اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در برد ماشین لباسشویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در برد ماشین لباسشویی

با سلام دوستان عزیز
    این برد ماشین لباسشویی است نمیدونم چسب روی آن چیست چگونه چسب آن را پاک کنم که آسیبی به برد نرسد در ضمن بردش کار نمیکند چگونه عیب یابی کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ازشما

جدیدترین ویرایش توسط SORONA99; ۱۲:۵۴ ۱۳۹۷/۰۱/۱۸.

پاسخ : مشکل در برد ماشین لباسشویی

درود. برای تعمیر لازم نیست کل چسب رو بردارید ، عیب یابی کنید با وارد کردن پراپ مولتی متر قطعات رو تست کنید و فقط قسمت مورد نیاز رو با تیغ برش بدید و بردارید .

اما برداشتن چسب .
    میتونید با تیغ دور تا دور رو برش بدید تا جدا بشه ، بعد با تینر ۲۰ هزار خیس کنید و بذارید بمونه ، کمی خودش رو آزاد کرد با فشار یک تیغه ی صاف میشه جدا کرد .

راه درست تر استفاده از پاک کننده چسب سیلیکون هست ، فروشگاه های چسب دارند ، البته کمی سخت پیدا میشه . بین ۲ تا ۴ ساعت باید بمونه بعد جدا میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
      درود. برای تعمیر لازم نیست کل چسب رو بردارید ، عیب یابی کنید با وارد کردن پراپ مولتی متر قطعات رو تست کنید و فقط قسمت مورد نیاز رو با تیغ برش بدید و بردارید .

اما برداشتن چسب .
      میتونید با تیغ دور تا دور رو برش بدید تا جدا بشه ، بعد با تینر ۲۰ هزار خیس کنید و بذارید بمونه ، کمی خودش رو آزاد کرد با فشار یک تیغه ی صاف میشه جدا کرد

راه درست تر استفاده از پاک کننده چسب سیلیکون هست ، فروشگاه های چسب دارند ، البته کمی سخت پیدا میشه . بین ۲ تا ۴ ساعت باید بمونه بعد جدا میشه
      ممنون از شما مهند س پس چسب ازنوع سیلیکون است ایراد اینجا است اصلا به پشتبرد دسترسی تا ان را تست کنمآیا پاک کننده چسب سیلیکون استفاده کنم اسبی برد نمی رسد ممنون ازشما مهندس

دیدگاه

در ابتدای عرایضم اشاره کردم که نیاز نیست بردارید کلش رو . با عیب یابی و محدود کردن ناحیه مرتبط روی مدار ، میشه با تیغ همون قسمت رو برداشت . پراپ مولتی متر هم برای تست قطعات با کمی فشار وارد چسب میشه .

پاک کردن کل چسب رو در آخرین مرحله و صرفا به خاطر پاسخ به سوال شما درج کردم .

آسیب خیر . مشکلی برای برد پیش نمیاد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
          در ابتدای عرایضم اشاره کردم که نیاز نیست بردارید کلش رو . با عیب یابی و محدود کردن ناحیه مرتبط روی مدار ، میشه با تیغ همون قسمت رو برداشت . پراپ مولتی متر هم برای تست قطعات با کمی فشار وارد چسب میشه .

پاک کردن کل چسب رو در آخرین مرحله و صرفا به خاطر پاسخ به سوال شما درج کردم .

آسیب خیر . مشکلی برای برد پیش نمیاد .
          با تیغ
          دور تا دور رو برش دادم اما جدانمیشه کسی ایده بهتری نداره وقتی چسب چسبیده چگونه تست کنم شما تصویر نگاه کنید از دوطرف چسبیده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SORONA99 نمایش پست ها
            با سلام دوستان عزیز
            این برد ماشین لباسشویی است نمیدونم چسب روی آن چیست چگونه چسب آن را پاک کنم که آسیبی به برد نرسد در ضمن بردش کار نمیکند چگونه عیب یابی کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ازشما

سلام ،
            این برد هارو با سشوار صنعتی گرما میدن بعد یواش یواش با فشار آوردن به یک گوشه ی برد اونو جدا میکنن ، بنده هم که چنتا از این بردهای لباسشویی سامسونگ رو تعمیر کردم همینطوری بود ،
            بعد اینکه این برد به ظاهر خیلی قدیمیه ، میشه بگید برای چه مدلیه؟!
            نکته بعدی اینکه اکثر مواقع ایراد از خازن ها قسمت تغذیه هست ،
            __________________________________________________ ___________
            اول مطمئن بشید که ایراد از جاهای دیگه ماشین لباسشویی نیست ، میکروسوییچ درب و تاخو و شیر برقی ... چک بشه حتما !
            به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
            الکترونیک قدرت
            الکترونیک آنالوگ
            طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
            ---------------------BMCELEC@-------------------
            ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
            ---------------www.bmc-elec.com--------------
            ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X