اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال برق اداپتور به محل باطری موس وایرلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اتصال برق اداپتور به محل باطری موس وایرلس

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
    درود.
    دیگر بنده (حتی اگر راهنمایی هایتان درست و 100 درصدی باشد . ) از شما انتقادی نمیکنم.... و از این به بعد هم نه به پست هایی که بنده ایجاد میکنم جواب بدید نه من به سوأل های شما جواب میدهم.
    درضمن از لج و لجبازی هم بسیار بدم می آید و بنده برای دیگران به هیچ عنوان لج نمیکنم ......
    بدرود.
    شما هم مثل اینکه به دنبال دشمنی و جنگ و جدالو وفتنه گری
    میرین،شما زیادی مسئله رو جدی گرفتین....................
    نمی دونم چرا شما از من بدتون میاد...........
    منم از لجبازی بدم میاد اما به نظر میرسه شما از منم
    لج تر هستین..............
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها
      شما هم مثل اینکه به دنبال دشمنی و جنگ و جدالو وفتنه گری
      میرین،شما زیادی مسئله رو جدی گرفتین....................
      نمی دونم چرا شما از من بدتون میاد...........
      منم از لجبازی بدم میاد اما به نظر میرسه شما از منم
      لج تر هستین..............
      دوست عزیز در چند جای دیگه هم اعضای انجمن با شما به مشکل خوردند.و به درگیری منتهی شده.اگه حتی تمایل دارید پست های خودتون و بالا ببرید سعی کنید متناسب با روند سعودی در دانش شما باشه.نه تنها که بد نیست خیلی هم عالیه.و اینکه حتما پستی را که میذارید متناسب با نیاز کاربر باشه.
      انجمن یک سایت انلاین چت روم نیست که مرتب شکلک بذاری و پست های کوتاه بذارید.این رفتاربقیه اعضارا ناراحت خواهد کرد.
      ما اینجابرای لج بازی نیومدیم.هر یک از ما در این انجمن یک رسالتی داریم.حالا می خواهد کمک به بقیه باشد یا کمک به ارتقای سطح علمی ما.
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
        دوست عزیز در چند جای دیگه هم اعضای انجمن با شما به مشکل خوردند.و به درگیری منتهی شده.اگه حتی تمایل دارید پست های خودتون و بالا ببرید سعی کنید متناسب با روند سعودی در دانش شما باشه.نه تنها که بد نیست خیلی هم عالیه.و اینکه حتما پستی را که میذارید متناسب با نیاز کاربر باشه.
        انجمن یک سایت انلاین چت روم نیست که مرتب شکلک بذاری و پست های کوتاه بذارید.این رفتاربقیه اعضارا ناراحت خواهد کرد.
        ما اینجابرای لج بازی نیومدیم.هر یک از ما در این انجمن یک رسالتی داریم.حالا می خواهد کمک به بقیه باشد یا کمک به ارتقای سطح علمی ما.
        حتی اگه صد بار هم لازم باشه حرفم اینه:
        من اینجا برای مسخره بازی نیومدم ،برای این اومدم که یاد بگیرم
        ،یاد بدهم ،به دیگران کمک کنم تا یه کار خیر انجام داده باشم.
        در چند جای دیگه انجمن هم باشما به مشکل بر خوردند
        خب مثلا بگید کجا،میشه نام ببرید؟؟
        اگه حتی قصد دارید پست های خودتون رو بالا ببرید سعی کنید
        متناسب با روند سعودی دانش شما باشه.
        من توی بیشتر پست هام
        متناسب با دانش خودم حرف زدم و توی پست های خیلی کمی(حدودا 20تا)
        نا متناسب با دانشم حرف زدم که الان هم گفتم.
        اگه هم قصدم واقعا بالا بردن آمار پست هایم بود ،انجمن«مدارات دیجیتال»
        را هم پر هذیون و اسپم میکردم ،در حالی که شما میبینید که فقط یه 5تا پست
        توی انجمن مدارات دیجیتال گذاشتم که آنها هم موضوع اصلی شان
        چندان به مدارات دیجیتال ربطی نداشتن و بیشتر جنبه آنالوگی داشتن.
        انجمن یه سایت آنلاین چت روم نیست که مرتبا شکلک
        بذاری
        شکلک هایی که میذارم به خاطر این هستند که احساساتم
        را بیان کنم و در ضمن یه خورده فضای انجمن رو شاد تر کنم.
        و پست های کوتاه بذارین.
        پست های کوتاه رو به دو دلیل
        می ذارم:
        نمی خواهم موضوع رو زیاد پیچیده کنم
        حالشو ندارم تایپ کنم و زیاد انگشتامو خسته کنم.

