اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رهنمایی برای خرید گوشی تا 450 تومان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : رهنمایی برای خرید گوشی تا 450 تومان

Huawei بد نیست اما در مقایسه با رقیب کاملا مشابه سامسونگ یا htc ضعفش کاملا مشهوده! LG از اینم بد تره! در واقع اینها گوشیهای درجه سه و چهار هستند. پیشنهاد من به شما همون گلکسی یانگ جدیده قیمتش 320. xperia tipo هم بد نیست. اینم با همون قیمت. اما اگه یه گوشی سالار بخوای xperia miro. چهارصد و پنجاه، همه چیزش خوبه.
    کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

با سلام
      دوستان عزیز من برای انتخاب شما احترام قایلم ولی مثل اینکه مطلبی رو که من نوشتم نگرفتین.
      بابا میگم haier w910 تا 1500000 تومن رقیب نداره با قیمت 500 تومن شما راجع به کدوم گوشی میخایین صحبت کنید که قابل رقابت با همچین چیزی باشه/
      ان شاالله همگی موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط s0or
        با سلام
        دوستان عزیز من برای انتخاب شما احترام قایلم ولی مثل اینکه مطلبی رو که من نوشتم نگرفتین.
        بابا میگم haier w910 تا 1500000 تومن رقیب نداره با قیمت 500 تومن شما راجع به کدوم گوشی میخایین صحبت کنید که قابل رقابت با همچین چیزی باشه/
        ان شاالله همگی موفق باشید
        دوست عزیز،گیریم حرف شما درست،اما یکی 500 تومن پول داره یا 500 می خواد برای گوشی بده.اون موقع براش گوشی های این قیمتی مهمن نه بالاتر
        می خواد بدونه با این قیمت چه گوشی میشه خرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سردارِِِی
          دوست عزیز،گیریم حرف شما درست،اما یکی 500 تومن پول داره یا 500 می خواد برای گوشی بده.اون موقع براش گوشی های این قیمتی مهمن نه بالاتر
          می خواد بدونه با این قیمت چه گوشی میشه خرید
          بذارید یه جور دیگه بگم
          حسن 500هزار تومان می دهد یک گوشی هایر 910 می خرد که ارزش آن برابر 1500000تومان است .
          هیچ خطری هم ندارد ..
          دیگه چجوری بگم ...کیفیت دوربین و پردازنده و ضد آب بودنو گوریلا گلاس 2 و رزولوشن 336 ppi و ... رو که جمع بزنیم تا قیمت 1500000تومان هیچ رقیبی برای این گوشی در بازار موبایل وجود ندارد
          والسلام

دیدگاه

نوشته اصلی توسط s0or
            بذارید یه جور دیگه بگم
            حسن 500هزار تومان می دهد یک گوشی هایر 910 می خرد که ارزش آن برابر 1500000تومان است .
            هیچ خطری هم ندارد ..
            دیگه چجوری بگم ...کیفیت دوربین و پردازنده و ضد آب بودنو گوریلا گلاس 2 و رزولوشن 336 ppi و ... رو که جمع بزنیم تا قیمت 1500000تومان هیچ رقیبی برای این گوشی در بازار موبایل وجود ندارد
            والسلام
            جدی؟!پس چرا اینقدر این گوشی ناشناختست؟یعنی اینقدر تبلیغاتشون ضعیفه که گوشی به این خوبی رو خوب نمی تونن معرفی کنن؟
            خوبه.من خودم نمی شناختمش

دیدگاه

جدی؟!پس چرا اینقدر این گوشی ناشناختست؟یعنی اینقدر تبلیغاتشون ضعیفه که گوشی به این خوبی رو خوب نمی تونن معرفی کنن؟
              خوبه.من خودم نمی شناختمش
              بابا جی ال ایکس بخرین :mrgreen: جدا از شوخی برا اقتصاد خودمون میگم
              برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
              راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

