اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ژنراتور بدون سوخت!!!!؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ژنراتور بدون سوخت!!!!؟؟؟؟

این عکس هایی که گذاشتین حرکت دائم نیستن
    به علت اصطحکاک می ایستن
    حتی با فرض اینکه اصطحکاک هم صفر باشه فایده ای ندارن چون همونقدر انرژی اولیه که بهشون دادین میتونین ازشون بگیرین ...

دیدگاه

یه لحظه امیدم قلمبه شد فک کردم یکی یه چی دیده .. نگو فیلم بوده #-o
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

حالا کی در مورد حرکت دایم حرف زد ؟ oo:
        یه لحظه امیدم قلمبه شد
        میتونید بگید چه انتظاری از این دستگاه دارید؟
        میشه لطفا یه عکس از ازمایش های خودتون بذارید / هر عکس و ایده ای میتونه مفید باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HI VOLTAGE
          حالا کی در مورد حرکت دایم حرف زد ؟ oo: میتونید بگید چه انتظاری از این دستگاه دارید؟
          میشه لطفا یه عکس از ازمایش های خودتون بذارید / هر عکس و ایده ای میتونه مفید باشه
          پس چیکار میکنه این دستگاه؟
          کلا این عکس هایی که گذاشتین هیچ فایده ای ندارن
          فقط یه انرژی اولیه میگیرن و همونو - نلفات پس میدن ...

دیدگاه

آیکون نقل قول و تشکر بد جور کنار همن .. هر چی میگیم مدیرا توجه نمیکنن

شما وقتی گفتید دیدم (البته نگفتید کجا دیدم و فیلم بود یا ... ) من پیش خودم فکر کردم منظورتون عکس و فیلم نیست یا اگه عکس و فیلم هم باشه یه چیز جدیده .. ولی اینطور که از جواب دادن طفره میرید و با این عکسایی که گذاشتید فکر کنم همون فیلم های قدیمی رو دیده باشید ...

میتونید بگید چه انتظاری از این دستگاه دارید؟
            انتظار دارم معجزه کنه و حداقل جلوی اصطکاک وایسه

چند تا دونه بیشتر آزمایش نکردم اونم چندین سال قبل بوده .. اون موقع جایی نمیشناختم که بشه با کسی در این مورد یه چیزایی گفت و شنید به خاطر همین عکس نگرفتم

بدترین جای این عکس و فیلم ها تعداد زیاد آهن ربا ها و نحوه ی چینش اونهاست. آهن ربا خودش به حد کافی عجیب غریبه حالا تعداد زیاد و چینش مارپیچی من یکی رو که سردرگم میکنه شما رو نمیدونم ..
            شما میتونید اینا رو ذهنی تحلیل کنید؟ نرمافزاری چیزی برا اینکار دارید؟

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
            فقط یه انرژی اولیه میگیرن و همونو - نلفات پس میدن ...
            دورود علی جان
            آقا شما چطوری تحلیل میکنی اینا رو؟ از کجا میگی یه انرژی اولیه میگیرن و همونو پس میدن؟ برایند آهن ربا ها رو چطور حساب میکنید؟
            ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

بازم وسوسه شدم این تاپیک رو کش بدم

چند سال پیش تو یکی از این کشورهای شاگرد اولی یک گروه راجب یک الیافی کار میکرد که در محیط مایع مثلا اسیدی کش میومد و در محیط مایع مثلا بازی منقبض میشد .و میخواستن یک موتور یا یک رباط یا بهتر بگم نقش ماهیچه های متصل به تاندون شبیه سازی کنن که خوب اونهم با قانون پایستگی انرژی جور در نمیومد

یک مدت بعد دیگه سلام و علیکمون قطع شد و منم برگشتم اینور آب و ... :redface: - به این میگن تخیل سازنده - خلاصه ازشون خبری نشد تا حالا 8 -9 سال گذشته

القصه آ هنربا را راحت بذارید و حداقل دنبال همچین چیزهاییی باشید .
              تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
              داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

شما وقتی گفتید دیدم (البته نگفتید کجا دیدم و فیلم بود یا ... ) من پیش خودم فکر کردم منظورتون عکس و فیلم نیست یا اگه عکس و فیلم هم باشه یه چیز جدیده .. ولی اینطور که از جواب دادن طفره میرید و با این عکسایی که گذاشتید فکر کنم همون فیلم های قدیمی رو دیده باشید ...
                کجا گفتم دیدم ؟ منظور من حرکت دایم بود ؟
                مگه شما فیلمی دیدی که اینا دایم بچرخن ؟ به من هم نشون بده

انتظار دارم معجزه کنه و حداقل جلوی اصطکاک وایسه
                جوابمو نگرفتم . نا مفهوم بود / به هیچ عنوان جواب کامل و قانع کننده ای نیست . یک بلبرینگ هم جلوی اصطکاک می ایسته
                این سوال باید جواب دقیقتر داشته باشه

دیدگاه

نیاز به محاسبات و دانش انچنانی نداره چون اهنربا هیچ نیرویی از خودش وارد نمیکنه و فقط نیروی عکس العمل وارد میکنه که در کل برایند این نیرو ها همون نیروی اولیه میشه ...

