اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عرق دست!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عرق دست!

سلام دوستان
    یکی از دوستان کف دستش خیلی عرق میکنه میره دکتر بهش میکه یه دستگاهی هست که یه ولتاژی رو به اب میده و شما دست تو میذاری تو اب و بعد چند بار این کار رو کردن کف دستت خوب میشه
    حالا سوال من اینه که تا حالا کسی همچین دستگاهی رو دیده؟ اصلا چطوری کار میکنه؟مدارش چیه؟
    من خودم هیچی نفهمیدم چون کامل توضیح نداد و رشته اش هم برق نبود بنده خدا
    کسی از دوستان در این ضمینه اطلاعاتی داره لطف کنه بگه ببینیکم چیه
    با تشکر از همه دوستان
    **** k i n j ****

پاسخ : عرق دست!

با سلام

احتمالا یه جریانی از کف دست عبور میکنه و شایدم اگر با فرکانس باشه بهتر

شاید به نوعی منافذ دست را کوچیک میکنه تا عرق دست کم بشه

وقتی داره میره یه ولت متر و یه فرکانس متر بهش بده ببره :mrgreen:
    --------------------------- --------------------------

دیدگاه

دوستت شوخی نکرده؟؟؟
      جالبه
      ولی بیخیال شو این راهی بود برای معاف شدن از خدمت مقدس سربازی حالا شما میای تولید میکنی کلی جوونو بیچاره میکنی

دیدگاه

نه دکتر بهش گفته بود
        نمونه خارجیش مثل اینکه هست ولی قیمتش بالاست حدود 500تا 600 تومنه
        **** k i n j ****

دیدگاه

الان این و خوندم خیلی برام جالب امد :biggrin:
          چون دیروز پیش رفیقم بودم که پرژه های الکترونیک کار میکنه
          یک نفر بهش یه پرژه گفته بود بسازه واسه پرژه دکتراش بود فک کنم ...درست همین دستگاهی بود که شما میگین :nice:
          دوتا ترانس تغییر ولتاژ روش گزاشته بودن رو بردشم تعداد زیادی رله بود این رله ها توسط یه میکرو کنترل میشود وپشت سر هم ولتاژ و از کم به زیاد تغییر میداد البته یه بازه زمانی اینا هم روش تعریف کردن بودن تو میکرو
          گفت واسه کسایی هست که دستوشون عرق میکنه
          جالب اینجاست که دست منم همیشه عرق میکنه :biggrin:
          اگه شد دفعه بعد ازش یه عکس میندازم :biggrin:
          صاحب پرژه دستگاه ثبت اختراع کرده oo:
          www.armood.ir

دیدگاه

این یه نمونه واسه فروشه
            http://itp.epage.ir/

اموزش ساختش
            ولی میخوام بحث رو بیاریم تو انجمن خودمون تا در دست رس دوستانمون باشه

http://www.taksys.com/forum/forum-f4...ic-t27145.html

توضیحات تکمیلی تر

http://www.iontophoresis.ir/index.php/92-page-ionto-m4
            **** k i n j ****

دیدگاه

حالا تاثیرم داره؟

دیدگاه

به گفته چنتا از بچه های اون انجمن که بالا لینک دادم و دکتر بی تاثیر نیست
                **** k i n j ****

دیدگاه

سلام دوستان
                  مکانیسم دستگاه یونتوفورزیس به این صورت است که با اعمال یک سری امواج فرکانس بالا بصورت ایم پالس عمل می کنه
                  روش کار به این صورت است که در ابتدا با یک سیستم الکترونیکی اندازه گیری مقاومت پوست از بدن بیمار فیدبک می گیرد
                  چون افراد مختلف مثل کودک زن مرد بزرگ سال دارای امپدانس پوستی متفاوتی و ظرفیت سلفی خازنی قدد لومن تعریق ساز کاملا متفاوتی هستند
                  در این سستم در واقع محیط اسیدی بدن به محیط بازی تبدیل می شود
                  بسته به ان امپدانس سلفی خازنی معادل که با فیزیو لوژی پوست رابطه مستقیم دارد امواج فرکانس بالا که بین 10KHZ -150MHZ میباغیر می کند شد با شدت و ریت متفاوت که در حقیقت دیوتی سایکل ان موج از کم به زیاد تغیر می کند باعث یونیزه شدن اب موجود در غشای درونی قدد می شود .
                  در این روش همچنین از یونیزه شدن اب پلاکت هایی تشکیل که همچون یک زره بار دار یونی مسیر قدد را مسدود می کند.
                  همچنین در این روش یک سری امواجی تولید می شود که بر روی مریدین های امواج ارسالی مغز که فرمان تولید عرق رامی دهد تاثیر گذاشته و عملکرد انها را مختل می کند.
                  و اما همان طوری که دوستان گفتند اگر یک ولت متر به خروجی دستگاه وصل کنیم VRMS موج PWM که در حال افزایش است را می بینیم. ولت متر مقدار موثر سیگنال را نشان می دهد. مثلا وقتی که ولت متر مقدار 12 ولت را نشان میدهد احتمالا خروجی سیستم یونتو فورز دامنه ای برابر 80 ولت ایم پالس و دیوتی به مقدار 15% را دارا می باشد که ولت متر به دلیل های فرکانس بودن موج مقدار موثر را نشان می دهد.
                  اگر بخاهیم شکل موج واقعی دستگاه را ببینیم باید این کار حتما با اسپکتروم انالایزر انجام دهیم.

