اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارنکردن usb پخش ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کارنکردن usb پخش ماشین

نوشته اصلی توسط vmali
    ای سویچ خارج کردم .و بعد یکسره کردم
    بعد برد سی دی رو وصل کردم ایندفعه نوشت usb cheek ولی هنوز چیزی به usb وصل نیست حتی سیم هم وصل نیست که این ارور داده
    ممنون که راهنماییم میکند
    سلام دوست عزیز
    شما فلش بهش وصل کردید؟؟
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
      سلام دوست عزیز
      شما فلش بهش وصل کردید؟؟
      بله وصل کردم بازهم ارور usb cheek میده .ولی مشکل اینکه چیزی رو وصل نکرده این ارور میده .شاید هم مسیر رو اشتباهی یکسر کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vmali
        بله وصل کردم بازهم ارور usb cheek میده .ولی مشکل اینکه چیزی رو وصل نکرده این ارور میده .شاید هم مسیر رو اشتباهی یکسر کردم
        سلام دوست عزیز
        شما مسیر یو اس بی تا مدار زیر دک یه شارژ لحیم بزن و مدار با تینر 10000 فوری بشورید و خشک که شد تست کنید
        اگه نشد
        صد در صد ای سی دک ایراد داره
        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn
          سلام دوست عزیز
          شما مسیر یو اس بی تا مدار زیر دک یه شارژ لحیم بزن و مدار با تینر 10000 فوری بشورید و خشک که شد تست کنید
          اگه نشد
          صد در صد ای سی دک ایراد داره
          با تشکر از دوست عزیز که من راهنمایی کردید با شارژ مسیر لحیم و مستقیم کردن مسیر و از جا دراوردن ای سویچ مشکل حل شد و usb رو بالا میاره فقط میمونه ی سوال بدون ای سویچ مشکلی پیش نمیاید ممنون

دیدگاه

سلام دوست عزیز
            اگه تهیه بشه و نصب بشه بهتر هست اگه نه مشکلی نداره

دیدگاه

سلام ببخشید منم همین مشکلو دارم یو اس بی وصل میکنم به پخشم اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده پنلو چک کردم سالم بود الان ای سی پنج پایه یو اس بی رو پیدا نمیکنم کدی شماره ای نداره؟؟ پخشمم 4350 پایونر هست ممنون میشم جواب بدین

دیدگاه

سلام به استاد محترم من یه پخش 6050 دارم یو اس بیش سالم بود داشت میخوند یهویی قطع شد الان هر کاری میکنم همش چک یو اس بی میزنه خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی اعصابمو خورد کرده دعاتون میکنم جناب مهندس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vrock نمایش پست ها
                  سلام به استاد محترم من یه پخش 6050 دارم یو اس بیش سالم بود داشت میخوند یهویی قطع شد الان هر کاری میکنم همش چک یو اس بی میزنه خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی اعصابمو خورد کرده دعاتون میکنم جناب مهندس
                  سلام یه بار پخش رو ریستش کن
                  بدرود
                  Proudly @real_ahmadi
                  #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanarn نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز
                    بهتر هست اول مسیر USB را شارژ لحیم کنید
                    آی سی سویچ 5 پایه USB را هم تعوبض کن یا چک زیر را انجام بده
                    بعد از شارژ لحیم بررسی کنید ببینید قبل ای سی سویچ 5 پایه 5 ولت را دارید یا نه؟
                    آی سی 5 پایه سویچ رو از مدار خارج کن و دوپایه آی سی سویچ که کنار هم هستن رو بهم وصل کن تا 5ولت usb بیاد.حتما آی سی سویچ باید از مدار خارج بشه.
                    در مدل 6050 برد سروو همان برد زیر دک زیاد خرابی دارد حتما با نمونه سالم تست کنید
                    6050 هم زمان با کانکت شدن usb اتوماتیک روشن میشه و شروع به چک کردن usb میکنه
                    موفق باشید
                    نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
                    به نظر من باید ضبط ماشین را کامل بسته و در حالت usb قرار بدهی و ببینی که از کجا قطع میباشد !!!!!
                    سلام ببخشید کسی هست جواب بده.منم ضبط6050دارم ک متاسفانه یک لحظه برق بابدنه فلش ک تو ضبط بود برخورد کرد و دیگ پیام چک یو اس بی میده.مسیرم یکسره کردم ایسی سویچم ازمدار خارج کردم ولی بازم ارور چک یو اس بی میده.ایا کاردیگه ای میشه کرد یا ن؟؟ممنون میشم جواب بدید چون من توی شهرستان و حتی چنتا مغازه هم بردم گفتم ماانجام نمیدین باید ببری تهران!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط ehsanarn نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز
                    بهتر هست اول مسیر USB را شارژ لحیم کنید
                    آی سی سویچ 5 پایه USB را هم تعوبض کن یا چک زیر را انجام بده
                    بعد از شارژ لحیم بررسی کنید ببینید قبل ای سی سویچ 5 پایه 5 ولت را دارید یا نه؟
                    آی سی 5 پایه سویچ رو از مدار خارج کن و دوپایه آی سی سویچ که کنار هم هستن رو بهم وصل کن تا 5ولت usb بیاد.حتما آی سی سویچ باید از مدار خارج بشه.
                    در مدل 6050 برد سروو همان برد زیر دک زیاد خرابی دارد حتما با نمونه سالم تست کنید
                    6050 هم زمان با کانکت شدن usb اتوماتیک روشن میشه و شروع به چک کردن usb میکنه
                    موفق باشید
                    نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
                    به نظر من باید ضبط ماشین را کامل بسته و در حالت usb قرار بدهی و ببینی که از کجا قطع میباشد !!!!!
                    سلام ببخشید کسی هست جواب بده.منم ضبط ۶۹۵۰دارم ک متاسفانه یک لحظه برق بابدنه فلش ک تو ضبط بود برخورد کرد و دیگ پیام چک یو اس بی میده.مسیرم یکسره کردم ایسی سویچم ازمدار خارج کردم ولی بازم ارور چک یو اس بی میده.ایا کاردیگه ای میشه کرد یا ن؟؟ممنون میشم جواب بدید چون من توی شهرستانم و حتی چنتا مغازه هم بردم گفتم ماانجام نمیدیم باید ببری تهران!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X