اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در نصب پرتئوس 7.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در نصب پرتئوس 7.10

سلام
    قبلا از پرتئوس 7.10 استفاده میکردم.ویندوز رو که عوض کردم.هر کاری که میکنم پرتئوس کرک نمیشه .

تمام مراحل قبل هم که پرتئوس رو داشتنم رفتم و جواب نداده
    اگر قبلا برنامه رو نصب کرده اید حذف کنید سپس مجددا شروع به نصب کنید در حین نصب از شما لایسنس می خواهد که در پوشه ی کرک یک لایسنس وجود دارد

بعد از اتمام نصب:

فایل LXK Proteus 7.10 SP0ENG v1.0.1.exe را از پوشه کرک به پوشه نصب کپی کنید و آنرا اجرا کنید (در ویندوز 7 و ویستا باید روی فایل کلیک راست کرده و گزینه run as admin را بزنید) سپس دکمه update را بزنید

================

از منوی استارت به Proteus 7 Professional بروید و LICENCE Manager را اجرا کنید. در قسمت راست بر روی اولین گزینه کلیک کرده و سپس کلید remove را بزنید تا همه لایسنس ها پاک شوند، سپس کلید Browse for key file را کلید کنید و در پنجره باز شده از پوشه Licence فایل LICENCE را انتخاب و سپس install بزنید و پنجره را Close کنید.شکلک

در صورتی که مشکل حل نشد مجدد LXK Proteus 7.10 SP0 ENG v1.0.1 را به صورت Run as administrator اجرا کنید و Update بزنید. مشکل باید به طور کلی حل شود.

======
    این مسیر هم طی کردم ولی این خطا رو میده

یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

پاسخ : مشکل در نصب پرتئوس 7.10

سلام
    اینطور که از پیغام ها بر میاد لایسنستون مورد داره.
    من الان ورژن 7.6 روی سیستمم نصبه، اگر مایلید این ورژن رو دانلود و نصب کنید و اگر برای لایسنس به مشکل خوردید از لایسنس من استفاده کنید.
    اگر هم اصرار به استفاده از همین ورژن دارید که لایسنس دیگه ای رو از نت گیر بیارید و تست کنید.
    اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

من وقتی میخوام پروتئوس رو نصب کنم توی درایوی غیر از C نصب میکنم و بعدا هم که مثلا ویندوز عوض کردم باز دارمش فقط لایسنسش رو نصب میکنم و بالا میاد ؛ ایرادی که داره اینه که دیگه فایلهای پروتئوس ، با آیکن خودشون نشون داده نمیشن ولی ایراد دیگه ای نداره و کاملا صحیح کار میکنه !

دیدگاه

مجبور شدم ویندوز رو مجداد تعویض کنم که الان مشکل بر طرف شد .
        یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
          مجبور شدم ویندوز رو مجداد تعویض کنم که الان مشکل بر طرف شد .
          نیازی به عوض کردن ویندوز نبود ها!!!!.من به شخصه تا حالا انواع و اقسام ورژن هاشو نصب ،پاک، نصب(یعنی هی نصب و هی پاک oo کردم . مشکی هم نداشتم.ورژن 7.2 رو از Techno-electroدانلود کن.آموزش نصب هم داره .خیلی هم خوبه.من که ازش راضیم. :agree:
          من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

دیدگاه

سلام دوستان
            دوستی که مشکل نصب پروتیوز داره عرض شود شما قبل از نصب لیسنز ویروس یاب را دسابل نمایید چون اونو یک ویروس میبینه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X