اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ولتاژ ورودی کیبورد وایرلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ولتاژ ورودی کیبورد وایرلس

سلام میشه برای ولتاژ ورودی کیبورد وایرلس که توی فروشگاهه که دو عدد باتری لازم داره، ۳.۷ ولت داد؟

مینی کیبرد بی سیم حرفه ای قابلیت کار در سیستم عامل های Ubuntu,Debian,Andorid,Windows7,8,XP,Windows CE و... این کیبرد در سیستم عامل های ذکر شده به سادگ

اینهمه کیبورد بزرگ و زیبا،کوچیکا سختن وگرون شاید!(البته سلیقست دیگه)
    بگذریم
    چرا 3.7 ولت؟ یعنی میخای شارژیش کنی؟ خب دوتا باتری * قلمی 1.5 ولت * شارژی بخر،چون دردسر رگولاتور و اینجور چیزارو نداره،چون نمیتونی 3.7 بدی(علاوه بر این،جایی برایه رگولاتور نداری!)
    باز هم من اطلاعاتم کامل نیست استادان بهتر میتونن کمکت کنن فعلا دست به کار نشو.

دیدگاه

درود
      فلسفه استفاده از ابزار وایرلس عدم مزاحمت های سیمهای ارتباطی اعم از پاور و دیتا است البته میتوانید باتری 3.7 ولت را با کمک یک دیود که بصورت فوروارد به آن سری شده و افت ولتاژ 0.7 ولتی ایجاد میکند به آن متصل نمایید حتی میتوانید از یک آداپتور 3 ولت هم که بکمک یک جک به تغذیه کیبورد متصل شده استفاده کنید ولی در هر صورت دیگر کیبورد شما قابل حمل نخواهد بود.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        بنده از این روش می خوام استفاده کنم
        ولی نه برای باتری
        برای شارژر گوشی که ولتاژ 5 ولت رو بیاره رو 4.3 ولت تقریبا نزدیک باتری لیتیوم
        منتها وقتی به تبلت وصل می کنم روشن نمیشه (سایر نکاتش رو می دونم که بقیه ی پایه هاش رو باید چیکار کنم)
        یبار هم اعصابم خورد شد به پنج ولت پاور کامپیوتر (استندبای) وصل کردم و روشن شد !!!
        دلیلش چی می تونه باشه ؟ شارژر جریانش از یک امپر بیشتره (1.35 A)
        ممنون و متشکر

پ.ن: وقتی از دیود استفاده کردم افت ولتاژ 0.3 ولت بود !!! چرا؟
        همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
        لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
        تایپیک های من:
        حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
        آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

درود
          باید دید کیبورد برای راه اندازی به چه جریانی نیاز دارد و آیا شارژر میتواند این جریان را تامین نماید؟ اگر با پاور کامپیوتر روشن شده پس میتوانید ولتاژ 5 ولت هم بدهید (بجای 4.3 ولت) فقط باید جریان را تامین کنید.
          دیود های سیلیکونی افت ولتاژ 0.7 ایجاد میکنند دیود های ژرمانیوم و فست مثل شات کی افت ولتاژ 0.2-0.3 ایجاد میکنند باید دید از چه دیودی استفاده کرده اید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
            درود
            باید دید کیبورد برای راه اندازی به چه جریانی نیاز دارد و آیا شارژر میتواند این جریان را تامین نماید؟ اگر با پاور کامپیوتر روشن شده پس میتوانید ولتاژ 5 ولت هم بدهید (بجای 4.3 ولت) فقط باید جریان را تامین کنید.
            دیود های سیلیکونی افت ولتاژ 0.7 ایجاد میکنند دیود های ژرمانیوم و فست مثل شات کی افت ولتاژ 0.2-0.3 ایجاد میکنند باید دید از چه دیودی استفاده کرده اید.
            ببخشید بنده سوالم در مورد تبلت بود
            دوستمون در مورد کیبورد سوال کردن
            همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
            لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
            تایپیک های من:
            حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
            آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X