اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین راه آموزش تعمیرات موبایل چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بهترین راه آموزش تعمیرات موبایل چیست؟

به نظر من که شغل تعمیرات موبایل خوبه. مثلا من اینجا موبایلم رو سپردم و خوب تعمیرش کردن. انصافا هزینه هم خوب گرفتن. اما واقعا خوب تعمیرش کردن.

امداد موبایل با "7 سال سابقه" تعمیرات موبایل، درخواست تعمیر آنلاین موبایل به صورت تخصصی در تهران را با سرعت و قیمت مناسب انجام می دهد.

دیدگاه

دوستم سلام
      شما آموزشگاه دارید؟؟
      اموزشگاه شما کجاست،لطفا آدرس بدید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط kvyekta نمایش پست ها
      توی تعمیرات سخت افزار بخش عمده کار، تشخیص عیب هست. پایه و اساس کار هم استفاده از نقشه یا شماتیکه. علاوه بر این مهارت و تجربه کاری هم خیلی مهمه که به تدریج و با گذشت زمان به دست میاد. در بخش نرم افزار هم که باید باکس های تعمیراتی رو برای برندهای مختلف موبایل داشت و کار باهاشون رو بلد باشین.
      استفاده از اینترنت و فرومهای موبایلی هم خیلی کمک میکنه. برای کسی که رشتش الکترونیک هست یادگیری کار خیلی راحت تره . مخصوصا در زمینه سخت افزار. ما تو مجموعمون آموزش هم میدیم. بیس آموزش ما در زمینه سخت افزار نقشه خوانی و استفاده از شماتیک هست و بقیه آموزشها مربوط میشن به مهارتهایی مثل باز و بسته کردن، تعویض قطعاتی مانند تاچ و LCD، سوکتها، تعویض و ریبال کردن آی سی های BGA و چسبی و POP، حالتهای جریان کشی و .....

نکته دیگه که باید بدونید اینه که اگر کسی بخواهد تعمیر کار موفقی بشه باید هم سخت افزار بلد باشه و هم نرم افزار. چون خیلی از ایرادها نیاز هست که هم سخت افزاری روی گوشی کار بشه و هم نرم افزاری.
      موفق باشید
      لطفا اسم و آدرس آموزشگاهتون رو بدید؟؟

دیدگاه

تعمیرات موبایل اتفاقا شغل خیلی خوبیه در آمدشم بالاس به شرطی تو کارت حرفه ای باشی
        پسر خاله من 2 سال پیش تو یه شرکتی فکر کنم اسمش استاد جی اس ام بود آموزش دید الانم تو کرج مغازه تعمیرات موبایلی داره خیلی ام راضی هست

دیدگاه

اشنایی با قطعات، خواندن شماتیک، باقی هم تجربه !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X