اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی نرم افزار

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : Altera quartus II v8.0

نوشته اصلی توسط زینب روشنی
    من با IDM مشکل دارم! :sad:
    هر کاری میکنم نصب نمیشه!قبلا نصب کرده بودم ولی بعد 15 رووز خود به خود از کار افتاده و کار نمیکنه تازه نصب هم نمیشه :cry: :cry:

IDM نرم افزار خوبیه ولی orbitdownloader از همشون بهتره .امتحانش ضرر نداره
    لینک دانلود:
    http://orbit-downloader.en.softonic.com/download
    ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد .
    فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میكنم.

دیدگاه

پاسخ : معرفی نرم افزار

نوشته اصلی توسط سید امیر محمد حسنی
      kgb archiver یک نرم افزار فشرده سازی هست. من یه فایل 6 گیگابایتی رو کردم 10 مگابایت
      دروغ هم نیست (عبدالله شاهده )
      فقط یه ایراد داره unzip این نرم افزار 4 یا 5 ساعهای طول می کشه (شاید هم بیشتر)
      لینک دانلود:
      http://www.softsea.com/download/KGB-Archiver.html
      سلام
      این نرم افزار 1600 مگابایت رم خالی برا حداکثر قدرت کمپرسش نیاز داره.
      فقط هم در حالت حداکثر توانش که به یه سیستم قوی نیاز داره میتونه اینقدر خوب فشرده سازی کنه.
      مثل اینکه کامپیوتر ردیفی داری.
      کمپرس کردنش باید بیشتر از آنکمپرس کردنش طول بکشه.
      حالا کمپرسش چقدر طول کشید؟

نوشته اصلی توسط زینب روشنی
      من با IDM مشکل دارم! :sad:
      هر کاری میکنم نصب نمیشه!قبلا نصب کرده بودم ولی بعد 15 رووز خود به خود از کار افتاده و کار نمیکنه تازه نصب هم نمیشه :cry: :cry:
      سلام شما باید رجیسترش کنین. که فایل های کرکش هم تو سایتهای مختلف همراه ورژن جدیدش هست.
      البته نرم افزار های دیگری هم هستن که بعدا معری میکنم.
      Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

درست یادم نیست ولی فکر کنم آنزیپش 6 سهعت طول کشید :agree:

دیدگاه

سلام دوستان

در اینجا چندتا از نرم افزار های مدیریت دانلود رو بهتون معرفی میکنم.
          توجه کنین که قصد ندارم تمام نرم افزار های دانلودی رو که میشناسم اینجا معرفی کنم. فقط چندتایی رو محض اطلاع بعضیا که نمیدونن عرض میکنم.

IDA=Internet download Accelerator
          یه نرم افزار غیر مجانی هست که یه امکان منحصر بفردش اینه که میتونین در هرجایی دانلودی که جاهای دیگه انجام دادین رو ادامه بدین.
          به این صورت که هر دانلودی موقعی که شروع میشه در محل مقصد یه فایل (فقط یکی) با همون اسم و با پسوند idaf  اضافه میشه و تمام فرآیند دانلود همراه با اطلاعات کامل در مورد اون دانلود در این فایل ذخیره میشه. بطوری که اگه کسی فقط همین فایلو داشته باشه و جاهای دیگه ای که IDA نصبه ببره میتونه دانلودو ادامه بده. این کار با رفتن به منوی file--import--unfinished downloads    امکان پذیره.
          سایت هایی که بصورت که عرض کردم کار میکنن مانند:    megaupload        gamespot
          بقیه ی نرم افزار ها مثل IDM این امکانو دارن ولی دانلود فایلو از اول شروع میکنن نه اینکه ادامه ش بدن.
          این نرم افزار اگه بهش مسیر یه فایل HTML رو بدین اونو دانلود میکنه و ازتون میپرسه که مخواین عکس ها و دم و دستگاه سورس اونو دانلود کنین هوراهش یانه.

