اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره خرید اسکوپ و سیگنال ژنراتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشاوره خرید اسکوپ و سیگنال ژنراتور

اقای حمیدرضا رضائی،همکار بخش نظارتی، فرهنگی.لطف کردن تاپیک بنده رو به این مکان انتقال دادن که اگه 1 درصد هم امید داشتم 4 تا جواب کارشناسی میگیرم،همونم از بین رفت.
    تشکر اقای مدیر
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

چه چیز باحالیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107
        بله قیمت پروب 100* هم ناقابل 300 هزار تومان :mrgreen: :biggrin:
        300 هزار اوشلوق؟! :eek: :eek:
        نه بابا نهایتش خیلی چیز مالی باشه با 50 هم میشه جمش کرد.
        رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط heidarali
          اقای حمیدرضا رضائی،همکار بخش نظارتی، فرهنگی.لطف کردن تاپیک بنده رو به این مکان انتقال دادن که اگه 1 درصد هم امید داشتم 4 تا جواب کارشناسی میگیرم،همونم از بین رفت.
          تشکر اقای مدیر
          الان مشخصات مد نظر شما چیه؟فرکانسش رزولوشنش ولتاژش و...؟
          مینیمم مقادیرتون رو بذارید تا بشه تصمیم گیری بکنیم

دیدگاه

یکی از بچه ها یه ریگول دیحیتال قدیمی از این ال سی دی قدیمی دو رنگ ها رو داره می خواد بفروشه میگه 700 شاید تا 650 هم بشه اوردش به نظرتون برش دارم؟
            گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
            همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

یکی از بچه ها یه ریگول دیحیتال قدیمی از این ال سی دی قدیمی دو رنگ ها رو داره می خواد بفروشه میگه 700 شاید تا 650 هم بشه اوردش به نظرتون برش دارم؟
              مشخصاتش چیه؟
              برای چه کاربردی میخواید ازش استفاده کنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط naser1363
                الان مشخصات مد نظر شما چیه؟فرکانسش رزولوشنش ولتاژش و...؟
                مینیمم مقادیرتون رو بذارید تا بشه تصمیم گیری بکنیم
                فرکانس 100 مگ
                سمپل ریت 2 گیگ
                قابلیت نشان دادن فرکانس پایین
                vpo.zoom.فانکشن.حافظه بالا
                مهمتر از همه اینه که درست باشه چیزی که نشون میده.بحث سر گشتن و پیدا کردن نیست.که خودم بیش از همه گشتم اکثر برندها و مدلها رو.بحث سر اینه که اون مدلهایی رو که من معرفی میکنم ایا جواب خودشون رو پس دادن یا نه.که متاسفانه کسی نه تایید میکنه نه رد.
                فروشنده ها هم که مرغشون غازه.هرکی هر جنسی که داره عالیه و جنسی که نداره خوب نیست.
                گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

من بودم اینکارو نمیکردم.قیمتش بالاست.با این پول انالوگ ژاپنی میشه خرید

دیدگاه

نسبت به فرکانسش قیمتش زیاده.
                    کجا میتونم ارزونتر پیدا کنم
                    گاهی نمی شود که نمی شود
                    گاهی قرعه نگفته به نام تو می شود
                    گاهی گدای گدایی و چاره چیست
                    گاهی تمام شهر گدای تو میشود
                    ای بنده بدان در این عالم ___هرچه خدا خواست همان می شور

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mfazl22
                      کجا میتونم ارزونتر پیدا کنم
                      نو میخوای یا کار کرده؟ اکثر فروشگاه های اینترنتی قیمتی در حد رایان نیک میدن.ولی من یه سایتی پیدا کردم که قیمتش بسیار مناسبه.فقط بدیش اینه که مدلهای زیادی نداره.ولی همونایی هم که هست تا جایی که من مقایسه کردم قیمتاش حدود 15 درصد کمتر هست از رایان نیک

دیدگاه

درسته.قیمت بالاست.ولی نه دیگه 15 میلیون.تو یکی از سایتهای خارجی دیدم 1900 دلار بود.نمیدونم رو چه حسابی اینا دارن 2 برابر میدن!
                        همچین بیربط نیست. تا حالا خودتون از خارج، اون هم از شرکت های اروپایی خرید کردین. تا یه ایمیل بهشون می زنی و میفهمن از ایرانه اصلا جواب نمی دن. می گن sorry!
                        باید با رابطه بخری و بعد بره چین. حالا باید مالیات هم کشور اروپایی رو بدی هم مالیات کشور چین. تازه رابطه هم که بیکار نیست اون هم حق الزحمه می گیره. بعد می فرسته ایران، تازه اون جنس اروپایی رو ساخت چین جا می زنه!!!! چون TNT و DHL و .... جنس های تحریمی رو به ایران نمیارن. حالا نوبت گمرک ایرانه که یه مالیات هم اون بگیره. حالا جنس میاد تو ایران. با دلار چند تومنی؟؟؟
                        این دلار هم که پرداخت می کنی به خارج که با قیمت بازار یکی نیست 200 یا 300 تومن گرون تره! دلار حواله ای! اسمش جالبه.
                        تازه کلی هم باید تنت بلرزه که این جنسس 1900 دلاریت بالاخره می رسه دستت یا نه!!!!!!!!!!!
                        سر کوچه که نمیرین ماست بخرین!!!! :eek:

