اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه جوری میشه متن فایل pdf رو کپی کرد و به عنوان text استفاده کرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چه جوری میشه متن فایل pdf رو کپی کرد و به عنوان text استفاده کرد؟

نوشته اصلی توسط فارادی
    سلام
    من میخوام متن یک فایل pdf رو توی word یا notepad استفاده کنم ولی وقتی copy میکنم اینجوری میشه :NO:

ìdÛÛBó kAðzãBû KñvýéõAðýB GpAÿ mgýpû|uBqÿ AÆç|ÎBR kuPãBøþ oA uBgPú|Aðl Þú AÆç|ÎBR oA Gp AuBx uú ìÛlAo

اصلآ راهی برای این کار وجود داره؟؟؟

یه راهی هست که خیلی مطمئن و راحت هست اونم استفاده از نرم افزاری هست به نام pdfgrabber
    که آخرین ورژنش میشه PdfGrabber 4.0 Professional لینکی که پایین گذاشتم ظاهرا resume support هست و اگر از اینترنت قطع بشید می تونید دوباره ادامه فایل رو دانلود کنید. اما خودم هنوز این امکان رو تست نکردم!
    حجمش هم حدود ۴ مگابایت
    کاری که این برنامه انجام میده این هست که فایل pdf شما رو فارسی یا غیر فارسی به doc تبدیل می کنه تا بتونید هر طور که خواستید اون رو ویرایش کنید و .....
    فکر کنم دقیقا دنبال یه همچین چیزی بودید. من که ازش جواب گرفتم ایشالا کار بقیه هم راه بیوفته!
    لینک اول و دوم احتمالا resume support باید باشند.

http://ifile.it/vtbyxoi
    http://d01.megashares.com/?d01=4cafded
    http://rapidshare.com/files/11835129...Pro_amir28.rar
    http://uploaded.to/?id=5ept7r

دیدگاه

خروجیpdfgrabber برای pdfمن: :cry2:

ﻰﺴﻴﻃﺎﻨﻐﻣ Vﺎﻫﻰﺼﻟﺎﺧﺎﻧ ﺮﺛ+ ﻰﺳ'ﺮﺑ

دیدگاه

سلام.
        برنامه pdfgrabber برنامه خوبیه و بعضی وقتها کار راه اندازه. اما مشکل قفل بودن فایلهای pdf همچنان وجود دارد.

جناب فارادی به نظر می رسه اگه بجای این همه صبر کردن خودتون محتویات فایل رو تایپ می کردید زودتر به نتیجه می رسیدید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فارادی
          خروجیpdfgrabber برای pdfمن: :cry2:

ﻰﺴﻴﻃﺎﻨﻐﻣ Vﺎﻫﻰﺼﻟﺎﺧﺎﻧ ﺮﺛ+ ﻰﺳ'ﺮﺑ
          ببخشید دیگه برای من کار کرده بود فکر کردم باید برای شما هم جواب بده که ظاهرا بی فایده بوده. گویا این فایل شما خیلی وضعش خرابه! خوب این pdf رو بزارید هرکی بیکار بود کم کم براتون تایپ بکنه! :biggrin:

نوشته اصلی توسط kasper
          سلام.
          برنامه pdfgrabber برنامه خوبیه و بعضی وقتها کار راه اندازه. اما مشکل قفل بودن فایلهای pdf همچنان وجود دارد.

جناب فارادی به نظر می رسه اگه بجای این همه صبر کردن خودتون محتویات فایل رو تایپ می کردید زودتر به نتیجه می رسیدید.
          خوب میمونه مشکل قفل بودن که با برنامه PDF Password Remover 3.0 کار همه راه میوفته (انشاالله!)
          این هم لینک با حجم 2 مگابایت
          یا اینکه اگر مایلید این برنامه رو همه جا همراه خود داشته باشید(پرتابل) یا اگر دیال پ کار هستید می تونید فایل زیر رو که 940 کیلوبایت هست دانلود کنید.

پ.ن. : لینک نسخه غیر پرتابل پدیت شد.

دیدگاه

گویا این فایل شما خیلی وضعش خرابه!

باpdf password remover اینو مینویسه:file is not encrypted

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Sasan.J

ببخشید دیگه برای من کار کرده بود فکر کردم باید برای شما هم جواب بده که ظاهرا بی فایده بوده. گویا این فایل شما خیلی وضعش خرابه! خوب این pdf رو بزارید هرکی بیکار بود کم کم براتون تایپ بکنه! :biggrin:

نوشته اصلی توسط kasper
              سلام.

خوب میمونه مشکل قفل بودن که با برنامه PDF Password Remover 3.0 کار همه راه میوفته (انشاالله!)
              این هم لینک با حجم 2 مگابایت
              یا اینکه اگر مایلید این برنامه رو همه جا همراه خود داشته باشید(پرتابل) یا اگر دیال پ کار هستید می تونید فایل زیر رو که 940 کیلوبایت هست دانلود کنید.
              سلام.
              ساسان جان این لینک مالیده.
              http://rapidshare.com/files/47755661/PDF.Password.Remover.v3.0.rar
              میشه لینک بهتری بدی. ( پرتابل نباشه)

دیدگاه

سلام
                میشه یکی از دوستان روش استفاده از Readiris Pro رو برام توضیح بده. هر عکسی نشونش میدیم پیغام خطا میده که حداقل رزولیشن باید 300dpi باشه.
                دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                زبانی اند و نانی اند و جانی
                به نانی نان بده از در برانش
                محبت کن به یاران زبانی
                و لیکن یار جانی را به دست آر
                به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فارادی
                  گویا این فایل شما خیلی وضعش خرابه!

