اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر اینورتر 12 ولت دی سی ( برق ماشین ) به 220 ولت ای سی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تعمیر اینورتر 12 ولت دی سی ( برق ماشین ) به 220 ولت ای سی

سلام دوستان ،توی اینورتر ۵۰۰ وات فت ورودی عوض کردم ۳۲۰۵ گذاشتم الان چراغ سبز روشن میشه ولی خروجی ندارم ،به ترانس شک دارم چجوری میشه تست کرد؟

دیدگاه

سلام . مقاومت سوخته ای که دورش خط کشیدمو نمیتونم تشخیص بدم راهنمایی کنید . اینورتر ۱۰۰۰ وات

جدیدترین ویرایش توسط Ariyan.royal; ۱۳:۵۸ ۱۴۰۱/۱۱/۱۵.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Omid744 نمایش پست ها
        سلام من یه اینورتر دارم بعد وصل کردن به جا فندکی فیوز فندک میسوزه میشه کمک کنید بگید مشکل از کجاست
        نوشته اصلی توسط Ghasem.Babakhani نمایش پست ها
        سلام مهندس، من یه اینورتر 300 وات دارم که دوتا ماسفت که عایق داره ترکیده بودن، چون نمونه خودش گیرم نیومد به جاش z44 انداختم، روشن شد و بیز هم داشت ولی خروجی صفر بود، ماسفت خودش این اسمش بود PHB101NQ04T ، چون نمونش گیرم نیومد z44 انداختم،،، در حال تست گوشیم زنگ خورد ماسفت جدید یکیش ترکید،، آیا با وجود خروجی صفر بازم همین مدل رو بندازم؟ یا نمونه دیگه؟ و آیا به نظرتون سیم پیچ مشکل داره؟ یکی از چراغای سبز دستگاه موقع تست روشن میشد، ممنون
        سلام دوست عزیز شما لطف کن اگه میخواین ماسفت جایگزین بزاری همه رو ماسف هارو یه مدل بزار چون مقاومت درین سورس هر مدل فرق میکنه این موضوع خیلی خیلی باید توجه داشته باشین

دیدگاه

سلام من یه اینورتر دارم 2000 واتی پدرام
          وقتی خریدم خروجیشو مستقیم از پل دیودهای بعد چوکها گرفته بودن و یچیزی حدود 320 ولت دیسی.کلا جای ترانزیستورهای قدرتش هم خالیه حالا من نمیدونم ماسفت بوده یا ای جی بی تی؟ و در ضمن مشخص نیست خروجی 220 ولتی اصلن کجا هست. درایورهای قدرت ای جی بی تی هستن .

دیدگاه

باسلام
            مشخصات دو عدد ای سی بکاررفته در برد اینورتر 12به 220 ولت رو بی زحمت بگین.
            با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahmoud99 نمایش پست ها
              باسلام
              مشخصات دو عدد ای سی بکاررفته در برد اینورتر 12به 220 ولت رو بی زحمت بگین.
              با تشکر
              با عرض سلام ، اکثرا داخل اینورتر های چینی از 2 عدد آیسی TL494 استفاده میشه.
              مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
              https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X