IDM=Internet download manager 
          این نرم افزار هم غیر مجانیه
          من این دو تا نرم افزارو رو سیستمم نصب کردم.
          در مورد این نرم افزار باید بگم که نمیتونه پهنای باند برا خودش منحصر کنه. ولی سرعتش خیلی خوبه.
          یه بدی که نسبت به نرم افزار قبلی داره اینه که پیش میاد که یه سری فایل های بزرگ داشته باشین و بخواین به مرور زمان اونا رو دانلود کنین.
          بعضی از سایتا دانلود هاشون ادامه دار هست ولی تا یه مدت خاصی مثلا 24 ساعت باید تمومش کنین . وگرنه بعد از 24 ساعت اگه دانلودو قطع کنین دیگه نمیتونین ادامه بدین. به اصطلاح در این حالت بلیط دانلودتون سوخته.
          خب اگه همچین حالتی برا IDA پیش بیاد فقط ارور میده و ادامه نمیده و میره سراغ دانلودای دیگه.
          ولی برا IDM متاسفانه میاد صفحه ی HTML ای که حاوی متن اروره رو دانلود میکنه و آدرس مبدا دانلودفایل رو هم عوض میکنه به آدرس صفحه ی دانلود و دیگه فایلتون قابل ادامه دادن نیست. همه چی خراب میشه.
          تصور بکنین یه فایل 500 مگایی رو بزور تا 99% دانلود کرده باشین و بخواین بقیه شو ادامه بدین و بلیط دانلودتون سوخته باشه.
          خب تا اینجا ممکنه بگین که خب وقتی از IDA هم استفاده می کنین بلیط که منقضی شه دیگه نمیشه ادامه داد.
          ولی وضعیت بهتره . یه بار دیگه به اون صفحه ای از سایت که بلیط دانلودو تو ش درخواست کردین میرین و یه جدیدشو برا اون فایلتون درخواست میدین.
          بعد که دانلود فایل جدید شروع شد آدرس مبدا دانلود رو میگیرین و دانلودو قطع میکنین و میرین و آدرس مبدا مربوط به فایلی رو که نیمه کاره مونده رو به آدرس بلیط جدیدش تغییر میدین و بقیه ی دانلودو ادامه میدین.
          یه خوبی که نرم افزار IDM داره اینه که میتونه تو نرم افزار های مرورگر اینترنت مبتنی بر انجین IE و  mozilla  فایل های فلش مثل FLV رو تشخیص بده و امکان دانلودشون رو به شما بده. روی کادر نمایشی فلش یه دکمه برا دانلود اون فایل ظاهر میشه.
          یه فرق دیگهی این دو تا نرم افزار اینه که IDM در حالا عادی نمیتونه دانلود فایل ها رو زمان بندی کنه بصورتی که در هر زمان یه تعداد خاصی از اونا در حال دانلود شدن باشن. ولی دو نوع گزینه ی زمان بندی یا schedule داره که یکیش main queue هست و یکیش synchronization .
          اولی کار همون تعیین تعداد دانلود ها رو با زدن start queue  انجام میده.
          دومی همون زمان بند عادی هست که تو بقیه ی نر م افزار های دانلودر دیگه هم با عنوان scheduler شناخته میشه.
          این قابلیت میتونه تو یه زمان های خاصی دانلود هایی رو که تو صفش هستن رو ادامه بده.
          البته میتونین از هر کدوم از این دو تا نوع صف دانلود تعداد مختلفی رو با اسم های دلخواه بسازین و دانلوداتونو ادامه بدین .
          یه بدی که این سبک دانلود IDM داره اینه که باید اون دانلود هایی رو که خودتون بدون start queue شروع کردین نگه دارین. وگرنه اونا هم از اون صف های انلودی تبعیت نمیکنن.
          لازم به ذکرن که میتونین دانلود هاتون موقع add شدن بهلیست دانلود ها ه صف main  اضافه میشن که در صورت نیاز میتونین اونا رو از اون صف خارج کنین.
          تنظیم هر کدوم از دو صف فوق و بقیه ی صف هایی که ساختین رو میتونین با زدن دکمه ی schedule  که عکس ساعت داره انجام بدین . مثلا اینکه محدودیت سرعت برا هر دانلود قدر باشه و اینکه تعداد دانلودهای موازی چندتا باشه.
          تو IDA  فایل های اضافه شده به لیست دانلود برنامه تابع قوانین محدودیت سرعت و تعداد دانلودهای موازی هستن که برا برنامه تعیین میکنین.

هر دوی این نرم افزار ها رو بعد از نصب میتونین از محل نصبشون کپی کنین و کمپرس کنین و براخودتون بصورت پرتبل داشته باشین.
          ولی هر دوشون هر جایی که میخوان کار کنن (چه نصب شده اشن و چه نشده باشن نیاز به رجیستر کردن با سریال یا ...) دارن.
          هر دوی نرم افزار ها تو اکثر سایتا با کرکشون ارائه میشن.