دیدگاه

منظور من حرکت دایم بود ؟
                    منظورتون حرکت دائم نبود پس چی بود ؟ ما اینجا داریم سر چی بحث میکنیم؟ حرکت دائمه دیگه
                    ببخشید منظور شما از حرکت دائم چیه؟ شاید من بد برداشت کردم ..
                    چیزی که من از حرکت دائم میفهمم اینه که بر اصطکاک خودش غلبه کنه(حداقل) که بتونیم بگیم با تغییر دادن و بهینه کردن میشه ازش انرژی گرفت ..

--
                    کجا گفتم دیدم ؟
                    oo:

اینجا من عرض کردم که..
                    جناب های ولتاژ شما بساز جواب بگیر من خاک زیر پات .. فقط ادعا نکن که زیاد شنیدیم گوشمون پره .. حالا مردی بسم ا...
                    منظورم همین ماشین مورد بحثمون بوده با کارای دیگه شما کاری نداشتم (کم کردن اصطکاک با آهن ربا و ...)
                    بعد شما این نوشته آبی رو نوشتید درست بعد از نقل قول نوشته های بنده (کل پست)
                    مدت ها پیش ساختم .مثل خیلی چیزای دیگه و ترسم از اونه که زمان بذارم دوباره بسازم و بعد میدونید دیگه آدم بی کار زیاد هست که حتی بدون فکر کردن و از سر سرگرمی پاسخ میدن / کافیه هر کدوم یه چیز بگن :از اینور بگیر ازاونور بگیر . نه بابا خالی میبندی . حالا یکی هم قبول میکنه . و یک هم مطمئنا میگه : آقای های ولتاژ راهش چیه لطفا مراحل ساختشو بذارید (در ضمن هیچ وقت حوصله دوبار انجام دادن یه چیز سرگرمی رو نداشتم )
                    حالا گیریم نساختم . شما بگو چرا باید این کارو کنم ؟

در ضمن خدایی خیلی فکر کردم که حتی اولبیام بگم اقا من اول باید یه بلبرینگ رو یه چیزی بچسبونم فردا نگید اون چوب بود پس توی اون باتری بود خودتون بگید رو چی بچسبونم و.... خلاصه بیخیال شدم
                    دوستان ببخشیدا لطفا این پاسخ رو دلیل بر بی ادبی این جانب نذارید :redface: مجبور شدم . خوب دنیای من رو همین 2 تا مدار زپرتی خلاصه نمیشه و نمیتونم بخاطرش اجازه بدم محتمل اونقدر غرورم شکسته بشه و ضربه بخورم
                    ببخشید مجبورم که بگم بنده هیچ وقت همچین چیزی نساختم
                    oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
                      نیاز به محاسبات و دانش انچنانی نداره چون اهنربا هیچ نیرویی از خودش وارد نمیکنه و فقط نیروی عکس العمل وارد میکنه که در کل برایند این نیرو ها همون نیروی اولیه میشه ...
                      تا اونجایی که من میدونم همه ی ذرات(چه اتم ها چه ذرات زیر اتمی) به هم نیرو وارد میکنن .. آهنربا که جای خود دارد ..
                      مگه خطوط نیرو تعدادشون در قطب ها بیشتر از بقیه ی جا ها نیست؟ آهن ربا ها وقتی کج بشن دقیقا مشخص نمیشه خطوط نیرو کجا تمرکز دارن .. من نمیتونم تصور کنم

--
                      از اونجایی که آهن ربا های نئودیومی گرونن و هیچ کدوم از طرفین نه دلیل درست و حسابی میارن و نه امکان ساخت رو دارن برای اینکه جواب قانع کننده ای داشته باشیم داشتم دنبال یه نرمافزار برای شبیه سازی مغناطیس میگشتم. زیاد نگشتم ولی فقط یه نرمافزار پیدا کردم، .Ansys ولی بدیش این بود که 2 بعدی تحلیل میکرد .. فکر کنم نیروی جاذبه رو هم شبیه سازی نمیکرد .. اگه یه همچین نرمافزاری بود خیلی جالب میشد

دیدگاه

کجای این جمله من کلمه {دیدم} وجود داره ؟

مدت ها پیش ساختم .مثل خیلی چیزای دیگه و ترسم از اونه که زمان بذارم دوباره بسازم و