پست های طولانی رو وقتی می ذارم که واقعا نیاز به توضیحات بیشتر هست و الکی
        الکی سر طرف رو درد نیارم.
        ما اینجا برای لج بازی نیومدیم.
        بله این را هم میدونم و
        خودمم از لج بازی زیاد خوشم نمیاد و ازش متنفرم ،اینو قبلا هم گفتم.
        اما وقتی طرف لج می کنه...................

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

مثل اینکه الان تاپیک از موضوع اصلیش منحرف شده.
        جدیدترین ویرایش توسط HS1386; ۰۰:۲۱ ۱۳۹۹/۰۶/۰۹.

دیدگاه

پست های کوتاه رو به دو دلیل
          می ذارم:
          نمی خواهم موضوع رو زیاد پیچیده کنم
          حالشو ندارم تایپ کنم و زیاد انگشتامو خسته کنم.
          من ترجیح خودم پست های طولانی و کامل هست، سر هیچ کسیم درد نمیاد، زمانی یکی سرش درد میگیره که الکی بخواد پیام بخونه و تند تند تایپ کنه، میبینی 20 تا پست توی یک تاپیک هست هنوز یک قدم به جواب نزدیک نشده!
          اگه دقت کرده باشین من خودم همیشه سعی میکنم توضیحات کاملی بدم پر از عکس و توضیحات، این حالت از توضیحات کوتاه خیلی بهتره، گاها بوده بیشتر از 1 ساعت وقت برای یک جواب گذاشتم، رفتم گشتم عکس خوب پیدا کردم و ....
          در ضمن اینکه میفرمایید» "
          حالشو ندارم تایپ کنم و زیاد انگشتامو خسته کنم." زیاد خوشایند نیست، مارو که کسی زور نکرده بیام تو انجمن فعالیت کنیم، که برگردیم بگیم از تایپ کردن انگشتامون خسته میشه!
          من به شخصه، خودم توی یک انجمن دیگه ناظم کل هستم، ولی اینجا یه کاربر معمولیم که هر از گاهیم بهم توهین میکنن اما کاری به کسی ندارم، سوالای بقیه رو سعی میکنم کامل و خوب توضیح بدم ( اونایی که بلدم) تا سوال هایی که میپرسم و برام پیش میاد رو به همون صورت و کیفیت توضیح بدن برام و وقت بزارن برام.
          پس یا کمک نکنیم، یا اگه کمکی کردیم بدون منت باشه.
          درسته که الآن این بحث با شما پیش اومد اما منظورم شما نیستی، من خیلی از افراد دیگه رو دیدم، یه طوری جواب آدم رو میدن انگار ما نوکر خانه زاد اوناییم، با منت و بد دهن تایپ میکنن، و به زور جواب میدن و حتی جواب هم نمیدن فقط آدمو تحقیر میکنن و منت میزارن و یا آدم رو سوال پیچ میکنن فقط و کفر آدم رو در میارن که اصلا خوب نیست فقط آدمو زده میکنن.
          یا مثلا زیاد دیدیم این موضوع رو حتی برا خود منم پیش اومده، طرف بجا اینکه جواب سوالتو بده برمیگرده میگه تو سرچ نکری، نرفتی بگردی و تحقیق کنی، فلان و بهمان، کلی بهت حرف میزنه و تحقیرت میکنه، خوب شاید طرف اصلا بلد نباشه سرچ کنه، یا سرچ کرده باشه تنها امیدش اینجا باشه و .... نباید بهش بپری و بزنی تو ذوقش، ذات این انجمن همینه، و انجمن های مشابه، که طرف بیاد سوالشو بپرسه توهم کمکش کنی، وگرنه اگه زورت میگیره جواب کسیو بدی اصلا جواب ندی بهتره، من خودم ساده ترین سوالا که حتی سری موازی کردن مقاومت باشه رو توضیح میدم، دلیلی نداره بگم برو سرچ کن! یا اگه لینکیم بلدم معرفی میکنم بهش نه اینکه بگم برو بگرد! به هر حال بعضیا هستن خیلی بد رفتاری میکنن که اگه این موضوع تو انجمن خودم پیش بیاد برخورد میکنم و نمیزارم همچین افرادی با کاربرا اینطوری برخورد کنن.بگذریم....
          به هر حال امیدوارم هر کس دیگه ای که شروع به فعالیت میکنه، بدون منت و کامل جواب بده و راهنمایی کنه تا مشکل اون شخص حل شه و سوال های خودش رو هم به همون صورت و کیفیت جواب بدن.
          موفق باشید
          جدیدترین ویرایش توسط akaReza; ۱۱:۲۹ ۱۳۹۹/۰۶/۰۹.
          توی کانال یوتیوب من قراراه طراحی انواع بردهای الکترونیکی مثل بردهای تک لایه، دو لایه یا به طور کلی بردهای چند لایه، بردهای مبتنی بر میکروکنترلر، بردهای صنعتی، بردهای الکترونیک قدرت و بردهای فرکانس بالارو یاد بگیریم.
          همینطور کدنویسی انواع میکروکنترلرهای 8 بینی مثل میکروکنترلرهای خانواده AVR-STM8، میکروکنترلرهای میبتی بر معماری ARM مثل STM32 و پردازنده های مخصوص اینترنت اشیاء مثل ESP32-ESP8266 و DSPها یاد میگیریم.
          https://www.youtube.com/@aKaReZa75​

