اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی یک شرکت تولیدی (مراحل مختلف از راه اندازی تا ثبت شرکت)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی یک شرکت تولیدی (مراحل مختلف از راه اندازی تا ثبت شرکت)

دوستان سلام

میخواستم بپرسم اگه بخوایم در زمینه الکترونیک گروهی کار کنیم و کار هامون رو پیش ببریم ، میخوایم با همدیگه همکاری کنیم و اگه درآمدی داشتیم با همدیگه تقسیم کنیم.

یا اگه بخوایم یه شرکت و نام تجاریشو ثبت کنیم امکانش هست با مدرک کاردانی؟ :rolleyes:
    برای قدم اول چیکار باید بکنیم اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنونم. :smile:
    بلاخره هر کسی از یه جایی از صفر شروع کرده دیگه
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
      دوستان سلام

میخواستم بپرسم اگه بخوایم در زمینه الکترونیک گروهی کار کنیم و کار هامون رو پیش ببریم ، میخوایم با همدیگه همکاری کنیم و اگه درآمدی داشتیم با همدیگه تقسیم کنیم.

یا اگه بخوایم یه شرکت و نام تجاریشو ثبت کنیم امکانش هست با مدرک کاردانی؟ :rolleyes:
      برای قدم اول چیکار باید بکنیم اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنونم. :smile:
      بلاخره هر کسی از یه جایی از صفر شروع کرده دیگه
      سلام
      وقتی بنده شرکت ثبت کردم، کاردانی که هیچ!
      اخرین مدرکم دیپلم بود. اونم کسی ازم نخواست!!

برای قدم اول برو شناسنامه و کارت ملی ات رو کپی برابر اصل کن
      و بعدش تحویل اداره ثبت شرکت های شهرتون بده
      و بعد هم اسم انتخاب کن برای استعلام.
      اگه اسم تون برای اولین بار در ایران باشه، تا شش ماه براتون رزو نگه داشته می شه
      اگه شرکت ثبت کنی، برای همیشه اسم متعلق به شما می شه
      برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
      http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی یک شرکت تولیدی (مراحل مختلف

نوشته اصلی توسط مرتضی م.
        سلام
        وقتی بنده شرکت ثبت کردم، کاردانی که هیچ!
        اخرین مدرکم دیپلم بود. اونم کسی ازم نخواست!!

برای قدم اول برو شناسنامه و کارت ملی ات رو کپی برابر اصل کن
        و بعدش تحویل اداره ثبت شرکت های شهرتون بده
        و بعد هم اسم انتخاب کن برای استعلام.
        اگه اسم تون برای اولین بار در ایران باشه، تا شش ماه براتون رزو نگه داشته می شه
        اگه شرکت ثبت کنی، برای همیشه اسم متعلق به شما می شه
        خیلی خیلی ممنونم.
        اگه میشه در نحوه حسابو کتاب کار های گروهی هم یک راهنمایی بکنید چیکار کنیم که این کار ها پیوسته و ادامه دار باشه و حساب ها دقیق باشه؟

چون 2 سال پیش بادوستم یه کاری رو شروع کردیم اما اخرش به اختلاف رسیدیم و دوستیمون داشت خراب میشد :cry:

"زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
        ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
        ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : راه اندازی یک شرکت تولیدی (مراحل مختلف

نوشته اصلی توسط mo2_star
          خیلی خیلی ممنونم.
          اگه میشه در نحوه حسابو کتاب کار های گروهی هم یک راهنمایی بکنید چیکار کنیم که این کار ها پیوسته و ادامه دار باشه و حساب ها دقیق باشه؟

چون 2 سال پیش بادوستم یه کاری رو شروع کردیم اما اخرش به اختلاف رسیدیم و دوستیمون داشت خراب میشد :cry:
          :biggrin:
          خودم زخم خورده این کارها هستم
          به این نتیجه رسیدم که باید کارفرمایی و فروش رو ول کنم. و برم یه جا فقط کارمند طراح بشم
          فروش و بازاریابی و مدیریت هم بسپارم به آدم های بازاری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مرتضی م.
            :biggrin:
            خودم زخم خورده این کارها هستم
            به این نتیجه رسیدم که باید کارفرمایی و فروش رو ول کنم. و برم یه جا فقط کارمند طراح بشم
            فروش و بازاریابی و مدیریت هم بسپارم به آدم های بازاری
            دارم به یه نتیجه میرسم که اگه تو بازار حق کسی رو نخوری حق تو رو میخورن

منم فکر کنم باید مثل شما عمل کنم. بازار کار من نیست :NO:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
              دارم به یه نتیجه میرسم که اگه تو بازار حق کسی رو نخوری حق تو رو میخورن

منم فکر کنم باید مثل شما عمل کنم. بازار کار من نیست :NO:
              به یه نتیجه دقیق تر رسیدم

برای یک فرد
              توانایی طراحی * توانایی فروش = مقداری ثابت
              :smile:

دیدگاه

سلام. دوستان بازرسی از شرکت ها توسط چه نهادی انجام میشه؟مثلا فرض بفرمایید شرکتی کارهایی غیر زمینه مجازش فعالیت داره رو انجام میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amateur92
                  سلام. دوستان بازرسی از شرکت ها توسط چه نهادی انجام میشه؟مثلا فرض بفرمایید شرکتی کارهایی غیر زمینه مجازش فعالیت داره رو انجام میده
                  با سلام؛

در کشور ما؛ به وارون تمام دنیا، هر چه ترمز، نظارت و سنگ اندازی و زمان کشی برای شرکتهای نوپا هست، مربوط به همان ابتدای کار است و پس از آن، مطلقا هیچ گونه نظارتی وجود ندارد. البته اگر شکایت خصوصی و یا شکایتی از طرف یک ارگان دولتی صورت بگیرد، اوضاع دوباره به کلی تفاوت می کند.