صو

دیدگاه

نوشته اصلی توسط yeonchandongi
                    سلام دوستان
                    مکانیسم دستگاه یونتوفورزیس به این صورت است که با اعمال یک سری امواج فرکانس بالا بصورت ایم پالس عمل می کنه
                    روش کار به این صورت است که در ابتدا با یک سیستم الکترونیکی اندازه گیری مقاومت پوست از بدن بیمار فیدبک می گیرد
                    چون افراد مختلف مثل کودک زن مرد بزرگ سال دارای امپدانس پوستی متفاوتی و ظرفیت سلفی خازنی قدد لومن تعریق ساز کاملا متفاوتی هستند
                    در این سستم در واقع محیط اسیدی بدن به محیط بازی تبدیل می شود
                    بسته به ان امپدانس سلفی خازنی معادل که با فیزیو لوژی پوست رابطه مستقیم دارد امواج فرکانس بالا که بین 10KHZ -150MHZ میباغیر می کند شد با شدت و ریت متفاوت که در حقیقت دیوتی سایکل ان موج از کم به زیاد تغیر می کند باعث یونیزه شدن اب موجود در غشای درونی قدد می شود .
                    در این روش همچنین از یونیزه شدن اب پلاکت هایی تشکیل که همچون یک زره بار دار یونی مسیر قدد را مسدود می کند.
                    همچنین در این روش یک سری امواجی تولید می شود که بر روی مریدین های امواج ارسالی مغز که فرمان تولید عرق رامی دهد تاثیر گذاشته و عملکرد انها را مختل می کند.
                    و اما همان طوری که دوستان گفتند اگر یک ولت متر به خروجی دستگاه وصل کنیم VRMS موج PWM که در حال افزایش است را می بینیم. ولت متر مقدار موثر سیگنال را نشان می دهد. مثلا وقتی که ولت متر مقدار 12 ولت را نشان میدهد احتمالا خروجی سیستم یونتو فورز دامنه ای برابر 80 ولت ایم پالس و دیوتی به مقدار 15% را دارا می باشد که ولت متر به دلیل های فرکانس بودن موج مقدار موثر را نشان می دهد.
                    اگر بخاهیم شکل موج واقعی دستگاه را ببینیم باید این کار حتما با اسپکتروم انالایزر انجام دهیم.
                    ممنون دوست عزیز
                    شما فکر میکنید ساختش تاثیر گذاره؟مشکلاتی رو در بدن به وجود نمیاره بعد استفاده؟
                    طریقه ساختش رو میدونید؟
                    اینطور که من تو یه انجمن خوندم فقط دوتا تغذیه سویچینگ بوده که ولتاژ رو میبره بالا
                    شما مداری دارید که مطمئن تر باشه؟اسیب نرسونه
                    **** k i n j ****

دیدگاه

دوست عزیز این دستگاهی رو که می فرمایید من 4 سال پیش دیدم و 2 سال پیش هم با چندتا بچه ها زحمتش رو کشیدیدم رفت خونشون
                      این دستگاه شما میای یه جریانی رو با فرکانس خاص خودش(خودتون برید دنبالش)بین دو کف دست برقرار می کنی دو کف دست باید در اب قرار بگیرند تا جریان بین دوتا کف دست به خوبی برقرار بشه بعد از مدتی باید جریان جهتش عوض بشه و روزی چند دقیقه فرد باید با دستگاه کار کنه جواب هم میده ولی بعد از دو هفته بعد دوباره روزنه های عرق باز میشند و روز از نو روزی از نو ...
                      مدار خاصی هم نمی خواد یه دونه mega32 با چند قطعه جانبی کار رو حل می کنه
                      به نظرم غده تیروئید دوستتون پرکار باشه احتمالا هم لاغر هستند باید به پزشک مراجعه بفرمایند
                      گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                      همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                        ممنون دوست عزیز
                        شما فکر میکنید ساختش تاثیر گذاره؟مشکلاتی رو در بدن به وجود نمیاره بعد استفاده؟
                        طریقه ساختش رو میدونید؟
                        اینطور که من تو یه انجمن خوندم فقط دوتا تغذیه سویچینگ بوده که ولتاژ رو میبره بالا
                        شما مداری دارید که مطمئن تر باشه؟اسیب نرسونه
                        سلام دوست عزیز
                        من فکر کنم تو یه سایت یه نقشه ازش دیدم
                        می گردم پیداش میکنم و در اولین فرصت براتون می زارم هم اینجا
                        البته ساختش به این ساده گی نیست
                        استفاده از دوتا تغذیه سوئیچینگ برا بالا بردن ولتاژ فقط ظاهر امره

دیدگاه

ممنون دوست عزیز
                          من تو یه انجمنی که ادرسشو چندتا پست قبل تر دادم طرف درست و استفاده کرده رو این حساب میگم
                          **** k i n j ****

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X