اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره در انتخاب و خرید پیکور ، دریل و سنگ فرزخوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشاوره در انتخاب و خرید پیکور ، دریل و سنگ فرزخوب

سلام
    مشخصات اغلب دریلای تو بازار رو تو این لینک یه جا جمع کردن، جالبه، برای مقایسه راهکار خوبیه به نظرم
    من واسه خونه یه دریل ماکیتا خریدم خوشحال بودم، یه بار کارم افتاد مته 14 بزارم دیدم قابلیتشو نداره، تو این سایته دیدم حداکثر اندازه قطر سه نظام رو هم دادن، خیلی جالب بود برام
    http://www.kalagard.com/list/drills/page-1/
    http://www.kalagard.com/list/screwdrivers/page-1/

دیدگاه

پدر من شغلش ساخت ملزومات فلزیه . کاملا مشخصه که استفاده زیادی از دستگاه برش دستی یا همون فرز میکنه

سالهای سال پیش فرزی خرید با نام اسپارک (روش زده بود ساخت اسپانیا) واقعا شاهکاره
      اگه دیدید این مارکو بخرید . البته من هیج کجا دیگه این مارک و برند رو ندیدم

دیدگاه

ماکیتا و توسن نسبت به قیمتشون خوبن

دیدگاه

سلام.من هیچی سگ جون تر از بوش اصل ندیدم.اصلش ساخت المانه ولی تو ایران فقط چینیه.
          الان 15 سال این دریل رو دارم اما هنوزم کار میکنه.

دیدگاه

سلام
            هر مارکی که اصلش رو تونستین گیر بیارین همونو بگیرین منتها اصل اصل باشه :biggrin:
            منظورم اینه که اگه یه مارک مثلا کره ای که مطمئنین اصله گیر آوردین بهتر از یه مارک معروفه که به هیچ وجه معلوم نیست تو کدوم کشوری تولید شده
            مثلا اگه اصل چین بود هم بخرین!!!!
            هر احمقی میتواند چیزها را بزرگتر، پیچیده تر و خشن تر کند. برای حرکت در جهت عکس به کمی نبوغ و مقدار زیادی جرات نیاز است. (آلبرت انیشتن)

دیدگاه

سلام دوستان ببخشید آیا پیکور شارزی هم هست؟؟ قیمت چنده؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesam0711
                سلام دوستان ببخشید آیا پیکور شارزی هم هست؟؟ قیمت چنده؟
                سلام دوست عزیز
                هستش اما دریل بتون کن هست که ضربه ای در حد 2 کیلو داره
                قیمتش فکر کنم حدود 2 میلیون باشه
                از سایت زیر میتونید جست و جو کنید
                http://www.abzar-yaragh.com/index.php
                هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

دوستان یه شرکت جدید در اصفهان ایجاد شده که ابزارهای برقی تولید میکنه.و طرح ماکیتا زده.من یه مینی فرزشو خریدم 120 تومن خیلی راضیم.قیمتهاش مناسبه و کیفیتش بسیار بهتر از جنسهای درجه خوب چینیه . و یکسال هم گارانتی تعویض قطعات با قطعه نو داره.در هر صورت موتورش بسوزه حتی در اثر اضافه بار روی دستگاه ،تعویض میشه.
                  دوستان از تولید کننده با کیفیت داخلی حمایت کنید.
                  ماهان ابزار.
                  http://mtc-co.net/Site/index.aspx?lang=fa
                  الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
                    دوستان یه شرکت جدید در اصفهان ایجاد شده که ابزارهای برقی تولید میکنه.و طرح ماکیتا زده.من یه مینی فرزشو خریدم 120 تومن خیلی راضیم.قیمتهاش مناسبه و کیفیتش بسیار بهتر از جنسهای درجه خوب چینیه . و یکسال هم گارانتی تعویض قطعات با قطعه نو داره.در هر صورت موتورش بسوزه حتی در اثر اضافه بار روی دستگاه ،تعویض میشه.
                    دوستان از تولید کننده با کیفیت داخلی حمایت کنید.
                    ماهان ابزار.
                    http://mtc-co.net/Site/index.aspx?lang=fa
                    هیچ کدوم از ابزاراش تولید داخل نیست.
                    فقط درصد خیلی کمی از قطعات یدکی که جدا میفروشه تولید داخل هست.
                    کیفیت ابزاراش به قیمتش بد نیست ولی جنس بهترم میشه خرید