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akaReza نمایش پست ها
            من ترجیح خودم پست های طولانی و کامل هست، سر هیچ کسیم درد نمیاد، زمانی یکی سرش درد میگیره که الکی بخواد پیام بخونه و تند تند تایپ کنه، میبینی 20 تا پست توی یک تاپیک هست هنوز یک قدم به جواب نزدیک نشده!
            اگه دقت کرده باشین من خودم همیشه سعی میکنم توضیحات کاملی بدم پر از عکس و توضیحات، این حالت از توضیحات کوتاه خیلی بهتره، گاها بوده بیشتر از 1 ساعت وقت برای یک جواب گذاشتم، رفتم گشتم عکس خوب پیدا کردم و ....
            در ضمن اینکه میفرمایید» "
            حالشو ندارم تایپ کنم و زیاد انگشتامو خسته کنم." زیاد خوشایند نیست، مارو که کسی زور نکرده بیام تو انجمن فعالیت کنیم، که برگردیم بگیم از تایپ کردن انگشتامون خسته میشه!
            من به شخصه، خودم توی یک انجمن دیگه ناظم کل هستم، ولی اینجا یه کاربر معمولیم که هر از گاهیم بهم توهین میکنن اما کاری به کسی ندارم، سوالای بقیه رو سعی میکنم کامل و خوب توضیح بدم ( اونایی که بلدم) تا سوال هایی که میپرسم و برام پیش میاد رو به همون صورت و کیفیت توضیح بدن برام و وقت بزارن برام.
            پس یا کمک نکنیم، یا اگه کمکی کردیم بدون منت باشه.
            درسته که الآن این بحث با شما پیش اومد اما منظورم شما نیستی، من خیلی از افراد دیگه رو دیدم، یه طوری جواب آدم رو میدن انگار ما نوکر خانه زاد اوناییم، با منت و بد دهن تایپ میکنن، و به زور جواب میدن و حتی جواب هم نمیدن فقط آدمو تحقیر میکنن و منت میزارن و یا آدم رو سوال پیچ میکنن فقط و کفر آدم رو در میارن که اصلا خوب نیست فقط آدمو زده میکنن.
            یا مثلا زیاد دیدیم این موضوع رو حتی برا خود منم پیش اومده، طرف بجا اینکه جواب سوالتو بده برمیگرده میگه تو سرچ نکری، نرفتی بگردی و تحقیق کنی، فلان و بهمان، کلی بهت حرف میزنه و تحقیرت میکنه، خوب شاید طرف اصلا بلد نباشه سرچ کنه، یا سرچ کرده باشه تنها امیدش اینجا باشه و .... نباید بهش بپری و بزنی تو ذوقش، ذات این انجمن همینه، و انجمن های مشابه، که طرف بیاد سوالشو بپرسه توهم کمکش کنی، وگرنه اگه زورت میگیره جواب کسیو بدی اصلا جواب ندی بهتره، من خودم ساده ترین سوالا که حتی سری موازی کردن مقاومت باشه رو توضیح میدم، دلیلی نداره بگم برو سرچ کن! یا اگه لینکیم بلدم معرفی میکنم بهش نه اینکه بگم برو بگرد! به هر حال بعضیا هستن خیلی بد رفتاری میکنن که اگه این موضوع تو انجمن خودم پیش بیاد برخورد میکنم و نمیزارم همچین افرادی با کاربرا اینطوری برخورد کنن.بگذریم....
            به هر حال امیدوارم هر کس دیگه ای که شروع به فعالیت میکنه، بدون منت و کامل جواب بده و راهنمایی کنه تا مشکل اون شخص حل شه و سوال های خودش رو هم به همون صورت و کیفیت جواب بدن.
            موفق باشید
            خب،،،منظورم از اینکه انگشتام خسته میشه ،فقط زمانی انگشتام خسته میشه
            که بخوام زیاد تایپ کنم.
            و زمانی زیاد تایپ می کنم که واقعا نیاز به زیاد تایپ کردن باشه و اگر در این مواقع
            انگشتام درد هم بگیره باز تایپ میکنم ،چون که اگر بخوام موضوع رو کوتاه کنم؛
            منظورم به صورت نا رسا به مخاطب می رسه و این خیلی ناراحت کننده هست.
            من بیشتر پست های طولانی رو دوست دارم.
            من هم پست های طولانی تر رو بیشتر دوست دارم اما بقول یکی از دوستامون
            «هر وقت می خوام یه چیزی بنویسم ،همه چی از ذهنم می پره»
            من هم وقتی می خوام یه چیزی بنویسم،تقریبا بیشتر چیز ها از ذهنم
            فراموش میشه و در واقع 50% پست های کوتاه من به این خاطر کوتاه هستن؛
            و بیشتر مواقع بابت این پست های کوتاه خودم شرمنده میشم،اما چه فایده داره
            که وقتی شروع به نوشتن میکنم همه چی از یادم بره.
            اگه هم هیچ کس به پست طرف جواب نداده باشه و من هم بخوام
            هیچ جوابی به طرف ندم،بیشتر شرمنده تر میشم.