یه سری نرم افزار های مجنی هم وجود دارن :
          مثل :
          FDM=free download manager
          این نرم افار هم بعد از نصب پرتابل میشه و البته خوبیش اینه که چون مجانیه دیگ پرتبلشو هرجا که ببرین بدون رجیستر کردن کار میکنه.
          سایتش هم احتمالا باید www.freedownloadmanager.com  باشه. با یه سرچ هم میتونین راحت پیداش کنین.

یه نرم افزار مجانی دیگه هم orbitdownloader هست که دوستمون بالا معرفی کرده. سرعت این نر مافزار هم خوبه/اینکه میتونین

یه نرم افزار  مجانی دیگه هم netpumper هست که 3.3 مگابایت حجم فایلشه. سرعتش هم خیلی خوبه.
          خیلی ساده ست و امکان زمان بندی هم نداره.
          همراهش هم adware (اگه درست یادم مونده باشه) نصب میشه که اگه انتیویروس باشه میتونه جلوی adware رو بگیره .
          ولی خود نرم افزارش سرعت خوبی داره.

سایر نر مافزار های مدیریت دانلود مانند:
          DAP=Download Accelerator Plus برا اینترنت های سرعت بالا میتونه خوب باشه. اگه سرعتتون پایینه نصبش نکنین.
          خصوصیت integration ش به مرورگر ها تا اونجا که من یادمه (تا اون ورژنی که من نصب کرده بودم) خیلی بدرد نخور بود و جلوی بالا اومدن بعضی از سایتا رو هم میگرفت.

flashget تو اونجایی که من دیدم بهترین توانایی رو در تشخیض redirect های دانلود ها این نرم افزار داره.

download direct هم غیر مجانیه ولی فایل کرکش که همون کرک شده ی فایل اجراییشه رو میتونین (به همون صورت تک فایل)‌  بعنوان یه نرم افزار پرتبل استفاده کنین. اگه بخواین میتونم براتون دانلود کنم .

hi downloader هم یه نرم افزار غیر مجانیه . من چیز خاصی ازش ندیدم.
          reget deluxe هم یه نرمافزار غر مجانیه . یه زمانی بعضی از دوستام ازش تعریف میکردن ولی من چیز خاصی ازش ندیدم.
          و .......

موفق باشین. 
          Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

نرم افزار تبدیل فایل Word به PDF

سلام. این نرم افزار که آخرین ورژنش هم هست خیلی باحاله و خودم هم تست کردم عالی بود و برای ایجاد مقاله محشره (PDF با کلاس تره) که میتونید اونو از سایت تبیان دانلود کنید. بفرمایید:

http://www.tebyan.net/download/convert_doc_to_pdf_for_word_v3.50_.1741.html

کرک برنامه:
            http://www.tebdown.com/download/2008/10/Convert_Doc_to_PDF.rar

موفق باشید.

دیدگاه

سلام:
              اگر ازAdobe Reader9 استفاده کنید هم فایل ها رو به PDF تبدیل می کنه (با حجم مناسب) و هم پرینتر مجازی می سازه

دیدگاه

سلام
                یکی از بهرین پرینتر های مجازی که میتونه فونت ها رو هم داخل PDF امبد کنه PDF Factory هست.
                اگه میخواین بگین پلود کنم.

دیدگاه

نرم افزار تبدیل فایل Word به PDF

سلام. این نرم افزار 100% کار میکنه، و با کیفیت فوق العاده بالا فایل ها رو به همون صورتی که تو Word هستن به PDF تبدیل میکنه. بفرمایید:

http://www.tebyan.net/download/convert_doc_to_pdf_for_word_v3.50_.1741.html

کرک برنامه:

تو همین صفحه پاسخی تحت عنوان "ناشناس" هستش که لینک کرک رو گذاشته.

(برنامه به صورت یه تولبار به وورد اضافه میشه. پس از نصب اول اون فایل key رجیستری (همراه کرک) رو تو محل نصب کپی کنید سپس و هنگام تبدیل فایل وورد به پی دی اف روی register کلیک کنید . User و pass ای که از کرک گرفتید رو اونجا وارد کنید و بعد حتما ویندوز رو Restart کنید تا رجیستری هم تنظیم شود.)