دیدگاه

من تقربیا 8 پیش یه دریل گرفتم مارک LG خیلی ازش رازی ام فرزمم از جمعه بازار گرفتم اونم خیلی اتفاقی اون زمان گرفتمش 20تومان تا الان که مشکلی براش پیش نیومده فقط پیشنهاد میکنم قبل از خرید تستش کنید مثلا یک جارو باهاش برش بدبد
                      [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                      -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shork
                        هیچ کدوم از ابزاراش تولید داخل نیست.
                        فقط درصد خیلی کمی از قطعات یدکی که جدا میفروشه تولید داخل هست.
                        کیفیت ابزاراش به قیمتش بد نیست ولی جنس بهترم میشه خرید
                        شما مطمئنید؟ میگفت بیشتر قطعاتش داخلیه و همینجا مونتاژ میشه!
                        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

جدیدا سکس از دوستان چند عدد فرز انگشتی یا همون میکرو فرز یا میکرو دریل ساخت اسپانیا برای فروش داره و فقط هم چند عدد باقی مونده . یکیشو خودم خریدم
                          اگه کسی خواست بخ نظر من بخره چون جنس تو بازار غیر از چین چیزی پیدا نمیشه فرصت خوبیه که خرید 30 سال پیش پدرانمون رو تکرار کنیم

اینم لینک

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B2-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88-%D9%81%D8%B1%D8%B2-%DB%8C%D8%A7-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D9%84.714284/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dadash anish
                            سلام
                            هر مارکی که اصلش رو تونستین گیر بیارین همونو بگیرین منتها اصل اصل باشه :biggrin:
                            منظورم اینه که اگه یه مارک مثلا کره ای که مطمئنین اصله گیر آوردین بهتر از یه مارک معروفه که به هیچ وجه معلوم نیست تو کدوم کشوری تولید شده
                            مثلا اگه اصل چین بود هم بخرین!!!!

سلام دوستان
                            میگم ما ایرانیا چقدر از همه چی محروم هستیم..آخه این جه وضعیه؟ هرچی میخوایم بخریم باید با هزارتا مکافات و شک بریم بخریم که ایا اصل یا قلابی. از صفحه کلاچ ماشین و لنت ترمز، روغن موتور و اینا بگیر تا برسیم به موبایل و لوازم خانگی و ابزار صنعتی مثه همین دریل و سنگ فرز. آخه ما چقد بدبختیم که پولمون رو که داریم میدیم خب لامصبا جنس اصل بدید به ملت..مشکل از مردم هم هستا!! دیگه کمتر از خدا میترسن. هرکی میگه جنس من اصله..واقعا جو وحشتناکیه که هرجی رو میخوای بخری باید هزارتا استخاره و سلام صلوات بدی تا برسی بهش که ایا خوب از آب دربیاد یا نه.
                            این شده مثه یه بختک که افتاده رو ملت. حتی بعد از تحریم ها هم اگه جنس اصل وارد بشه باز همین اش وکاسه وجود داره..چون این فروشندگان عادت کردند به این روال و قسم پیر و پیغمبر خوردن که جنس من اصله..خب این وسط یه عده کمی حرفه ای هستن و تشخیص میدن اما اکثریت ایتنطور نیستن..خدا میدونه به کجا داریم میریم

دیدگاه

دوستان میگم این ابزار صنعتی های مارک AEG و metabo آیا اصل هستن توی بازار؟
                              ما که هرجا رفتیم میگه اصله اصله..من نمیدونم توی این تحریما اینا چطوریه میارن.شم ااگه میدونید منو از شک در بیارید

دیدگاه

دوست عزیز من ماکیتا رو به شما پیشنهاد میکنم خیلی خیلی با دوام هستنش خودم دارم چند ساله داره مثل تراکتور کارمیکنه وقعا عالیه
                                مواظب اعمالمان باشیم

کسی نمیداند

آخرین خداحافظی اش چه وقتیه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X