دیدگاه

کجای این جمله من کلمه {دیدم} وجود داره ؟

خدا خیرت بده نصف شبی منو خندوندی

دیدگاه

ارزش مولدهای بدون سوخت بیش از چند میلیارد دلار است عکس فوق یک موتور کوچک بدون سوخت میباشد که طراحی یک فرد روسی است و به عنوان اختراع ثبت جهانی شده است فیلم نحوه ساختن و کارکردن ان نیز موجود است
                            ایا فکر میکنید مراکز ثبت اختراعات جهانی دارای کارکنان احمقی هستند یا هیچ نهادی بر انها نظارت نمی کند
                            نه مراکز ثبت جهانی بحال خود ول شده اند و نه اینکه اختراعی بیخودی در انها ثبت شده است تمام دلیل عدم تولید مولدهای بدون سوخت برای عموم خرید امتیاز ثبت انها از طرف شرکت های نفتی بزرگ دنیا و بایگانی کردن انها و هزینه میلیاردی جهت القای فکر عدم امکان ساخت این وسایل در کتابها و اینترنت و حتی انتشار طرحهایی ایراد دار در اینترنت که منجر به تولید محصول نشده و محققان را سرخورده میکند
                            کسانی که طرحهای بدون سوخت خود را به این غول های نفتی نفروشند مطمئا باشید به روشهای نامحسوس کشته میشوند تعداد کشته شدگان در این راه در طی 70 سال گذشته به بیش از ده نفر میرسد
                            شما در طرح جیوه ای مهندس رضا علیپور که در سایت علیپور اتم اورده شده و بدلیل اهمیت ان گاها توسط گوگل ف.ی.ل.ت.ر میشود هیچ نقص علمی نمی توانیدپیدا نمایید و برایند نیروهای تولید شده دها برابر اصطکاک و نیروهای بازدارنده میباشد
                            حال اگر درمورد حرکت پیوسته در اینترنت سرچ کنید در سایت ویکی صدها مقاله بدون دلیل و علت خاصی در مورد عدم کارکرد این سیستم ها نوشته شده است
                            البته بهتر است بدانید که هیچ مجمع مهم علمی جهان و دانشمندان بزرگ جهان هیچ صحبتی در مورد عدم امکان اجرای این طرحها نمی کنند چرا چونکه میدانند این طرحها عملی است فقط چیزی نباید در مورد اجرا یا اجرا نشدن انها بگوییند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط babak221
                              ارزش مولدهای بدون سوخت بیش از چند میلیارد دلار است عکس فوق یک موتور کوچک بدون سوخت میباشد که طراحی یک فرد روسی است و به عنوان اختراع ثبت جهانی شده است فیلم نحوه ساختن و کارکردن ان نیز موجود است
                              ایا فکر میکنید مراکز ثبت اختراعات جهانی دارای کارکنان احمقی هستند یا هیچ نهادی بر انها نظارت نمی کند
                              نه مراکز ثبت جهانی بحال خود ول شده اند و نه اینکه اختراعی بیخودی در انها ثبت شده است تمام دلیل عدم تولید مولدهای بدون سوخت برای عموم خرید امتیاز ثبت انها از طرف شرکت های نفتی بزرگ دنیا و بایگانی کردن انها و هزینه میلیاردی جهت القای فکر عدم امکان ساخت این وسایل در کتابها و اینترنت و حتی انتشار طرحهایی ایراد دار در اینترنت که منجر به تولید محصول نشده و محققان را سرخورده میکند
                              کسانی که طرحهای بدون سوخت خود را به این غول های نفتی نفروشند مطمئا باشید به روشهای نامحسوس کشته میشوند تعداد کشته شدگان در این راه در طی 70 سال گذشته به بیش از ده نفر میرسد
                              شما در طرح جیوه ای مهندس رضا علیپور که در سایت علیپور اتم اورده شده و بدلیل اهمیت ان گاها توسط گوگل ف.ی.ل.ت.ر میشود هیچ نقص علمی نمی توانیدپیدا نمایید و برایند نیروهای تولید شده دها برابر اصطکاک و نیروهای بازدارنده میباشد
                              حال اگر درمورد حرکت پیوسته در اینترنت سرچ کنید در سایت ویکی صدها مقاله بدون دلیل و علت خاصی در مورد عدم کارکرد این سیستم ها نوشته شده است
                              البته بهتر است بدانید که هیچ مجمع مهم علمی جهان و دانشمندان بزرگ جهان هیچ صحبتی در مورد عدم امکان اجرای این طرحها نمی کنند چرا چونکه میدانند این طرحها عملی است فقط چیزی نباید در مورد اجرا یا اجرا نشدن انها بگوییند
                              در طرح جیوه فقط کافیه ثابت کنید نیروی جهت حرکت ( نیروی جیوه)بزرگتر از نیروهای خلاف جهت حرکت(وزن ،نیروی جیوه ،اصطکاک) هست قبول میکنیم غیر از این فایده نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط babak221
                                دقیقا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X