با سلام
                با توجه به بودجه شما فکر میکنم galaxy ace3 گزینه خوبی باشه.مشخصات هرگوشی به علاوه نقد و بررسی رو میتونین از سایت زیر مشاهده کنید.
                http://www.gsmarena.com/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanajal
                  ای آقا! شما که مهندس برقی شما دیگه چرا این حرفو میزنی؟؟! آخه کدوم قطعش تو ایران تولید میشه که اسمشو بشه گذاشت ایرانی؟؟ پردازنده؟ رم؟ مموری؟ نمایشگر؟؟! یا اصلا بیایم پایین تر...خازن؟ مقاومت؟ دیود؟؟!!! به اقتصاد چین اگه میگفتی باز یه چیزی!
                  کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanajal
                    من هم دقیقا برای همین و حداقل برای حمایت از کارگری که داره گوشی رو تو جعبش می ذاره یه گوشی GLX خریدم.
                    میدونستم این گوشی چقدر(واقعا ببخشید) آشغاله، اما نمی دونستم که اینقدر .... باشه.
                    روز اول بعد یک بار شارژ،شارژرش سوخت و دیگه کار نکرد.هیچ آدرس یا شماره خدمات پس از فروشی تو تهران تو سایتش ندیدم.
                    موقعی که در حالت شارژه اصلا نمیشه ازش استفاده کرد و وقتی یه نقطه از صفحشو لمس می کنی،قسمت دیگش عکس العمل نشون میده! oo:
                    وقتی گوشی تو جیبتونه و صفحه رو قفل عادی باشه و براتون پیامک بیاد،به احتمال خیلی زیاد با گرمای پا قفل باز میشه و به جاهای مختلف گوشی میره.بار ها برای من با افراد تماس گرفت یا پیام های چرت براشون ارسال کرده!!!حالا خدا رو شکر که برای دوستایی فرستاده که زیاد باهاشون رو دربایستی ندارم :cry:
                    یا کسی با شما تماس می گیره و شما می خواین قفل رو باز کنین ،باز نمیشه و مثل فنر برمی گرده oo: oo: oo:
                    اگه خواستین بازم براتون میگم.
                    فقط خواستم اینو بگم :از شرکتی که برا مشتری های مثلا هم وطنش هیچ ارزشی قائل نیست جنس نخرین

دیدگاه

[glow=green,2,300]پیشنهاد من : Huawei Ascend G510[/glow]
                      [glow=red,2,300]قیمت: 441,000 تومان [/glow]

خلاصه مشخصات:

پردازنده: Qualcomm MSM8225 Snapdragon Chipset , Dual-Core CPU 1.2GHz
                      حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
                      شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
                      صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع IPS LCD - اندازه 4.5 اینچ - رزولوشون 854 × 480
                      دوربین:5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی
                      سیستم عامل: سیستم عامل Android نسخه v4.1 JellyBean
                      سایر مشخصات: رادیو - هندزفری - باتری 1700 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 340 ساعت - زمان مکالمه 6 ساعت
                      وزن : 150 گرم

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی :
                      http://www.asankala.ir/mobile-phone-...?ند-جی-510
                      - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                      ارتباط با من : ir02x6
                      طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

من هم دقیقا برای همین و حداقل برای حمایت از کارگری که داره گوشی رو تو جعبش می ذاره یه گوشی GLX خریدم.
                        میدونستم این گوشی چقدر(واقعا ببخشید) آشغاله، اما نمی دونستم که اینقدر .... باشه.
                        روز اول بعد یک بار شارژ،شارژرش سوخت و دیگه کار نکرد.هیچ آدرس یا شماره خدمات پس از فروشی تو تهران تو سایتش ندیدم.
                        موقعی که در حالت شارژه اصلا نمیشه ازش استفاده کرد و وقتی یه نقطه از صفحشو لمس می کنی،قسمت دیگش عکس العمل نشون میده! oo:
                        وقتی گوشی تو جیبتونه و صفحه رو قفل عادی باشه و براتون پیامک بیاد،به احتمال خیلی زیاد با گرمای پا قفل باز میشه و به جاهای مختلف گوشی میره.بار ها برای من با افراد تماس گرفت یا پیام های چرت براشون ارسال کرده!!!حالا خدا رو شکر که برای دوستایی فرستاده که زیاد باهاشون رو دربایستی ندارم :cry:
                        یا کسی با شما تماس می گیره و شما می خواین قفل رو باز کنین ،باز نمیشه و مثل فنر برمی گرده oo: oo: oo:
                        اگه خواستین بازم براتون میگم.
                        فقط خواستم اینو بگم :از شرکتی که برا مشتری های مثلا هم وطنش هیچ ارزشی قائل نیست جنس نخرین
                        متقاعد شدم دوسته من
                        حالا پول دارشدم یه خارجی می خرم
                        برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
                        راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