دیدگاه

lingvosoft Dictionary 2008

این نرم افزار یه چیزی شبیه babylon هست ولی من یه قابلیت خوب که از این نرم افزار دیدم این بود که در word 2007 در قسمت Add-Ins میاد ومیتونه همه ی متنو کلمه به کلمه معنی کنه البته منظور این نیست که معنی مفهومی کل متنو نشون بده بلکه معنی کلمات یک متنو یک جا نشون بده. متاسفانه به دلیل کمبود وقت نمی تونم لینکشو به زارم( باشه برا بعد) فقط بدونید که تو assistant 2008 هستش.

دیدگاه

سلام
                      اینم لینک این نرم افزاره:
                      http://www.4shared.com/get/71393949/761879c6/Persian_English_Talking_Dictionary_2008.html

دیدگاه

نرم افزار BitComet

سلام :
                        این نرم افزار کمک می کند که شما نرم افزار هایی را که به خواهید از اینترنت دانلود کنید ، با سرعت بیشتری نرم افزار دانلود شود و حتی نرم افزارهای موجود در ویندوز شما را چک می کند و به شما آخرین ورژن از نرم افزار های موجود در ویندوز شما را نشان می دهد و این امکان را به شما می دهد که اگر مایل هستید ، نرم افزارهای موجو در ویندوز خود را update کنید.

سایت برای دانلود :

http://www.bitcomet.com/?referral=brothersoft
                        موفق باشید.
                        http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif

دیدگاه

Torrent Download

سلام به همگی.
                          چون خانم امینی به نرم افزاری برای دانلود Torrent که حرفه ای ترین دانلود ها با اون انجام میشه و تقریبا همه چیز توش پیدا میشه ،اشاره کردن.،من در اینجا به طور کامل شما رو با Torrent، نحوه دانلود، و سرورهای ارائه کننده سرویس آشنا میکنم.

دانلود فایلهای Torrent از طریق پروتکلی به نام Bit Torrent انجام میگیره. این روش برای ارسال فایل از یک رایانه به دیگر رایانه دیگر (peer to peer) طراحی شده. در واقع کاربرا از طریق واسطه های به نام Tracker به هم وصل میشن و به رد و بدل فایل می پردازن. به طوریکه این مراکز (Tracker) از محتویات کاملا بی اطلاع هستند.

همچنین کابرا حین دانلود در واقع به پلود قسمتی از فایل هم میپردازن که باعث میشه بیشترین پهنای باند برای به اشتراک گذاری فایل روی اینترنت استفاده بشه، و هر چه تعداد کاربرای متصل به آن فایل بیشتر باشه سرعت دانلود سریعتره. به همین خاطر:
                          Torrent Dawnload در حال حاضر پر محتواترین، سریعترین و....ترین! دانلود در سطح جهانه

خوب حالا از کجا شروع کنیم؟
                          اولا باید برنامه uTorrent رو داشته باشید. که اگر ندارید از لینک زیر برای دانلود استفاده کنید. (حجمش بسیار کم و حدود 260kb هستش.)
                          با این برنامه میتونید مثل IDM بقیه فایلو که شاید یه فیلم روز! باشه رو بعدا دانلود کنید)

http://www.download.com/uTorrent/300...-10528327.html

بعد از اینکار باید فقط روی فایل ترونتی که میخواید کلیک کنید!!! میتونید از این سرورها برای جستجو و دانلود فایل هایی مثل موسیقی، فیلم سینمایی، نرم افزارهای روز، و.... و تقریبا هر فایل از هر کسی با هر پسوندی!!! استفاده کنید!!!!

www.sumotorrent.com
                          www.utorrent.org
                          www.mininova.org
                          www.monova.org
                          www.downloadnova.com
                          www.maximumfiles.com
                          www.Demonoid.com
                          www.nowtorrents.com
                          www.torrentscan.com
                          و...

تو این سایت ها که وارد شدید، اولا فایل های جدید رو که اضافه شده (که در دقیقه هزاران فایل اضافه میشه) براتون گذاشتون. ثانیا به صورت موضوعی تورنت ها دسته بندی شدن. اگر فایل خاصی رو خواستید میتونید search کنید.