ولی باز از شما ممنونم

دیدگاه

خب،،،منظورم از اینکه انگشتام خسته میشه ،فقط زمانی انگشتام خسته میشه
              که بخوام زیاد تایپ کنم.
              و زمانی زیاد تایپ می کنم که واقعا نیاز به زیاد تایپ کردن باشه و اگر در این مواقع
              انگشتام درد هم بگیره باز تایپ میکنم ،چون که اگر بخوام موضوع رو کوتاه کنم؛
              منظورم به صورت نا رسا به مخاطب می رسه و این خیلی ناراحت کننده هست.

من هم پست های طولانی تر رو بیشتر دوست دارم اما بقول یکی از دوستامون
              «هر وقت می خوام یه چیزی بنویسم ،همه چی از ذهنم می پره»
              من هم وقتی می خوام یه چیزی بنویسم،تقریبا بیشتر چیز ها از ذهنم
              فراموش میشه و در واقع 50% پست های کوتاه من به این خاطر کوتاه هستن؛
              و بیشتر مواقع بابت این پست های کوتاه خودم شرمنده میشم،اما چه فایده داره
              که وقتی شروع به نوشتن میکنم همه چی از یادم بره.
              اگه هم هیچ کس به پست طرف جواب نداده باشه و من هم بخوام
              هیچ جوابی به طرف ندم،بیشتر شرمنده تر میشم.

ولی باز از شما ممنونم
              درود.
              اگر انگشتانتان درد میگیرد لازم نمیباشد پست بگذارید!!!!!!! ما فرش قرمز سلطنتی برای شما پهن نکرده ایم!!!!!
              اگر هم یادتان میرود پست نگذارید تا مطالب یادتان بیاید!!!!!
              بدرود....
              اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

تو موضوعات دیگه هم برای من پیش اومده که طرف اومده گفته این طرح شما ایراد داره، یا اینکه این کد شما کامل نیست!
                خب برادر شما که بلدی کاملش رو بنویس! شماتیک من اشتباه هست؟ شما درستش رو بزار...

کسی که تو این انجمن تاپیکی رو شروع می کنه و سوالی میپرسه زبانم لال بی شعور نیست، حداقل از کیفیت پاسخ به سوالش به درستی پاسخ پی میبره...
                من زمان بیکاری یه سر میزنم به سایت اونی که میدونم رو جواب میدم اما واقعا اعصاب بحث با کسی رو ندارم. (کی اعصابش خورد نیست این روزها؟)
                اگه این روند رو ادامه بدید کاربرهای جدید هم میروند و علی میمونه با حوضش.
                این روند برای اونهایی که دنبال جواب برای سوالشان هستند هم خوب نیست. الان آغاز کننده این تاپیک جواب سوالش رو گرفت؟ نه!

اصلا چیکار دارین کی چیکار میکنه؟ ناظم سایت هستید؟ دلسوز مشتاقان الکترونیک هستید؟ ای بابا!
                والا تو انجمن های خارجی از این خبرها نیست، اصلا پست های این تاپیک چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط J35U51510V3 نمایش پست ها
                  تو موضوعات دیگه هم برای من پیش اومده که طرف اومده گفته این طرح شما ایراد داره، یا اینکه این کد شما کامل نیست!
                  خب برادر شما که بلدی کاملش رو بنویس! شماتیک من اشتباه هست؟ شما درستش رو بزار...

کسی که تو این انجمن تاپیکی رو شروع می کنه و سوالی میپرسه زبانم لال بی شعور نیست، حداقل از کیفیت پاسخ به سوالش به درستی پاسخ پی میبره...
                  من زمان بیکاری یه سر میزنم به سایت اونی که میدونم رو جواب میدم اما واقعا اعصاب بحث با کسی رو ندارم. (کی اعصابش خورد نیست این روزها؟)
                  اگه این روند رو ادامه بدید کاربرهای جدید هم میروند و علی میمونه با حوضش.
                  این روند برای اونهایی که دنبال جواب برای سوالشان هستند هم خوب نیست. الان آغاز کننده این تاپیک جواب سوالش رو گرفت؟ نه!