باpdf password remover اینو مینویسه:file is not encrypted
                  این برنامه برای حذف فایل هایی هست که secure هستن و غیر قابل دستکاری

این پیغام هم برای اینه که فایل شما کد شده نبوده

درست گفتم یا اینکه فایلتون کد شده است و از شانس بدتون این برنامه نمی شناسه ؟

ساسان جان این لینک مالیده.
                  http://rapidshare.com/files/47755661/PDF.Password.Remover.v3.0.rar
                  میشه لینک بهتری بدی. ( پرتابل نباشه)
                  با حجم 2.8 مگابایت
                  http://rapidshare.com/files/11762937...er_v3_1_.0.rar

پست قبلی رو هم ادیت می کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط _آرش
                    سلام
                    میشه یکی از دوستان روش استفاده از Readiris Pro رو برام توضیح بده. هر عکسی نشونش میدیم پیغام خطا میده که حداقل رزولیشن باید 300dpi باشه.
                    فکر کنم عکس های زیر 300dpi با readiris نمیاد
                    مشکل من به کمک آقا ساسان و آقای بابا زاده حل شد :nerd:
                    برای استفاده از این نرم افزار بعد از اینکه نرم افزار رو باز میکنید OCR wizard میاد ،2 بار next میزنید بعد گزینه ی دوم image files رو انتخاب میکنید next میزنید و در پنجره بعد توی change زبان فارسی و در منوی زیریش زبان انگلیسی رو انتخاب میکنید بعد ok و next دوباره change اون بالا microsoft word 2003 رو انتخاب میکنیدبعدok و next در آخرین مرحله هم go
                    حالا فایلتون رو input میکنید.
                    اگه میخواید فقط متن فایلتون تبدیل بشه ،سمت راست آخرین گزینه create boddy text ,format رو انتخاب کنید.
                    از منوی سمت چپ recognize + save رو بزنید بعدشم تمام :agree:
                    با تشکر از کمک همه

دیدگاه

سلام.
                      ساسان جان از بابت pdf password remover خیلی ممنونم. خیلی توپه. ایکاش زودتر پیداش می کردم.( واسه امر مقدس تحقیق) :biggrin:

دیدگاه

سلام دوستان
                        خانم فارادی

من فایل PDF شما رو دیدم . پسورد نداشت.
                        فونتاشم ANSI هست و برا همینم اگه فارسی هم نوشته بشه بعنوان یه فونت چپ به راست تلقی میشه که برا اینکه درست نشون داده بشه حروفش معکوس تو سورس PDF ذخیره میشن .
                        برا همین در این موارد اگه بخواین متنو extract مستقیم کنین کاراکترهای معکوس تحویل میگیرین .
                        مگه اینکه نرم افزار خاصی فکر complex script ها رو کرده باشه یا اینکه از OCR استفاده کنه که برا هر فونتی جوا نمیده .
                        اون متن برگشتی هم برا OCR بود که خوشبختانه اکثر چیزا رو درست تشخیص داد و تنها باید یه کم ویرایش شه .
                        ببخشید از اینکه دیر پست میذارم . موقعی که همه هستن من نیستم و بالعکس.
                        الانم که خودتون استد read iris شدین. فقط اگه یه تیکه هایی هم متن انگلیسی وجود داره تو قسمت secondary languages انگلیسی رو هم انتخاب کنین.
                        read iris هم با فرض اینکه شما اسکنر دارین میگه رزلوشن 300 میخواد . اگه کمتر از این باشه چشو چالش کور میشه و دقتش کم میشه دیگه.
                        اینطور که خانم فارادی نشون دادن و با توجه به اینکه فونت مورد نظرو نداشتن پس PDF Grabber هم باید از OCR استفاده کنه.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

تبدیل فایل pdf به word با برنامه readiris pro 14

سلام
                          من با برنامه readiris pro 14 یه فایل pdf 112 صفحه ای رو خواستم تبدیل کنم بهwordولی فقط 50 صفحه رو میشناسه
                          چیکار کنم هر 112 صفحه رو بشناسه؟
                          ممنون

دیدگاه

سلام ....
                            یکی از روش های کپی کردن متن یه فایلPDF درگ کردن یا باز کردنش توی مرورگر Google Chrome هست .... اگه توش محاسباتی نباشه احتمالا بتونی از این روش استفاده کنی ... :job:
                            << تــــو هــــمـــه راز جــهـان ريــــخــــتـــــه در چــشــم ســيــاهـــــــــت >>
                            "{ بـــارانـــــ }"

دیدگاه

بهترین روش استفاده از گوگل کرومه . با کروم pdf باز کن و همشو کپی کن داخل ورد به همین راحتی و خوشمزگی ............
                              تشکر یادتون نره ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliyaghoobi88 نمایش پست ها
                                سلام

میشه به جا اینکه عکس بگیری pdf رو در photoshop باز کنی و اونجا تغییرات لازم روش انجام بدی، منم تا حالا نتونستم از متن فارسی کپی بگیرم
                                بعضی pdf ها با فتوشاپ هم نمیشه
                                جدیدترین ویرایش توسط HOOMAMIRS; ۱۸:۵۳ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷.
                                برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X