اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست نرم افزار

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : درخواست نرم افزار

psim
    proteus
    tina
    ...

دیدگاه

سلام دوستان .من برای درست کردن فونت فارسی تو emwin بدجوری به font converter to emwin نیاز هست .یه نسخه demo هست وخروجی خروجی درهم برهم میده ،البته قبلش خودش میگه این نرم افزار دمو هست وخروجی ان سالم نیست..اگه نرم افزار اصلی FONT CONVERTER رو دارن اینجا بزارن باتشکر.
      راه اندازی enc28j60 و enc424j600 برای RL-TCPnet

راه اندازیks0108 با emwin

راه اندازی lcd7 اینچ با داریور داخلی stm32f429

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Tir2
        سلام به همه دوستان .

میشه راهنمایی کنید و اسم یکی از جدیترین نرم افزارهای مربوط به کنترل صنعتی ، برق صنعتی ، برق قدرت یا اتوماسیون رو بگید و لینکش رو بذارید ؟؟

میخوام برای پروژه ببرم و استاد گفته جدیدترینش . اگر جایی لینکی از آموزشش به صورت pdf یا P.Point هم باشه خیلی عالی میشه .

چون توی کاردانی ما با نرم افزار ها فعلا هیچ کاری نداریم من اطلاعی دربارشون ندارم .

ممنون
        تقریبا اکثر نرم افزار های برق و الکترونیک توی سایت الکترونیک 2 پیدا میشه :
        http://www.electronic2.com/category/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1/%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B3%D9%8A%D9%88%D 9%86-%D9%88-%D9%83%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1/

دیدگاه

کسی لینک نرم افزار aplac رو سراغ نداره؟ :(

دیدگاه

سلام به همه
            من دنبال نرم افزار CCS واسه DSP هستم اگه کسی داره بیزخمت لینکشو بذاره
            خیلی ممنون

دیدگاه

سلام
              من به نرم افزار برای طراحی و تست تابلو های برق صنعتی و توزیع میخوام
              ممنونم
              سلحشور

دیدگاه

دوستان نرم افزاری سراغ دارید که بشه باهاش لاجیک دیاگرام های چند صفحه ای کشید و مدیریت کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

دیدگاه

سلام دوستان
                  آخرین ورژن Altium Designer که کامل باشه و راحت کرک بشه!!
                  الان چی هست که شما از اون نتیجه گرفته باشید؟؟
                  والبته کتابخونه کامل!! :smile:
                  http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
                  daydigi.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط !Matrix
                    سلام دوستان
                    آخرین ورژن Altium Designer که کامل باشه و راحت کرک بشه!!
                    الان چی هست که شما از اون نتیجه گرفته باشید؟؟
                    والبته کتابخونه کامل!! :smile:
                    http://soft98.ir/software/engineering/3575-Altium-Designer.html
                    کتابخونه
                    http://valhalla.s3.amazonaws.com/AD10-Libraries/Libraries.zip

دیدگاه

سلام به دوستان.
                      آقا ما یک فایل داریم که با p-cad2006 باز میشه.برنامه p-cad 2006 viewr رو دانلود کردم و میتونم ببینمش اما میخوام ویرایش انجام بدم. با چه برنامه ای میشه انجام داد و اگر لینکش رو دارید لطفا قرار بدید. تشکر
                      قانون بقای کثیفی : برای تمیز کردن هر چیزی چیز دیگری باید کثیف گردد

دیدگاه

با سلام. آقا هرکی نرم افزار antenna magus به جز ورژن 1شو داره اینجا بذاره بقیه هم استفاده کنن

دیدگاه

سلام
                          نرمآ‌افزار PLC Step 7 simatic manager ورژن 5 به بالا با قابلیت نصب روی ویندوز 7 (هم 32بیتی و هم 64 بیتی) و همچنین ویندوز XP، همراه کرک سالم، اگر دارین، دریغ نکنید!

سایت تکنوالکترو که کلا تعطیل شده! سافتگذر هم پولی شده! بقیه هم معولم نیست لینکشون درست باشه، الکی 1 گیگ دانلود کنیم و آخرش نصب نشه و کرکش خراب باشه و هیچ پشتیبانی ندارن.
                          دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

توی سایت keil.com که جستجو کردم جدیدترین نسخه کامپایلر keil برای میکروکنترلرهای ARM نسخه 5.11a هستش. میخواستم قبل از اینکه نسخه جدید رو دانلود کنم ببینم کرک این نسخه موجود هست یا نه.

دیدگاه

سلام
                              لینک دانلود کمپایلر GCC ورزن 4.9 برای ویندوز رو لطفا بدین.

دیدگاه

سلام
                                ببخشید به فایل کرک نرم افزار device monitoring studio نیاز داشتم .
                                تشکر .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X