اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزارهای PLC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نرم افزارهای PLC

من نرم افزار s7 شرکت زیمنس رو می خوام.چون هرچی لینک درموردش بود خرابه وباز نمیشه.

__________________________________________________ ___________________________

نادان آنچه راکه می داند می گوید و دانا آنچه را که می گوید می داند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط داودجوان
      من نرم افزار s7 شرکت زیمنس رو می خوام.چون هرچی لینک درموردش بود خرابه وباز نمیشه.
      http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=60

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهرام

کارت درسته اقا فرشاد
        من خودم ورژن 4.1 این نرم افزار رو دارم ولی فایل های ذخیره شده رو باز نمی کنه ! :exclaim: خودتون با این نرم افزار کار کردین ؟ مشکلی نداره ؟
        +-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

سلام.
        آره بیشتر وقتها وقتی که از قسمت Project \ open فایل Save شده را می خواهی باز کنی باز نمیشه .
        باید در قسمت project که در قسمت چپ قرار میگیره ( اگه نبود از این مسیر بیارش View \ project ) در قسمت Scan Program روی آدرس فایل راست کلیک میکنی و در قسمت properties… دوباره آدرس فایل مورد نظر رو باز کن (معمولا اگر اسمشو عوض نکرده باشی اسمش noname00.src است). کلید OK را بزن و روی آدرس جدید دابل کلیک کن تا فایل باز بشه. .....
        ************************************************** *************************************

هرگاه دیدید کسی به موفقیتی رسیده است که شما نرسیده اید ، بدانید او کارهایی کرده است که شما نکرده اید...

************************************************** *************************************

دیدگاه

سلام به بر و بچ عزیز انجمن
          من تازه عضو انجمنتون شدم ...
          تعریف از خود نباشه تو مبحث plc های زیمنس یه حرفایی برای گفتن دارم
          یه سایت توپ برای اونایی که Simatic Step 7 رو با کرک و ... میخوام معرفی می کنم ...
          برید حالشو ببرید
          البته اگه دوست داشتیت تشکر هم بکنین .. آخه خودم خیلی گشتم تا این سایتو پیدا کردم ...
          از الان بگم که این سایت کار بروبچه های روسیه و بعضی جاهاش روسی نوشته شده و لینکاش هم مربوط به RapidShare
          www.plc.net.ru
          موفق باشین

دیدگاه

پاسخ : دانلود نرم افزار پی ال سی سری Step 5

این نرم افزار کم حجم رو برای دوستداران پی ال سی قرار دادم .. انشاء الله که مفید باشه ..در ضمن نرم افزار دمو نیستش.

http://www.lobortis.com/file/1687442157

http://www.lobortis.com/file/0754576999

لینک اولی : majid

لینک دومی : ITFORUM

به کوچکی و بزرگی حروف توجه شود . در ضمن سایت پلودر تا یکماه فعال است .
            باد در اختیار ما نیست ولی بادبانها در اختیار ما است

دیدگاه

در مورد زیمنس سوال داشتید بپرسید
              فقط لطف کنید موضوع ایمیلتون شفاف باشهsubject
              ==============PLCman.ir@GMAIL.COM
              عذر می خوام املاء و نگارش من ضعیف است شما باید یکزره بیشتر توجه کنید تا متوجه مطلب من بشید.
              برتراند راسل :وقتی اینهمه اشتباهات جدید وجود دارد که می توان مرتکب شد , چرا باید همان قدیمی ها راتکرار کرد!؟

دیدگاه

سلام.
                من یه مدت پیش Step7 Ver 5.3 را از دانشگاهمون گرفتم.نصبش یک ساعت و خورده ای طول کشید.بعد همانطور که پیش بینی می کردم بالا نیامد و این پیغام را داد:
                There is no authorization.The application will be terminated

حالا نمی دانم منظورش قفله یا کرک یا یه چیز تو این مایه ها؟
                این cd که گرفتم حجمش 500 مگا بایت است و تو پوشه هاشو که گشتم چیزی پیدا نکردم.فقط موقع نصب یه سری فایل را روی درایو C کپی کرد که بین اون فایلا یه فایل بود به نام AuthorsW.exe که احتمالا واسه باز کردن قفلشه.حالا اگه ممکنه بگید که با این فایل باید چیکار کنم؟
                ممنونم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kasper
                  سلام.
                  من یه مدت پیش Step7 Ver 5.3 را از دانشگاهمون گرفتم.نصبش یک ساعت و خورده ای طول کشید.بعد همانطور که پیش بینی می کردم بالا نیامد و این پیغام را داد:
                  There is no authorization.The application will be terminated

حالا نمی دانم منظورش قفله یا کرک یا یه چیز تو این مایه ها؟
                  این cd که گرفتم حجمش 500 مگا بایت است و تو پوشه هاشو که گشتم چیزی پیدا نکردم.فقط موقع نصب یه سری فایل را روی درایو C کپی کرد که بین اون فایلا یه فایل بود به نام AuthorsW.exe که احتمالا واسه باز کردن قفلشه.حالا اگه ممکنه بگید که با این فایل باید چیکار کنم؟
                  ممنونم.
                  دوست عزیز اون Authors نرم افزاریه که به همراه محصولات زیمنس نصب میشه و برای نصب لایسنس نرم افزاره ! اگر نرم افزار اورجینال رو خرید می کردید ، یک فلاپی زرد رنگ بهتون می دادند که می تونستین باهاش نرم افزار رو رجیستر کنین !

در ضمن نرم افزارهایی که توی بیرون و بیشتر دانشگاه ها می فروشند نسخه دمو سیماتیک هست و هیچ موقع کارایی لازم رو نخواهد داشت ! الان نسخه SIMATIC Step 7 (5.4) Professional Edition 2006 Service Release 3 توی فروشگاه موجود هست که می تونین به راحتی اون رو لایسنس دار کنید و از نسخه حرفه ای این نرم افزار لذت ببرید
                  نسخه دمو همونطور که خودتون گفتین 500 مگابایته ( حالا با کتاب و کلی PDF و ..)! ولی نسخه پرو 1200 مگابایته که محصول فروشگاه فشرده شده تا توی یک سی دی جا بگیره

http://eshop.eca.ir/product_info.php?cPath=21&products_id=110

دیدگاه

سلام

من هم از LOGO استفاده کرده ام.

کار کردن باهاش خیلی راحته. حالا اینکه میگین امکاناتش کمه، نمیدونم کدوم امکانات رو میگین؟

تایمر و کانتر و سوئیچ و ()M و خروجی و ... همه چیز هست.

دیدگاه

سلام دوستان من خودم نرم افزار لوگو را دارم
                      اصلش هم است لایسنس هم داره حدود 40 تومن دادم
                      منتها جچمش زیاده ( 1 cd ) نمیشه پلودش کرد
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10159.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X