اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در انتخاب لوازم تولیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک در انتخاب لوازم تولیدی

اصلا واردات کالاهای کوچک در حد قیمت 10 هزار تومن الکترونیکی از چین و بهره مندی مفت خور ترین اعضای جامعه یعنی وارد کنندگان بی ارزش و عمده فروشان پست از این بازار اجازه ی رشد به شرکت های تازه بنیان و بدست اوردن مقدار سرمایه اولیه برای ورود به بخش تولید صنعتی رو نمیدهد به عنوان مثال مدارهای محافظ یخچال، مدار های ساده ی ماشین و ... امروزه به علت واردات بی رویه از چین عملا تولید ان ها صرفه ی اقتصادی نداشته و در واقع همین محصولات کوچک هستند که یک شرکت تولید کننده تازه بنیان در اغاز کار خود با ان ها شروع می کند. در واقع با این کار افراد سود جو کثافت و از همه مهم تر دولت احمق یک شرکت در نطفه خفه می شود. و این شد که ما الان اینجا رسیدیم یه کابل USB موبایل از چین میاد تا بچه های ایران برند برای بقیه حمالی کنند کسانی که یک روزی خود تولید کننده بوده اند.
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
      اصلا واردات کالاهای کوچک در حد قیمت 10 هزار تومن الکترونیکی از چین و بهره مندی مفت خور ترین اعضای جامعه یعنی وارد کنندگان بی ارزش و عمده فروشان پست از این بازار اجازه ی رشد به شرکت های تازه بنیان و بدست اوردن مقدار سرمایه اولیه برای ورود به بخش تولید صنعتی رو نمیدهد به عنوان مثال مدارهای محافظ یخچال، مدار های ساده ی ماشین و ... امروزه به علت واردات بی رویه از چین عملا تولید ان ها صرفه ی اقتصادی نداشته و در واقع همین محصولات کوچک هستند که یک شرکت تولید کننده تازه بنیان در اغاز کار خود با ان ها شروع می کند. در واقع با این کار افراد سود جو کثافت و از همه مهم تر دولت احمق یک شرکت در نطفه خفه می شود. و این شد که ما الان اینجا رسیدیم یه کابل USB موبایل از چین میاد تا بچه های ایران برند برای بقیه حمالی کنند کسانی که یک روزی خود تولید کننده بوده اند.
      حرف های شما رو در مورد وارد کنندگان قبول ندارم! و لفظ های شما چندان خوب نیست!
      درد شما از رانت خواران است! این رانت خوار ها هستن نه وارد کنندگان!
      واردکننده ی بیچاره تا مصرف کننده نباشه جنسی رو نمیاره ، مطمئن باشید!
      دولت باید مالیات بر ارزش افزوده جنسی رو که نمونه داخلی داره رو اونقدر بالا ببره که عملا خرید جنس چینی صرفه نداشته باشه! ولی چون قدرت خرید مردم(بازار) فرق نمیکنه فرق چندانی ایجاد نمیشه و اگر هم تغیر کنه زمان بره!
      اصن یک چیز پیچیده ایه!
      ما خودمون باید بداد خودمون برسیم! نه دولت ! نه وارد کننده ! و نه.......
      مورد دیگه عدم دسترسی به بازار های جهانیه!
      مثلا اگه بخایم یه موتور براشلس تو کشور تولید کنیم چون مصرف داخلیه کمی داره عملا نمیصرفه و باید صادرات داشته باشیم ، که صادرات هم بخاطر تحریم و مشکلات بانکی و .... عملا منتفی میشه!
      تمام حرف های شما رو نفی نکردم!
      __________________________________________________ __
      در ضمن افرادی هستن که گمرک رو دور میزنن!
      مثل شرکت سامسونگ و ال جی که گندش چن وقت پیش در اومده!
      جدیدترین ویرایش توسط hoseyni emeni; ۲۲:۲۴ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱.
      به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
      الکترونیک قدرت
      الکترونیک آنالوگ
      طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
      ---------------------BMCELEC@-------------------
      ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
      ---------------www.bmc-elec.com--------------
      ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
        اصن یک چیز پیچیده ایه!
