دوستان راه حلی داره که پلیر رو مستقیم به ورودی ای سی نزنیم و به جایی دیگه وصلش کنیم مثلا خروجی مدار اپتیک ان ؟
              از ابتدا که نه نخوندم...ولی تاحالا هم پخش ساختم..هم پخش فلش خور کردم شما هم می تونی به ورودی اپتیک بدی هم ورودی صدای رادیو.(توی کاست ورودی نوارش رو پلیر زدم صدا خیلی بد بود مجبور شدم به ورودی صدای رادیو بدم...واسه همین رادیو قط میشه کلا)یعنی باید قطعش بکنی وگر نه وسط اهنگ یه ایستگاه رادیویی میاد.....
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

از ابتدا که نه نخوندم...ولی تاحالا هم پخش ساختم..هم پخش فلش خور کردم شما هم می تونی به ورودی اپتیک بدی هم ورودی صدای رادیو.(توی کاست ورودی نوارش رو پلیر زدم صدا خیلی بد بود مجبور شدم به ورودی صدای رادیو بدم...واسه همین رادیو قط میشه کلا)یعنی باید قطعش بکنی وگر نه وسط اهنگ یه ایستگاه رادیویی میاد.....
                دوست عزیز راهنمایی بفرمایید تا از روش شما هم استفاده کنیم چون ما پلیر رو به وردی ای سی امپلی وصل کردیم حال اگه بخواهیم به اپتیک بدیم باید از کجا فهمید ورودی (به ورودی یا خروجی اپتیک؟؟؟؟) اپتیک کجاست؟؟ممنون که راهنمایی می فرمایید

دیدگاه

دوست عزیز راهنمایی بفرمایید تا از روش شما هم استفاده کنیم چون ما پلیر رو به وردی ای سی امپلی وصل کردیم حال اگه بخواهیم به اپتیک بدیم باید از کجا فهمید ورودی (به ورودی یا خروجی اپتیک؟؟؟؟) اپتیک کجاست؟؟ممنون که راهنمایی می فرمایید
                  سی دی رو تاحالا فلش خور نکردم....خروجی اپتیک که میره به برد اصلی باید 3تا سیم داشته باشه (بازم میگم شاید فرق بکنه چون تاحالا سی دی فلش خور نکردم..)این روش هم فک نکنم شدنی باشه...چون من سی دی باز کردم یه کانکتور داره...مثل کاست خروجی کاستش جدا نیس....اون روش منو تست کنید صد درصد عملیه
                  این روشی که میگم بهتره...درسته رادیو قط میشه ولی صدا با کیفیت تره...خروجی صدا هم مستقیم به ای سی نمی ره
                  Proudly @real_ahmadi
                  #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سی دی رو تاحالا فلش خور نکردم....خروجی اپتیک که میره به برد اصلی باید 3تا سیم داشته باشه (بازم میگم شاید فرق بکنه چون تاحالا سی دی فلش خور نکردم..)این روش هم فک نکنم شدنی باشه...چون من سی دی باز کردم یه کانکتور داره...مثل کاست خروجی کاستش جدا نیس....اون روش منو تست کنید صد درصد عملیه
                    این روشی که میگم بهتره...درسته رادیو قط میشه ولی صدا با کیفیت تره...خروجی صدا هم مستقیم به ای سی نمی ره
                    سلام علی جان
                    چطور میشه فهمید ورودی صدای رادیو کجاست؟اگه امکان داره کارهایی رو که انجام دادی دقیقا بگی تا از این روش استفاده کنم ممنون میشم

دیدگاه

سلام علی جان
                      چطور میشه فهمید ورودی صدای رادیو کجاست؟اگه امکان داره کارهایی رو که انجام دادی دقیقا بگی تا از این روش استفاده کنم ممنون میشم
                      یکی که از نوشته یکی هم اینه که پخش رو به باند ها وصل کنی بیاری روی رادیو بعدش یه سیم بر داری یه طرفش به دستت باشه یه طرفش هم بزنی به تک تک سیم های پشت برد(قسمت ماژول رادیو)
                      اینو خودم فلش خورش کردم:

الان هم روی ماشینه وداره به راحتی کار می کنه
                      Proudly @real_ahmadi
                      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

یکی که از نوشته یکی هم اینه که پخش رو به باند ها وصل کنی بیاری روی رادیو بعدش یه سیم بر داری یه طرفش به دستت باشه یه طرفش هم بزنی به تک تک سیم های پشت برد(قسمت ماژول رادیو)
                        اینو خودم فلش خورش کردم:

الان هم روی ماشینه وداره به راحتی کار می کنه
                        علی جان
                        یکم وازه تر توضیح بده ما مبتدی هستیم با نگاه کردن چطوری میشه فهمید که پخش رادیو کجاست؟از روی نوشته ها چطور میشه فهمید؟(منظور مازول رادیو هستش)
                        سوال 2- رادیو پلیر هم کار میکنه در این حالت؟ممنون

دیدگاه

علی جان
                          یکم وازه تر توضیح بده ما مبتدی هستیم با نگاه کردن چطوری میشه فهمید که پخش رادیو کجاست؟از روی نوشته ها چطور میشه فهمید؟(منظور مازول رادیو هستش)
                          سوال 2- رادیو پلیر هم کار میکنه در این حالت؟ممنون
                          پخش رادیو یه برد هست که تصل شده به برد اصلی...عکس بزاری از داخل پخش بهت میگم..
                          با این روش رادیو پلیر کار نمی کنه...
                          نوشته ها هم متفاوته ولی شاید اینا رو نوشته باشه CH L و CH R
                          همچین چیزایی باید باشه که به معنی کانال راست و چپ می باشد
                          Proudly @real_ahmadi
                          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

با سلام دوستان کسی نقشه مداری ضبط سایپا مدل pbm1311a اگه داره لطفا بزاره جهت فلش خور کردن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi2014
                              با سلام دوستان کسی نقشه مداری ضبط سایپا مدل pbm1311a اگه داره لطفا بزاره جهت فلش خور کردن
                              مدارش رو میخوای چیکار؟؟؟؟توضیحاتی که دادیم ببین راحت می تونی فلش خورش کنی....
                              Proudly @real_ahmadi
                              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام.نظرات دوستان عالی هستن.من چند تا تجربه دارم که کاری با شماتیک آی سی ها نداره.ضبط ماشینو وصل به ترانس برق کنین.بانداشو وصل کنین.پیچ گوشتی ساعتی فلزی یا سوزن خیاطی بردارین پشت برد ضبط به پایه های خازن های الکترولیت بزنین.منظورم به یکی از پایه های خازنها.اونقد ادامه بدین تا خازن ورودی آمپلی فایر ضبط پیدا بشه.چجوری تشخیص بدین..پخش ماشینو بزارین رادیو.موجی که کمترین پارازیت و صدا تو بلندگو داره.حالا صدای ولوم ضبط را تا وسط ببرین.خروجی یو اس بی پلیر یعنی RیاL دستتان بگیرین.با سوزن دنبال خازنی بگردین که صدای آهنگی که پخش میکنین شنیده بشه.چند تا جا این آهنگ پخش میشه.از بین این ورودی ها دوتا به درد شما میخوره.یکی باند راست میده یکی چپ.بعد سیم خروجی رو مستقیم به اون پایه ها بزنین.اگه کیفیت داشت لحیم کننین.امیدوارم بتونین درست کنیین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X