اصلا چیکار دارین کی چیکار میکنه؟ ناظم سایت هستید؟ دلسوز مشتاقان الکترونیک هستید؟ ای بابا!
                  والا تو انجمن های خارجی از این خبرها نیست، اصلا پست های این تاپیک چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟
                  درود.
                  حتما در این چندوقت در انجمن ECA متوجه شده اید که یک کاربری در انجمن عضو شده است که پست های نامربوط و شکلک که نه تنها کمکی به کاربر سوأل کننده نمیکند بلکه باعث گمراه شدن کاربران دیگر و سوأل کننده میشود.... این کاربر باید بداند که اگر چیزی را نمیداند جواب ندهد تا یادبگیرد!!!!! کاربری که اینجا را با چت روم اشتباه گرفته است!!!!
                  جناب ما درحال حاضر کاری با شما نداشته ایم خودتان آمدید ( خیلی عذر میخواهم . ) پا برهنه میپرید وسط بحث!!! خب شما حال بحث با دیگران را ندارید چرا میاید در بحث ها شرکت میکنید؟؟؟؟
                  هرکس اعصابش خورد است برای خودش خورد است !!!!!! نه برای دیگران بیاید و به دیگران بگوید اعصابم خورد است !!!! در حال حاضر اعصاب شما خورد است به ما چه ارتباطی دارد؟؟؟؟؟
                  انجمنی که امثال کاربر HS1386 را دارد همان بهتر که بدون کاربر باشد و امثال HS1386 در این انجمن نیایند!!!!!!!
                  بله.... آغاز کننده تاپیک همان اول جوابش را گرفتند!!!!! اما کاربر HS1386 آمدند و انشاا... و ماشاا... کردند که کاربر دیگر ضرب المثل برایشان زدند ولی نفهمیدند!!!!!
                  وقتی یکنفر عضو یک مجموعه میشود چه کاربر عادی باشد چه مدیر آن مجموعه در قبال مجموعه مسئولیت دارد. بنده به عنوان یک کاربر عضو مجموعه وظیفه دارم در جهت حفظ نظم مجموعه نهایت تلاشم را بکنم..... و مانند بعضی ها بی مسئولیت از مسئله رد نمیشوم و مانند مدیر در انجمن رفتار میکنم ..... ( هر کسی در یک مجموعه عضو میشود در جهت حفظ نظم آن باید مانند مدیر برخورد بکند..... )
                  درضمن اینجا یک انجمن پارسی زبان است و ارتباطی به انجمن های خارجی دیگر ندارد......
                  شب بخیر....
                  اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parsa bahrami نمایش پست ها
                    درود.
