اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش میزان رم مصرفی در ویندوز 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش میزان رم مصرفی در ویندوز 7

با سلام

رم سیستمم 1 گیگ هست میزان رم مصرفی ویندوزم تو حالتی که هیچ برنامه ای اجرا نکردم بین 500 تا 600 متغیره البته بعضی اوقات بالای 600 هم میره

می خواستم بدونم نمیشه کاری کرد که میزان رم مصرفی ویندوز7 رو کاهش داد؟

پاسخ : کاهش میزان رم مصرفی در ویندوز 7

میشه
    غیر فعال کردن چیز هاییی که در ویندوز 7 هست ولی در xp نیست
    یه مثال
    تبدیل تم به تم ویندوز 95 !!!!

:NO:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلام
      بابا اول خدارو شکر کن که 600!!!چون 7 خودش 400 وخورده ای رم رو اشغال میکنه درضمن بری اونکار میتونی تو تنظیمات دسکتاپ Aero رو خاموش کنی و درضمن یه نیگاه به کنارساعت بانداز ببین چند تا برنامه اماده بکارهست که لازمت نیست برو تو تنظیماتش و گزینه فعال شدن اول وینذوز رو غیر فعال کن
      درضمن میتونی از نرم افزارهایی مثل Tune Up Utillity استفاده کنی
      اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
      X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
      http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

آقا جون چکارش داری؟ مگه آزاری رسونده بهت؟ من باب اطلاعت هر کاری هم بکنی ویندوز بیش از مقدار مشخصی رم به هر برنامه نمیده. این میزان در نسخ موجود (لااقل تا 2003) حدود 1.2 مگا بایت هست. بنابراین هر چی رم خالی داشته باشه به برنامه شما تخصیص نمیده. میذاره برای cache لایه های بالای نرم افزاری خودش. بنا براین فقط یه کمی سرعت دسترسی به هاردش سریعتره. همین.

دیدگاه

سلام
          از برنامه رم بوستر استفاده کن

دیدگاه

حالتی که هیچ برنامه ای اجرا نکردم بین 500 تا 600 متغیره البته بعضی اوقات بالای 600 هم میره
            من 7 توی رم 512 اجرا کرم :mrgreen: بعدشم میگم چرا 7 کنده :cry2:

به نظر شما چه قسمت 7 بیشترین مقدار رم را اشغال میکنه؟
            يادش بخير يه وقتايي هر روز ميومدم اينجا !

دیدگاه

ممنون از پاسخ همگی ، شرمنده کردین

خوب بزارین بگم اصلا چی شد که این سوال رو پرسیدم
              توی xp که با آلتیوم کار میکردم سرعت اجرای برنامه از همه جهات نسبت به الان که توی 7 کار میکنم بیشتر بود
              امدم با خودم گفتم شاید به خاطر رمی باشه که ویندوز مصرف میکنه آخه سی پیو که همونه کارت گرافیک که همونه رمم که همونه اما میزان رم مصرفی ویندوز7 بیشتر شده شاید به خاطر اینه که سرعتش امده پایین بیام اینجوری مشکل رو حل کنم!

حالا به نظرتون مشکل کار کجاست اصلا این مشکل به حساب میاد یا همش خواب و خیاله ؟

ممنون از توجهتون

دیدگاه

سلام

در واقع aero ویندوز 7 بیشتر به کارت گرافیک مربوط میشه ولی خوب میتونید با غیر فعال کردن اون aero رو بردارید چون فضای زیادی از رم رو میگیره

بهتره ببینی چه برنامه هایی رو نصب کردی ممکنه بعضی هاشون در حال اجرا باشن برو تو قسمت run و سرچ کن : MSCONFIG

برو تو قسمت startup ببین برنامه هایی رو که نیاز نیست تا با بالا اومدن ویندوز اجرا بشه غیر فعال کن

یا به قول آقای فاخری از برنامه ram booster استفاده کن خوبه اینجوری برنامه هاییی که لازم نیست رو میبنده و رم آزاد میشه
                ولی ممکنه اگه بخوای تو پوشه ها بگردی برای بار اول کمی کند بره ولی بعدش خوبه
                AV Maziton 100
                Render By Artlantis Studio
                [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X