        کاملا قبول دارم، اما وارد کننده ها ی اصلی هم گاها ظلم هائی را مرتکب می شوند، مثلا در سه سال گذشته، دلار از حدود 3500 تومان، حداکثر به حدود 3750 تومان رسیده (یعنی حداکثر 8 درصد رشد قیمت)، اما نمی دونم به چه علتی، یک نوع میکرو کنترلر در همین مدت؛ از قیمت 23000 تومان رسیده به 46000 تومان ! یعنی 100 درصد رشد قیمت. قطعا با این شرایط، تولید هیچ نوع برد الکترونیکی در ایران به صرفه در نمی یاد.
        اما برای من، مسئله ی دردناک تر و عجیب تر این است که بچه هائی که در فروم ها و تالارهای الکترونیکی گفتگو می کنند، هیچ علاقه ای به این بحث نا هنجار بودن و بی سر و صاحب بودن قیمت ها در بازار اقلام اولیه ی الکترونیکی نشان نمی دهند! دولت و وزارت صنعت و تجارت هم که نقش پشم را در این بازار مکاره بر عهده دارد.
        جدیدترین ویرایش توسط مهندس نوآور; ۲۳:۰۲ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور نمایش پست ها
          اما نمی دونم به چه علتی، یک نوع میکرو کنترلر در همین مدت؛ از قیمت 23000 تومان رسیده به 46000 تومان ! یعنی 100 درصد رشد قیمت. قطعا با این شرایط، تولید هیچ نوع برد الکترونیکی در ایران به صرفه در نمی یاد.
          بله حرف شما کاملا درسته.
          اما این یک عرفه غلط در بین کاسب هاست! اصن عرف بازاره!
          من در هاپیر مارکتی در تهران کار میکردم! قبل از ماه رمضان سال قبل شکر قیمتی حدود 2200 تومان خرید و 2500 تومان فروش خرده داشت. من طبق پیش بینی که داشتم به صاحب کارم(که نسبت فامیلی داریم) گفتم بیا 30 کیسه شکر بخر چون ماه رمضان قیمت شکر به خاطر مصرف زیاد(همزمان با نذری و فصل مرباپزی) میره بالا! پیش بینیه من تا 2800 تومان بود! اما یکباره تا 3500 هم بالا رفت!
          علتش هم کم اومدن منابع موجود بود! حتی چند روز شکر کمیاب شده بود!
          هر چند قیمت شکری که خریداری شده بود همان قیمت قبل یود اما شکری که به دست ما و حتی بنکداران میرسید قیمتی بالاتر داشت!
          علتش فقط سودجویی دلال های بازار بود و عدم به موقع جنبانیدن دولت!
          رانت خواران و لابی ها هستن که همچین مواردی رو پیش میارن!
          برای مثال ترانزیستور 2n3055 که مصرف زیادی در بین آماتور ها دارد قیمت نسبتا بالایی دارد! مطمئن باشید در صورتی که مصرف آن پایین بیاید قیمتش هم به همان نسبت پایین خواهد آمد! هرچند که ارجینال این آیسیی در بازار بسیار کمیاب است و اکثرا درجه 3 ویا استوک هستن؟!
          حال چرا من باید 2n3055 را که قیمت 900 تومانی(غیر ارجینال) دارد 5000 تومان بخرم؟! در صورتی که این ترانزیستور مهادل های بهتری دارد؟! صرفا به خاطر عرف بازار که روی جنس کمیاب سود بیشتری میکشند!
          مطمئن باشید همان فروشند هویه ای را که همه دارند و در بازار فراوان است رو با 10 درصد سود میفروشه!
          __________________________________________________ _______________________________

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور نمایش پست ها
          مسئله ی دردناک تر و عجیب تر این است که بچه هائی که در فروم ها و تالارهای الکترونیکی گفتگو می کنند، هیچ علاقه ای به این بحث نا هنجار بودن و بی سر و صاحب بودن قیمت ها در بازار اقلام اولیه ی الکترونیکی نشان نمی دهند!
          نداشتن انسجام و پایگاهی برای سازماندهی ونظارت یکی از این مشکلات است.
          در صورتی که این پایگاه ایجاد بشه چون قانون گذاران صنف از خود صنف تعیین میشه باز هم تغیر در قیمت ها و سازماندهی آن کمی دور به دید میرسد!