                    حتما در این چندوقت در انجمن ECA متوجه شده اید که یک کاربری در انجمن عضو شده است که پست های نامربوط و شکلک که نه تنها کمکی به کاربر سوأل کننده نمیکند بلکه باعث گمراه شدن کاربران دیگر و سوأل کننده میشود.... این کاربر باید بداند که اگر چیزی را نمیداند جواب ندهد تا یادبگیرد!!!!! کاربری که اینجا را با چت روم اشتباه گرفته است!!!!
                    جناب ما درحال حاضر کاری با شما نداشته ایم خودتان آمدید ( خیلی عذر میخواهم . ) پا برهنه میپرید وسط بحث!!! خب شما حال بحث با دیگران را ندارید چرا میاید در بحث ها شرکت میکنید؟؟؟؟
                    هرکس اعصابش خورد است برای خودش خورد است !!!!!! نه برای دیگران بیاید و به دیگران بگوید اعصابم خورد است !!!! در حال حاضر اعصاب شما خورد است به ما چه ارتباطی دارد؟؟؟؟؟
                    انجمنی که امثال کاربر HS1386 را دارد همان بهتر که بدون کاربر باشد و امثال HS1386 در این انجمن نیایند!!!!!!!
                    بله.... آغاز کننده تاپیک همان اول جوابش را گرفتند!!!!! اما کاربر HS1386 آمدند و انشاا... و ماشاا... کردند که کاربر دیگر ضرب المثل برایشان زدند ولی نفهمیدند!!!!!
                    وقتی یکنفر عضو یک مجموعه میشود چه کاربر عادی باشد چه مدیر آن مجموعه در قبال مجموعه مسئولیت دارد. بنده به عنوان یک کاربر عضو مجموعه وظیفه دارم در جهت حفظ نظم مجموعه نهایت تلاشم را بکنم..... و مانند بعضی ها بی مسئولیت از مسئله رد نمیشوم و مانند مدیر در انجمن رفتار میکنم ..... ( هر کسی در یک مجموعه عضو میشود در جهت حفظ نظم آن باید مانند مدیر برخورد بکند..... )
                    درضمن اینجا یک انجمن پارسی زبان است و ارتباطی به انجمن های خارجی دیگر ندارد......
                    شب بخیر....
                    من اومدم تو بحث چون دیدم مربوطه به مساله ایی که برای منم پیش اومده تو این چند روز.
                    شما خودت اعصاب نداری! خودت رو ناراحت نکن بزار شکلک بزنه، چیکارش داری آخه؟ شما به عنوان عضو وظیفه داری خودت قوانین رو رعایت کنی مثلا اسپم نکنی نه اینکه مثل مدیر رفتار کنی (گشت ارشاد نیستی که). انگار بری تو خیابون پلیس بازی دربیاری! خب پس پلیس چیکارست؟
                    از پستی ناراحتی یا نمی پسندی اون پست رو گزارش کن بزار مدیر انجمن رسیدگی کنه.