دیدگاه

فرکانس 100 مگ
                          سمپل ریت 2 گیگ
                          قابلیت نشان دادن فرکانس پایین
                          vpo.zoom.فانکشن.حافظه بالا
                          مهمتر از همه اینه که درست باشه چیزی که نشون میده.بحث سر گشتن و پیدا کردن نیست.که خودم بیش از همه گشتم اکثر برندها و مدلها رو.بحث سر اینه که اون مدلهایی رو که من معرفی میکنم ایا جواب خودشون رو پس دادن یا نه.که متاسفانه کسی نه تایید میکنه نه رد.
                          فروشنده ها هم که مرغشون غازه.هرکی هر جنسی که داره عالیه و جنسی که نداره خوب نیست.
                          پیشنهاد می کنم از آی سی کالا بگیری.
                          من ازشون خرید کردم. یه سیگنال ژنراتور SML01. رفتم ازشون تحویل بگیرم کلی دستگاه داشتن، یه سری دستگاه هم دارن که گذاشتن برای تست و تحویل دستگاه هایی که میفروشن باهشون تمام پارامترهای سیگنال رو برام چک کردن.
                          خیلی حرفه ای هستن مثل این بازاری ها برخورد نمی کنن، اگه چیزی که نداشته باشن که به دردت بخوره می گن برات تامین می کنیم اگه هم ازشون نخری، بازهم کمکت می کنن. کلا خیلی با حالن!
                          من تا حالا جایی ندیدم که اینقدر دستگاه داشته باشه.
                          این هم آدرس اسیلوسکوپ هاشون:
                          http://www.ickala.com/118-oscilloscope-instruments

دیدگاه

عکسها گویا نیست.خودت توضیح بده برادر!
                            با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
                            این مدل اوسیلوسکوپ روسی هم مناسب کار های تعمیراتی می باشد، 50 مگا دوکانله و از نظر وزن سبک و قیمت نسبت به سایر دستگاه های مشابه ارزان تر.
                            علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
                            نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

جناب تحیری من یه اسکوپ تکترونیکس انالوگ 200 مگ پیدا کردم به مبلغ 1 میلیون.به نظر شما چطوره؟ فروشنده ها که میگن خوب نیست نخر،قطعاتش گیر نمیاد.
                              از طرفی بچه های با تجربه میگن اسکوپی که 30 سال کرده احتمالا 30 سال دیگه هم کار میکنه.و جنازه تکترونیکس میرزه به این چینی های نو
                              هنوز دستم نرسیده تستش کنم،ولی با توجه به اینکه رو دست این شرکت نیست تو ساخت اسکوپ،دلم روشنه به کارکردش.
                              نظر شما چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ElectronicInvester
                                پیشنهاد می کنم از آی سی کالا بگیری.
                                من ازشون خرید کردم. یه سیگنال ژنراتور SML01. رفتم ازشون تحویل بگیرم کلی دستگاه داشتن، یه سری دستگاه هم دارن که گذاشتن برای تست و تحویل دستگاه هایی که میفروشن باهشون تمام پارامترهای سیگنال رو برام چک کردن.
                                خیلی حرفه ای هستن مثل این بازاری ها برخورد نمی کنن، اگه چیزی که نداشته باشن که به دردت بخوره می گن برات تامین می کنیم اگه هم ازشون نخری، بازهم کمکت می کنن. کلا خیلی با حالن!
                                من تا حالا جایی ندیدم که اینقدر دستگاه داشته باشه.
                                این هم آدرس اسیلوسکوپ هاشون:
                                http://www.ickala.com/118-oscilloscope-instruments
                                با تشکر از شما دوست عزیز.سایتشو قبلا دیدم.و ادرس یه نمونه کارت اسکوپ 15 میلیونیش رو هم اینجا گذاشتم.
                                متاسفانه تمام شرکتها دارن بر اساس قیمتهای شرکت رایان نیک قیمت میدن.و این شرکت هم معلوم نیست معیار قیمت گزاریش رو چی بنا کرده،یه شرکتی هست میگه هرچقدر رایان نیک قیمت زده من 15 درصد کمتر از اون میدم.حالا ببینید چه سودی میکشه رایان نیک که بقیه شرکتها دوست دارن طبق این قیمتها فروش داشته باشن.
                                مدلی که من میخوام gds-2072a هستش.تو این رنج قیمت اسکوپی پیدا نکردم با این قابلیتها که اون بنده خدا که قیمتش مناسبه مشخصا این مدل رو نداره.میگه سفارش بده تا 2 ماه دیگه موجود میکنیم.
                                فقط میمونه کیفیت و دقتش که چون تجربه کار با این برند رو ندارم،واسه همین اینجا با سایر دوستان مطرح کردم.تا از تجربیاتشون استفاده کنیم.
                                ولی خوب برخی از دوستانی که با تجربه و باسوادتر از بنده هستن خیلی کمتر سر میزنن به این انجمن و برخی هم افتخار ندادن مارو بهره مند کنن از تجربیاتشون.
                                تو خیلی از سایتها دیدم این بحث مطرح شده اما به نتیجه مشخص نرسیده.در هر صورت با یه اسکوپ کارکرده فعلا امورات رو میگزونیم تا ببینیم نتیجه برداشته شدن تحریمها اخرش گره گشا هست یا...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X