به نظر من بهترین گزینه با این قیمت lumia520 هستش.واقعا نسبت به قیمتش حرف نداره.یه سرچ تو نت بزن.هر کی گرفته راضی بوده و باید به این نکته هم توجه کنید که 30% تمام ویندوز فون های جهان همین lumia520 هست که نشون میده این گوشی تو خارج از ایران استقبال زیادی داشته
                          حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روزبه صابری (iranprotel.com)
                            به نظر من بهترین گزینه با این قیمت lumia520 هستش.واقعا نسبت به قیمتش حرف نداره.یه سرچ تو نت بزن.هر کی گرفته راضی بوده و باید به این نکته هم توجه کنید که 30% تمام ویندوز فون های جهان همین lumia520 هست که نشون میده این گوشی تو خارج از ایران استقبال زیادی داشته
                            ویندوز فون :surprised:
                            به نظر من الان هرکس سمت ویندوزفون بره یا اطلاعات کافی نداره یا یه تعصب بیخودی روی نوکیا و مایکروسافت داره. تمام افتخارشونم اینه که برنامهاش بروز به دوهزارتا میرسه :biggrin:
                            کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

بعضی اوقات طوری حرف از اپلیکشن ها پیش میاد که انگار تمام فلان هزار تا نرم افزار رو تو گوشیش داره.

در مورد دوستمون هم بگم که فک کنم منظورتون از 2 هزار همون 200 هزار هستش دیگه!!
                              منبع
                              http://www.zoomit.ir/it-news/8300-windows-phone-store-passes-200-000-apps
                              اگر دوس داری برو بقیه سایتها رو هم نگا کن.

حالا چون اپ استور بیشترین اپ رو داره پس هیچکس نباید سمت اندروید و ویندوز فون و هر چیز دیگه ای بشه چون تعداد اون بیشتره.
                              حرف می خوایید بزنید لطفا کمی فکر کنید و جواب منطقی واسش بیارید.
                              حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

دیدگاه

استدلال و منطق چندانی لازم نداره که پاسخ کاملا مشخصه
                                نه این موضوع هیچ ارتباطی نداره با اینکه چون اندروید نزدیک به یک میلیون اپلیکیشن داره، باید همش روی گوشیش نصب باشه! بلکه شانس پیدا کردن قابلیتی که دنبالشی با ویندوزفون با این تعداد اپ یک در میلیونه! حالا شما خودت قضاوت کن برنامه نویسان سیستمی بیشتر میاد روی خود اندروید کار میکنند و بهبودش میبخشن (که هم کد بازه و هم نزدیک به رتبه اول شدن از نظر تعداد کاربرانه) یا ویندوزفونی که انحصارش دست مایکروسافته و N ساله که پیشرفت چندانی نداشته؟!
                                ضمنا بحث مربوط به اپلییکیشن ها یک طرف و انخصارطلبی مایکروسافت و سلطه طلبی و خودخواهیش باعث شده من حتی روی کامپیوترم از ویندوز استفاده نکنم. حالا روی گوشی؟!
                                ویندوز فون مثل یک اسباب بازیه در مقابل اندرویده و این واقعیتیه.
                                کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X