اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال گیرنده دیجیتال به اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال گیرنده دیجیتال به اینترنت

سلام
    من میخوام گیرنده دیجیتال رو به اینترنت وصل کنم اما فقط با کابل شبکه میشه این کارو کرد، میخواستم بدونم میشه دانگل وای فای به گیرنده وصل کرد که این اتصال به صورت بیسیم شکل بگیره یا نه؟؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

پاسخ : اتصال گیرنده دیجیتال به اینترنت

نوشته اصلی توسط نا شناس نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام گیرنده دیجیتال رو به اینترنت وصل کنم اما فقط با کابل شبکه میشه این کارو کرد، میخواستم بدونم میشه دانگل وای فای به گیرنده وصل کرد که این اتصال به صورت بیسیم شکل بگیره یا نه؟؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    سلام
    نه فکر نمیکنم! این گیرنده ها خیلی زحمت بکشن همون فلش USB رو ساپورت کنن کار بزرگی انجام دادن! حالا برای چی میخوایین به شبکه وصلش کنید؟
    جدیدترین ویرایش توسط hossein.m98; ۰۱:۰۳ ۱۳۹۸/۱۲/۱۲.

دیدگاه

نه خودش پورت lan داره برای اتصال به اینترنت، منتها میخوام به صورت بیسیم وصلش کنم (یعنی دانگل وای فایو با یه تبدیل، به پورت لنش وصل کنم)
      حالا میخوام ببینم میشه یا نه
      جدیدترین ویرایش توسط نا شناس; ۰۱:۲۸ ۱۳۹۸/۱۲/۱۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نا شناس نمایش پست ها
        نه خودش پورت lan داره برای اتصال به اینترنت، منتها میخوام به صورت بیسیم وصلش کنم (یعنی دانگل وای فایو با یه تبدیل، به پورت لنش وصل کنم)
        حالا میخوام ببینم میشه یا نه
        آهان منظورتون اینه به LAN وصل کنید؟ من فکر کردم منظورتون اتصال به پورت USB هستش. USB کلاس های مختلفی داره و معمولا این طور دستگاه ها فقط از کلاس حافظه اون پشتیبانی میکنن. حالا شاید مواردی استثنایی هم باشه که دیگه اون رو من خبر ندارم و باید مراجعه کنید به دفترچه راهنمای اون وسیله.
        برای LAN هم از نظر تئوری امکانش هست این کار رو با یک دستگاه واسط انجام داد ولی نمیدونم چنین وسیله ای به صورت اختصاصی وجود داره یا نه. شاید بشه با روترها این کار رو انجام داد ولی من اطلاع زیادی ندارم. منتظر بمونید شاید از دوستان کسی باشه که بتونه راهنمایی کنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X