شب خودت بخیر!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط J35U51510V3 نمایش پست ها
                      من اومدم تو بحث چون دیدم مربوطه به مساله ایی که برای منم پیش اومده تو این چند روز.
                      شما خودت اعصاب نداری! خودت رو ناراحت نکن بزار شکلک بزنه، چیکارش داری آخه؟ شما به عنوان عضو وظیفه داری خودت قوانین رو رعایت کنی مثلا اسپم نکنی نه اینکه مثل مدیر رفتار کنی (گشت ارشاد نیستی که). انگار بری تو خیابون پلیس بازی دربیاری! خب پس پلیس چیکارست؟
                      از پستی ناراحتی یا نمی پسندی اون پست رو گزارش کن بزار مدیر انجمن رسیدگی کنه.

شب خودت بخیر!
                      درود.
                      مسئله مربوط به خودتان !!!!!
                      عرض کرده ام هر کس در مجموعه ای عضو میشود در قبال آن مسئولیت هایی دارد... بنده هم قوانین را رعایت میکنم و یادم نمی آید جایی قوانین را زیر پایم بگذارم!!!!! ( اگر این چند پست نا مربوط بنده به این تاپیک را دیده اید باید خدمتتان عرض کنم که نمیخواهم خیلی ها به سرنوشت بنده دچار بشوند و واجب دانسته ام که با این کاربر برخورد بکنم.....)
                      بنده در خیابان پلیس بازی در نمی آورم!!!!!! بنده در این انجمن وظیفه ی خودم میدانم که با این کاربر بر خورد بکنم ...... ( چرا وظیفه خودم میدانم ؟؟؟ برای اینکه طی سالهای اخیر اکثر مدیران انجمن از اینجا رفته اند !!!! یا انجمن را ترک کرده اند!!!! و فقط جناب مومنی هر چند روز یکبار میاد سریع بررسی میکند و میرود ... البته حق دارد کار و زندگی و..... )
                      درضمن اگر هر کس مانند شما در این انجمن برخورد بکند همه چیز مانند کشور خودمان میشود... یعنی هرج و مرج... ما باید از خودمان شروع بکنیم.... نگیم به ما چه مربوط است !!!! ( البته مسائل های منطقی نه غیر منطقی .... )
                      بنده ببخشید مگر مرض دارم که به دیگران گیر بدهم ؟؟؟؟ این همه کاربر چرا ایشون ؟؟؟ درضمن تنها بنده نیستم که به ایشون ایراد میگیرم چند نفر دیگر هم هستند!!!!
                      باید سعی بکنیم از خودمان شروع بکنیم بعد در صورت نیاز ( مسئله ی غیر منطقی ) وظیفه خودمان بدانیم و به شخص خاطی تذکر بدهیم و ایشان را از اشتباهشان آگاه بکنیم ....
                      بنده هم مخالف زورگویی و ..... هستم ... اما با زباله ریختن داخل خیابان یا تخریب اموال عمومی وظیفه ی خودم میدانم که به شخص خاطی تذکر بدهم و بگویم اینکار را نکنید!!!!
                      اگر دکمه ی گزارش تأثیر گذار بود که بنده نمی آمدم بسیار تایپ بکنم و توضیح بدهم!!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X