اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار حسابداری مجانی؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نرم افزار حسابداری مجانی؟؟؟

سلام به نظر من شما نیاز نیست حتماً از نرم افزار های حسابداری کامپیوتر استفاده کنی.
    این چیزی که از یک نرم افزار میخوای خیلی چیزه ساده ای هست.
    من هم همین مشکل حسابداری مشابه رو داشتم و با شرکت حسابداری در رشت تماس گرفتم و اونها به من یک نرم افزار حسابداری اندروید دادن.
    علاوه بر اون آموزش بهم دادن در سطح یک آموزشگاه حسابداری حرفه ای و کار با اون نرم افزار هم به من یاد دادند با قیمتی بسیار مناسب.
    به اسم موسسه حسابداری رهنما

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

https://saharrahnama.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86/

دیدگاه

پاسخ : نرم افزار حسابداری مجانی؟؟؟

نوشته اصلی توسط rezataslimi نمایش پست ها
      سلام به نظر من شما نیاز نیست حتماً از نرم افزار های حسابداری کامپیوتر استفاده کنی.
      این چیزی که از یک نرم افزار میخوای خیلی چیزه ساده ای هست.
      من هم همین مشکل حسابداری مشابه رو داشتم و با شرکت حسابداری در رشت تماس گرفتم و اونها به من یک نرم افزار حسابداری اندروید دادن.
      علاوه بر اون آموزش بهم دادن در سطح یک آموزشگاه حسابداری حرفه ای و کار با اون نرم افزار هم به من یاد دادند با قیمتی بسیار مناسب.
      به اسم موسسه حسابداری رهنما

https://saharrahnama.ir/%D8%A2%D9%85...4%D8%A7%D9%86/
      نوشته اصلی توسط rezataslimi نمایش پست ها
      سلام کافیه توی گوگل سرچ بزنید موسسه حسابداری رهنما میتونید تلفن بزنید و ازشون مشاوره مالیاتی رایگان بگیرید.
      به نظر من یکی از متخصص ترین ها در بحث مالیات هستند

با اجازه ادمین آدرس وب سایت یکی از بهترین موسسه های جسابداری در رشت یعنی موسسه حسابداری رهنما رو براتون می زارم.
      چون مشاوره مالیاتی رایگان می دن به نظر من فرصت خوبیه که سوالات مالیاتی خودتون رو از کارشناسای این موسسه حسابداری بپرسید.
      اتفاقاً خیلی خوش برخورد هم هستند
      با سلام و احترام
      معلومه اونجا حسابداری رو خوب یاد دادن چون بعدش درآمدتون خوب شد و برای انجام کارهای مالیاتی هم مجبور شدید از مشاوره مجانی همونجا استفاده کنید
      موفق باشید.
      جدیدترین ویرایش توسط evergreen; ۰۹:۲۰ ۱۴۰۱/۰۳/۰۵.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X