اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تا حالا فکر کردین جهان از چی ساخته شده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تا حالا فکر کردین جهان از چی ساخته شده؟

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
    طبق اخرین نتایجی که انیشتین و چند نفر دیگه که نیکلاوس تسلا هم یکیشون بوده گفته شده همه چی از فوتون ساخته شده. با فرض بر اینکه این فرضیه درست بوده ازمایشاتی هم انجام شده که طی این ازمایشها تونستن ماده رو بعد مکان جابجا بکنن. سالها پیش ازمایشهای ناقصی هم انجام شد که خسارات زیادی هم بجا گذاشت. و این نظریه چون هنوز به اثبات نرسیده نشده ازمایشهای محکمی روش انجام بشه. و فقط در حد یک نظریه نسبتا محکم مطرحه. البته نظریه دیگه ای هم بود که خییییلی محکم بود که یکی از نتایجش این بود که ماده در سرعت نور به انرژی تبدیل میشه که عملا این ازمایش انجام شد و اتم به انرژی تبدیل نشد و این نظریه که داشت یواش یواش به قانون تبدیل میشد نقض شد.
    lمنظورتون آزمایش میدان مغناطیسی فوق قوی روی ناو چه آمریکایی نیست که؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir safari
      lمنظورتون آزمایش میدان مغناطیسی فوق قوی روی ناو چه آمریکایی نیست که؟
      نه. فضای ازمایش به بزرگی دو شهره. اسم ازمایشگاه رو یادم نمیاد.

دیدگاه

بچه ها تاپیک رو کامل نخوندم ( متأسفانه)
        ولی 2 تا نیوسنده هست که اگر علاقه داشتید کتاباشونو بخونید
        میچیو کاکو -استیون هاوکینگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
          البته نظریه دیگه ای هم بود که خییییلی محکم بود که یکی از نتایجش این بود که ماده در سرعت نور به انرژی تبدیل میشه که عملا این ازمایش انجام شد و اتم به انرژی تبدیل نشد و این نظریه که داشت یواش یواش به قانون تبدیل میشد نقض شد.
          سلام
          این نظریه توسط کدوم دانشمند مطرح شده بود؟
          من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

اه میشه اینجور بحثا نکنید الان یه نیم ساعتی هست ریست شدم واچ داگم عمل نمیکنه به دادم برسید :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

بارها شنیدم که درصد خیلی زیادی از دنیا رو ماده ی تاریک ساخته که اصلا ندیدنش! فقط اثرش رو دیدن! که البته با سیاهچاله ها متفاوته!
              98 درصد دنیا رو همین ماده تاریک تشکیل داده!
              ---
              حالا اینا چیزی بود که توی مطالب خونده بودم ...
              یه چیز جدیدی که مطرح شده , وجود تعداد زیادی بیگ بنگ هست! یعنی توی تابش بک گراوند تراکم انرژی شدید رو توی بعضی نقاط کشف کردن که یکی از نظریه ها در این مورد همون تعداد زیاد بیگ بنگ هست! ( دنیا واقعا بزرگه) !!!!

دیدگاه

مباحث کاملی در مورد نظریه ریسمانها اینجا شده :
                http://www.hupaa.com/forum/viewtopic...36&t=19975

آزمایشات فوق سری زیادی توسط کشورهایی مثل آمریکا داره انجام میشه که روح ما هم (البته کسایی که به روح اعتقاد دارن :nerd از اونا بیخبره . گهگاهی یک سری اطلاعات ســـــــــــــــــــــــــــــوخته و قدیمی درذ پیدا میکنه که این به نظر من کار خود اونهاست به خاطر اینکه قدرتشون رو به رخ همه بکشن.
                یکی از اونها آزمایشاتی بود که نیروی دریایی آمریکا در سال 1943 انجام داد و به پروژه فیلادلفیا معروف شد.(میتونید یه سرچ کوچیک بزنید تا ببینید چی شده.)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                  مباحث کاملی در مورد نظریه ریسمانها اینجا شده :
                  http://www.hupaa.com/forum/viewtopic...36&t=19975

آزمایشات فوق سری زیادی توسط کشورهایی مثل آمریکا داره انجام میشه که روح ما هم (البته کسایی که به روح اعتقاد دارن :nerd از اونا بیخبره . گهگاهی یک سری اطلاعات ســـــــــــــــــــــــــــــوخته و قدیمی درذ پیدا میکنه که این به نظر من کار خود اونهاست به خاطر اینکه قدرتشون رو به رخ همه بکشن.
                  یکی از اونها آزمایشاتی بود که نیروی دریایی آمریکا در سال 1943 انجام داد و به پروژه فیلادلفیا معروف شد.(میتونید یه سرچ کوچیک بزنید تا ببینید چی شده.)
                  آها ... فیلادلفیا که روی ناو انجام شد! اون که راجع به مغناطیس شدید بود ... یادش بخیر ناوه رو من هی میدیدمش , اومد تو زمان ما و برگشت ... به روح هم اعتقاد دارم :mrgreen: :mrgreen:
                  اما نظریه ریسمانها رو 4 کلام اومد بخونم راجعبهش دیدم همون کار برق خودمون رو بهتر میشه فهمید :bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X