اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دی وی دی رایتر ،دیگه رایت نمی کنه ،اما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دی وی دی رایتر ،دیگه رایت نمی کنه ،اما

سلام

من یه دی وی دی رایتر سوزوکی دارم که چند روزه دی وی دی دیگه رایت نمی کنه ولی هم سی دی رایت می کنه و هم دی وی دی ها رو راحت می خونه مشکل چیست!؟

با تشکر

پاسخ : دی وی دی رایتر ،دیگه رایت نمی کنه ،اما

نوشته اصلی توسط 1900
    سلام

من یه دی وی دی رایتر سوزوکی دارم که چند روزه دی وی دی دیگه رایت نمی کنه ولی هم سی دی رایت می کنه و هم دی وی دی ها رو راحت می خونه مشکل چیست!؟

با تشکر
    سلام به نظرم اول برو رو یه کامپیوتر دیگه امتحان کن ببین اگه همینجوریه پس دیگه از کار افتاده ولی اگه نه منم همین مشکلو داشتم وقتی هم بایوس و هم ویندوز ر عوض کردم درست شد
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

اگه تونسته cd رایت کنه پس هیچ جاییش نسوخته بلکه باید لنزش تنظیم بشه
      نه به نظر من نمیتونه مشکل از کامپیوتر و بایاس و منبرد باشه حتی کابل
      *یادگیری علم زمانی مشکل است که قبل از یادگیری آن را پیچیده تصور کنیم.
      *چرا فکر میکنیم مباحث مهم و پیشرفته و سطح بالا باید پیچیده باشند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 1900
        سلام

با تشکر
        سلام، من هم دو ماه پیش مشکل شما رو داشتم، بعد چند هفته دیگه DVD رو هم نخوند و CD هم رایت نمیکرد و دو سه روز بعد هم کلا مرخص شد، از هر 5 تا CD یکی رو میخوند، توی وبسیاتها که خوندم ایراد از Firmware خود DVD-W بوده که ایراد داشته و توان زیاد روی لیزر میذاشته و توی نسخه های بعدی برنامه رو اصلاح کردن که دیگه برای پدیت Firmware دیرشده بود و با وجود اینکه برنامه DVD-W رو پدیت کردم باز هم نشد و یکی جدید خریدم که اونهم از همون نوع بود ولی Firmware اش نسخه جدید بود و تا الان که خوب کار میکنه. توی فروم که میخوندم همه هم همین مشکل من رو با اون نسخه داشتن و بعد از خراب شدن و امتحان کردن همه روشها بعد از اینکه به نتیجه نرسیدن و به سایت سازنده مراجعه کردن متوجه شدن که ایراد از کجا بوده.
        اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

مشکل دی وی دی رایتر من هم اینه که سی دی رو میخونه ولی دی وی دی رو نه رایت میکنه نه باز میکنه اگر راهی برای تعمیرش هستلطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

جناب مدیر محترم سخت افزار چون من زیاد با رایت dvd سروکار دارم لطفا بنده را راهنمایی فرمایید dvd از نوع سامسونگ cd ها رو باز میکنه ولی dvd رو نه باز میکنه ونه رایت میخواستم یه دستگاه dvd نو بخرم ترسیدنم مشکل نرم افزاری باشه لطفابفرمایید بنده چکار کنم باتشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X