اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرق هیداسنیک رو کارت گرافیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فرق هیداسنیک رو کارت گرافیک

نوشته اصلی توسط ghaderi007
    سلام.لامصب هید سنیک خیلی محکمه 3تا مته شکوندم واسه دو تا سوراخ اونم کج و کوله :angry: :angry: :angry: :angry:بعد دیدم نمیتونم چون خارا ها جاشون نمیرن منم هید سنیک خود کارت رو و فن سی پی یو انداختم و صل کردم به 12ولت پاور کارکرد و درضمن مادربرد من نتونستم سوکتی 3پایه پیدا کنم همشون 4پایه هستن و مال سی پی یو خودم هم4تا سیم دارع
    خب حالا که اینجوری شده از همون هیت سینک خودش استفاده کن .
    اگه سوکت مادر برد 4 پایه هست سعی کن یه فن اینتل 4 پایه براش پیدا کنی .
    و اگر فن شما 3 پایه هست میتونید با یه ترفندی اونو به سوکت 4 پایه وصل کنید .
    ولی توجه داشته باش که با حداکثر سرعت می چرخه و مادربرد زیاد رو سرعتش کنترل نداره چون مادربرد سعی میکنه با تغییر ولتاژ سرعت فن رو تغییر بده که فن عملا از یه ولتاژی کم تر نمیتونه کار کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghaderi007
      سلام.لامصب هید سنیک خیلی محکمه 3تا مته شکوندم واسه دو تا سوراخ اونم کج و کوله :angry: :angry: :angry: :angry:بعد دیدم نمیتونم چون خارا ها جاشون نمیرن منم هید سنیک خود کارت رو و فن سی پی یو انداختم و صل کردم به 12ولت پاور کارکرد و درضمن مادربرد من نتونستم سوکتی 3پایه پیدا کنم همشون 4پایه هستن و مال سی پی یو خودم هم4تا سیم دارع
      بابا سینک که شله،با پیچگوشتی هم سوراخ میشه :^O
      شاید مته هات کند شدن،شایدم دریلت تاب داره،شایدم تجربه ات در سوراخکاری مشکل داره
      من میگم حالا که سینک قبلیو باز کردی حیفه دوباره همونو ببندی،کمی سعی کن،میتونی :agree:
      ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nima200
        بابا سینک که شله،با پیچگوشتی هم سوراخ میشه :^O
        شاید مته هات کند شدن،شایدم دریلت تاب داره،شایدم تجربه ات در سوراخکاری مشکل داره
        من میگم حالا که سینک قبلیو باز کردی حیفه دوباره همونو ببندی،کمی سعی کن،میتونی :agree:
        بابا هیدسنیک مال سی پی یو قدیمی هست سوراخ نمیشه.مته الماسی خریدم میزون دریل هم بوش هست اصله گریس هم میزدم مته نسوزه
        Just God

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X