نکته: شما اول یه فایل در حد 1 کیلو بایت (برای هر دانلود مورد نظر) دریافت میکنید که توسط اون میتونید محتویات فایل های زیرمجموعه، ظرفیت دانلود هر کدوم، و... رو ببینید و همچنین میتونید فایل های رو که مثلا از یه آلبوم آهنگ نمیخواید از دانلود حذف کنید و... . و بعد از اتمام این کارها به دانلود اصلی بپردازید. (در واقع دانلود رو میتونید سفارشی کنید که این قابلیت رو هیچ دانلود دیگه ای غیر از تورنت نداره)

شاید بعضی ها هم باشد که میخوان مثلا لینک دانلود Torrent یه فایلی رو به کسی بدن یا تو سایت یا وبلاگ یا.. بزارن، اما اگه به طور معمولی بخوان این کارو بکنن، باید به طرف لینک uTorrent و توضیحات مربوطه رو هم بدن! که به نظر عاقلانه نمیاد. پس چی کار کنیم؟

برای این کار سایت www.torrent2exe.com معرفی میکنم، که لینک های Torrent هر فایلی و تقریبا از تمامی سرورها رو تبدیل به یه لینک EXE (فایل اجرایی) با امکان resume (ادامه دانلود در بعد) میکنه.

در اینجا هم تو سایت ما (انجمن دانشجویان دانشکده های فنی کشور) در رابطه با دانلود فیلم تورنت و توضیحات کاملتر بر این موضوع به همراه لینک فیلمهای تورنت و زیرنویس های هماهنگ با اون بیشتر توضیح دادم):

(البته دامین سایت به زودی به www.tcss.ir تغییر کرده و رسمی تر خواهد شد)

.:موفق و موید باشید:.

دیدگاه

مشاهده چهره خود در آینده!!!

سلام به دوستای خوب من.

دوست دارید قیافه 20 سال بعدتون رو ببینید؟ برای این کار نرم افزار Prphecy Master که خیلی عالیه رو معرفی میکنم. فقط کافیه یه عکس تمام رخ از الان خودتون داشته باشید:

http://www.luxand.com/download/ProphecyMasterSetup.exe

دیدگاه

مشاهده چهره فرزند آینده تون!!!!

سلام.
                              شاید هم دوست داشته باشید قیافه بچه آیندتون رو ببینید!! خوب یه نرم افزار عالی برای این کار هستش با حجم کم. برای این کار دو تا عکس میخواید 1- عکس تمام رخ خودتون 2- عکس همسر آیندتون! (مثلا عکس دخترخاله!!!)

بفرمایید:
                              http://www.luxand.com/download/BabyMakerSetup.exe

دیدگاه

بهترین سایت های دانلود-Ebook-موسیقی و...

سلام به همگی. امروز یه حال اساسی به همه میدم. لیست بهترین سایت ها رو که تو این چند سال گلچین کردم، تو زمینه های مختلف براتون گذاشتم که انقدر سرچ نکنید: (البته این پست اصلا تبلیغاتی نیست و هیچ کدوم از سایت ها برای من نیست)

دانلود:
                                www.iridownload.com
                                www.forumw.org/
                                www.softpedia.com/
                                www.filehippo.com
                                www.fileratings.com/
                                www.p30download.com
                                www.bindownload.com
                                www.kamyabonline.com
                                www.tebyan.net/Download.html

ٍEbook
                                www.takbook.com
                                www.farsiebook.com
                                www.irpdf.com
                                www.parstech.org
                                www.bindownload.com
                                www.pdf-search-engine.com
                                www.loo***an.com

سایت های مربوط به الکترونیک

Persian:
                                -----------------------------
                                www.eca.ir
                                www.yazdkit.com
                                www.avr.ir
                                www.forum.iranmedar.com
                                www.kavirelectronic.com
                                www.iranmedar.com
                                www.daneshju.ir/forum
                                www.anode.ir
                                www.banielectronic.blogfa.com
                                www.ir-micro.com
                                www.ohm.blogfa.com
                                www.electronic-projects.blogfa.com
                                www.avr-projects.blogspot.com
                                www.esud83.mihanblog.com >>Jozavate Darsi va konkoor
                                www.chap.sch.ir *** ketab haye darsi***
                                www.sanaye.iranblog.com

Foreign:
                                ------------------------------
                                www.8051projects.net
                                www.redcircuits.com
                                www.discovercircuits.com/list.htm
                                www.geocities.com/dsaproject/downloads/downloads.html
                                www.cappels.org/dproj/Home.htm
                                www.siwawi.arubi.uni-kl.de/avr_projects/arm_projects/index.html >>ARM Project
                                www.electronics-lab.com
                                www.mitedu.freeserve.co.uk/Circuits

موسیقی فارسی و دانلود آن

www.sarzamin.org *
                                www.partgah.com
                                www.ahanghaa.ir
                                www.ahanghaa.com
                                www.musicbaran.com
                                www.persianbase.com *
                                www.tehran2kids.net
                                www.ganjakids.com
                                www.jendj.com