اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات زیاد با ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکلات زیاد با ویندوز

من چند وقت پیش مشکل صفحه آبی مرگبار ویندوز پیدا کردم بعد از اینکه یکی دوبار این صفحه رو دیدم ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز 7 ریختم!
    اوایل زیاد جدی نبود ولی کم کم زیاد شد طوری که حداکثر یک ربع می شد با کامپیوتر کار کرد، چون اولین باری بود که ویندوز 7 استفاده می کردم فکر کردم مشکل اونه دوباره xp ریختم ولی وخامت اوضاع بدتر و بدتر شد! چند جا سرچ کردم بیشتر احتمال می رفت که مشکل از رم باشه (من دو تا رم یک گیگ دارم) جدا جدا رم ها رو تست کردم و یک رم دیگه هم امتحان کردم، بعید می دونم مشکل از رم باشه، تازه الان 1500 تا مشکل دیگه هم دارم! یه نمونه اش اینکه من کارت کپچر دارم و خیلی هم باهاش کار می کردم اما الان 1 دقیقه کپچر میگیره بعد میگه:"disk speed is too low" ! صفحه آبی هم که به قوت خودش باقیه! :angry:
    در ضمن چون احتمال قوی می دادم که مشکل یکی از سخت افزار ها باشه کارت کپچر ، دی وی دی رام ، مودم ، رم ها رو هم جدا کردم، ولی انگار نه انگار!
    یک بار هم فن cpu رو درآوردم و همه جا رو تمیز کردم!
    من هنوز vga رو دست نزدم ممکنه ایراد از اون باشه؟ (البته من هیچ ایراد گرافیکی ای قبلاَ نداشتم)
    تو رو خدا به دادم برسید! در انفوان جوانی پیر شدم! :sad: :sad: :sad: :sad:

پاسخ : مشکلات زیاد با ویندوز

مشکل از هارد کامپیوترته !

دیدگاه

خب یعنی مشکلش چیه؟ درست شدنی هست؟ من یک عالمه فایل های مهم دارم!

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز مشکل صفحه ابی دلایل مختلفی داره که بسته به اینکه در کدارم مرحله نصب ویندوز ظاهر میشه علت رو تشخیص میدن
        اما مشکل معمول که باعپ ایجاد این حالت میشه سازگار نبودن ولتاژ کاری رم و مادربرد است
        تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
        تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین شیخ نجدی
          سلام
          دوست عزیز مشکل صفحه ابی دلایل مختلفی داره که بسته به اینکه در کدارم مرحله نصب ویندوز ظاهر میشه علت رو تشخیص میدن
          اما مشکل معمول که باعپ ایجاد این حالت میشه سازگار نبودن ولتاژ کاری رم و مادربرد است
          من در نصب ویندوز مشکل نداشتم!
          الان در کار با ویندوز مشکل دارم!
          این صفحه هم هر بار یه موقعی ظاهر میشه!
          به زمان یا برنامه خاصی هم فکر نکنم مربوط باشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین شیخ نجدی
            مشکل صفحه ابی دلایل مختلفی داره که بسته به اینکه در کدارم مرحله نصب ویندوز ظاهر میشه علت رو تشخیص میدن
            حالا بعد از n روز که مادر بردم رو بردم گارانتی تا یه چکیش بکنن تحویلش گرفتم! یه هارد جدید هم خریدم و روی یه سیستم دیگه راهش انداختم!
            دوباره سیستمم رو بستم، ویندوز که بالا نمیاد اول میگه یه فایلی تو ویندوز مشکل داره! (البته من با سیستم دیگه و همین هارد هیچ مشکلی ندارم!)
            CD ویندوز گذاشتم بلکه repair کنم یا حتی ویندوز از نو نصب کنم، بعد از اینکه boot رو میزنم و setup فایل هاش رو load میکنه صفحه آبی ظاهر میشه!
            یعنی دقیقاً وقتی می نویسه "setup is starting windows" و تازه می خواد شروع کنه!
            حالا مشکل چیه؟
            .
            .
            .
            نصف عمرم پشت یه کامپیوتر خراب تباه شد! به دادم برسید تا نصف دیگه اش هم تباه نشده! :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

با سلام
              اگه مادربرد رو بردین گارانتی تست کدین ، درست بوده پس مشکل مادربرد نیست.
              اگه هارد رو عوض کردین و سالمه ، پس مشکل هاردم نیست.
              اگه رم رو تست کردین و سالمه، پس مشکل رم هم نیست.

توی تموم این مدت cd rom رو چک کردین؟/// cd rom رو هم حتما چک کنید ممکنه هد cd rom قادر به خوندن یه سری track های cd نباشه و در این صورت ویندوز یا نصب نمیشه یا با مشکل نصب میشه .... چک cd rom رو حتما انجام بدید .. و البته شما cd windows تون رو چک کردین؟ وقتی دارین ویندوز نصب میکنین اررور نمیده؟ یا بعضا فایل یا فایلایی رو در زمان نصب نتونه از روی cd windows کپی کنه روی هارد .... ؟ پیشتهاد میکنم cd windows تون رو عوض کنید و یه نو و البته از یه شرکت معتبر بخرین..اوریجنال بودن یا نبودنش مهم نیست . مشکلتون به احتمال خیلی زیاد حل میشه و مشکل cd rom هست چون خودمم این مشکل رو داشتم .
              موفق باشید .
              [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

ممنون که کمک می کنید!
                نوشته اصلی توسط ellisa

توی تموم این مدت cd rom رو چک کردین؟///
                خب راستش من cd rom نو گرفتم و فکر نمی کنم مشکل اون باشه!
                نوشته اصلی توسط ellisa

البته شما cd windows تون رو چک کردین؟
                امکان اینکه cd windows مشکل داشته باشه هست! ولی ممکنه صفحه آبی هم فقط به خاطر خراب بودن cd ظاهر بشه؟ :question: :question: :question:

دیدگاه

واقعاً کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟ لطفا کمک کنید! :cry2:

دیدگاه

با سلام
                    پاور سیستم را چک کنید.
                    http://www.cpuid.com/download/hwmonitor/HWMonitor_115.zip

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X