          فروشنده ها هم آنجور که بازار حکم میکند بیشتر دنبال سود هستن تا ....
          البته نمیشه تر و خشک رو با هم سوزوند ، افراد خوب و منصف هم کم نیستند!
          ما خودمون باید بداد خودمون برسیم! مثلا با اعتصاب 2n3055 !که کمی مسخره به نظر میرسد.
          __________________________________________________ __________________
          کمی هم مراقب باشیم از موضوع اصلی دور نشیم
          جدیدترین ویرایش توسط hoseyni emeni; ۱۱:۱۲ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲.
          به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
          الکترونیک قدرت
          الکترونیک آنالوگ
          طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
          ---------------------BMCELEC@-------------------
          ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
          ---------------www.bmc-elec.com--------------
          ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

حرف های شما رو در مورد وارد کنندگان قبول ندارم! و لفظ های شما چندان خوب نیست!
            درد شما از رانت خواران است! این رانت خوار ها هستن نه وارد کنندگان!
            واردکننده ی بیچاره تا مصرف کننده نباشه جنسی رو نمیاره ، مطمئن باشید!
            (while(1
            Varedkonnandeh: hey my friend find me some customers;
            Rant: fine friend, but you need to pay for it
            Varedkonnandeh: OK, dear
            (return (1
            در واقع همون طور که از حلقه ی بالا متوجه شدید رانت و وارد کننده دستشون گردن هم هست. من در شرکت بازرگانی با 15 سال سابقه کار با صنایع و... یکی دو ماهی کار کردم وعض مملکت ما خیلی خراب تر از حرفاست برادر. به عبارت دیگه ایران تنها سیستمی که خوب داره کار میکنه همین حلقه ی کثافت بالایی است.
            در ضمن خیلیا از جمله مسولان دوست دارند خودشون دست به سیاه و سفید نزنند و ادم خوبه باقی بمونند. زهی خیال باطل. حداقل 20 سال طول میکشه تا 50 درصد مردم اینو درک کنند و یا اصلا هیچ وقت درک نکنند.
            میدونید عمده فروش لوازم الکترونیک به من چی میگفت؟ میگفت این محصول شما زیادی خوبه و باتوجه به این بسته بندی چوبی و... مردم نمیخرند می گند چرا اینقدر ارزونه. اون موقع من روی هر جنسم 500 تومن سود کشیده بودم. اگر گرونش میکردم تعداد میاومد پایین و فروشش سخت بود و مسایل دیگه که از حوصله ی این بحث خارج هست. به نظر من تولید کالایی که مستقیم با مردم ایران سروکار داره به دلیل نداشتن شعور اجتماعی مردم و آشغال خر شدن مردم ایران و از طرفی بی خیالی دولت مردان و فرو رفتن در مسایل مسخره دنیا تولیدش یک حماقت محض و ورشکستگی در پی خواهد داشت. استاد ما بهمون میگفت 40 سال پیش تو آلمان به ما ایرانیا میگفتند شما اشغال خر هستید. اگر الان هم نگاه کنید بعد این همه سال مردم هنوز همون مردم باقی موندند

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ما خودمون باید بداد خودمون برسیم! مثلا با اعتصاب 2n3055 !که کمی مسخره به نظر میرسد
            میشه بفرمایید برا چی دارید مالیات میدی؟ اینا وظیفه ی دولت و کل نظام هست که از تولیدشون دفاع کننده مگه ما توی غار زندگی می کنیم؟ شما اعتصاب کنید 10 میلیون نفر دیکه هستند که اعتصاب نمی کنند. اصلا نظام اقتصادی که برای واردات محصولات پایه ی صنعتیش حالا چه الکترونیک باشه چه نفت و... هیچ استانداری نداره، هیچ کنترلی روی واردات و قیمت توزیع نداره و... همه اش رو فساد و رانت تجاری پر کرده و اقایون سر مردم رو به ازادی و ... گرم کردند که اگه من رای بیارم تتلو میره امام رضا تو حرم می خونه و ... و فقط پول رو میگیره عوض اینکه خدماتی بده میره پدر مردمو در میاره شما چه انتظار دارید واقعا؟ مردم ایران 300 ساله که مصرف کننده اند خود مردم هیچ تغییری نمی کنند
            گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
            همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X