اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گوشی نوکیای خودتونو همین الان پدیت کنیدإ¾إ¾إ¾....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : گوشی نوکیای خودتونو همین الان پدیت کنیدإ¾إ¾إ¾....

من هم اپدیت کردم یه سوال دارم میشه این اپدیتو حذف کرد؟ ینی با *#7370# یای ریست گوشی یا هر چی پاک میشه ؟ یانه ؟ من نمیخوام پاک شه چون خیلی سرعتش رفته بالا گوشی من 95 هست که اولاش که 400 ت.من بود خریدم و راضی نبودم الان حال میدههههههههههههههههه :applause: :applause: :applause: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :wow: :wow: :wow:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
      من هم اپدیت کردم یه سوال دارم میشه این اپدیتو حذف کرد؟ ینی با *#7370# یای ریست گوشی یا هر چی پاک میشه ؟ یانه ؟ من نمیخوام پاک شه چون خیلی سرعتش رفته بالا گوشی من 95 هست که اولاش که 400 ت.من بود خریدم و راضی نبودم الان حال میدههههههههههههههههه :applause: :applause: :applause: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :wow: :wow: :wow:
      پدیت کردن، ورژن نرم افزار گوشی رو بالا میبره. و شما قادر نیستید با کد یا یک سری کارها در گوشی اینکارو بکنید. تنها راه، فلش زدنه که با باکس، ورژن پایین تر رو توی گوشی بریزید. البته یه سری از گوشی های نوکیا هست که بعد از فلش و برگشتن به ورژن قبلی، خاموش میشه (اکثرا اینطورن. تقریبا همه شون). برای اینکار روشی هست که اگر تعمیر کار مهارت کافی رو داشته باشه میتونه اونو به ورژن قبل برگردونه. بنده اطلاعاتم در زمینه سخت افزاره اگرنه کاملا براتون توضیح میدادم.
      چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

سلام لینک عکسهایی که اینجا گذاشتین باز نمیشه و اینکه گوشی من N72 میشه پدیت کرد
        >>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

پیشنهاد من اینه که شما بری توی یکی از انجمن های موبایل فارسی مثل موبایلستان یا آی آر تی سی آی، اونجا با توجه به مدل گوشیت جدیدترین فرمویر کوک شده فارسی رو بگیری و فلش کنی. فرمویر کوک شده همون فرمویر اصلی گوشیه که توسط افراد حرفه ای هک میشه (هر برنامه ای رو میشه نصب کرد مثل برنامه های ساین نشده) و یک سری تغییرات برای استفاده بهتر یا برای زیبایی بهش اضافه میشه.

توجه: 1- با فلش کردن تمام اطلاعات گوشی پاک میشه پس حتماً قبلش بک پ بگیرید.
          2- بعد از فلش یا پدیت امکان برگشتن به ورژن قدیمی معمولاً امکان ندارد.
          انجمن های موبایل: 1 , 2
          لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
          لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
          اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
          يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X