دیدگاه

متشکرم.
                    منظورتون از ابتدای کار همون مراحل تاسیس هست یا ابتدای فعالیت شرکت؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مرتضی م.
                      به یه نتیجه دقیق تر رسیدم

برای یک فرد
                      توانایی طراحی * توانایی فروش = مقداری ثابت
                      :smile:
                      بدبختی اینه که آدم هم سطح (هم سن و با وضعیت مشابه کاری) و درست درمون که توانایی فروش حرفه یی داشته باشه، ب این سادگی ها و حتی ب سختی یافت نمیشه. من دیگه رسمن موندم چیکار کنم...
                      ب کسی هم پیشنهاد میدی رو این قضیه کار کنه، 70 درصد موارد بهش بر میخوره میگه بازاریابی دوست ندارم oo:

2-3 بار اینطوری شده ک چندین نفرو فرستادم برا فروش یا سفارش گرفتن محصولات مختلف برن صحبت کنن،
                      بعد از چند هفته نتیجه = 0
                      خودم با دانش نداشته ی فروشم رفتم صحبت کردم، نتیجه گرفتم...

مثال عرض کنم، 2 سال قبل برا تابلو الیدی رفتم امجد، مغازه اول گفت برو طبقه پایین.
                      اولین مغازه یی ک طبقه پایین رفتم، 1 ساعت صحبت کردیم و طرف 2 بسته الیدی داد دست ما ک ی نمونه واسش کار کنیم و... :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amateur92
                        متشکرم.
                        منظورتون از ابتدای کار همون مراحل تاسیس هست یا ابتدای فعالیت شرکت؟
                        منظورم همان فرآیند تاسیس شرکت است.

دیدگاه

سلام دوستان
                          عزیزانی که جویای کار هسنتد :
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=100640.0
                          هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

سلام سلام من الان در تاریخ 94/2/26 تایپ می کنم

الان من رفتم شرکت در استان مازندران ثبت کنم متوجه شدم کارها همه بصورت اینترنتی شده و یک عالمه سوال های عجیب و غریب شده نمیدونم با این همه سوالات برای بدست اوردن مالیات بیشتر می باشه یا کمتر

حالا منظور من این نبود میخواستم بدونم کسی در این زمونه بصورت اینترنتی ثبت کرده یا نه

من میخوام شرکت سهام خاص ثبت نام کنم

و هدفم از این برای انجام کار تولیدی می باشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

توی تایپیک

نام کاربری من sogolam
                            اسم و نام واقعی محتبی محمدزاده
                            شماره تماس 09376174440

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sogolam
                              سلام سلام من الان در تاریخ 94/2/26 تایپ می کنم

الان من رفتم شرکت در استان مازندران ثبت کنم متوجه شدم کارها همه بصورت اینترنتی شده و یک عالمه سوال های عجیب و غریب شده نمیدونم با این همه سوالات برای بدست اوردن مالیات بیشتر می باشه یا کمتر

حالا منظور من این نبود میخواستم بدونم کسی در این زمونه بصورت اینترنتی ثبت کرده یا نه

من میخوام شرکت سهام خاص ثبت نام کنم

و هدفم از این برای انجام کار تولیدی می باشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

توی تایپیک

نام کاربری من sogolam
                              اسم و نام واقعی محتبی محمدزاده
                              شماره تماس 09376174440
                              بیخیال بابا
                              اگه میخوای با دولت کار کنی ثبتش کن
                              اگه نه هم بیخیال که زیر مالیات هاش میمونی
                              هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

کلا ثبت شرکت دردسره
                                اگرم خواستین ثبت کنین اشتباه من و اکثر و بچه ها رو نکنین یعنی به هیچ عنوان دوستاتونو شریک نکنین تو اعضای هیئت مدیره و این چیزا پدر و مادر و خواهر برادرتون رو بنویسید و بعد با دوستاتون مثه کارفرما رفتار کنید
                                یعنی اگر تخصصی دارن و شما مورد نیازتون هست بگید فلانی این کارو واسم میکنی چند میگیری؟
                                هیچ وقت شریک نکنید دوستاتون رو که بعد بیان شاخ بشن
                                من سال 90 تاسیس کردم و وقتی کار بود میومدن وقتی نبود اینام نبودن و من دنبال کار میگشتم و آقایون میومدن و تو سود هم مساوی بودیم
                                بعدش آقایون ادعا پیدا کردن که معرفی بده وام بگیریم واسه خودمون و از این چیزا
                                آخرسرم دوهفته پیش با هزار تا بدبختی منحلش کردم
                                telgram:09396888049

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X