اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالی در مورد سرویس دینام کولر آبی داشتم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سوالی در مورد سرویس دینام کولر آبی داشتم

اساتید بزرگوار کسی نظری نداره؟

دیدگاه

با سلام
      به هیچ وجه روی روتور خط نیاندازید اگر میخواهید جای قبلی بلبرینگ مشخص باشد تا دوباره آنرا در همان جا محکم کنید فقط با ماژیک روی روتور خط بکشید که جای آن مشخص باشد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
        با سلام
        به هیچ وجه روی روتور خط نیاندازید اگر میخواهید جای قبلی بلبرینگ مشخص باشد تا دوباره آنرا در همان جا محکم کنید فقط با ماژیک روی روتور خط بکشید که جای آن مشخص باشد .
        ممنون از شما. الآن که اصلا بلبرینگ نداره. بوش داره. می خوام در عقب و جلوی بلبرینگی بگیرم و بلبرینگیش کنم. فقط مونده بودم که آیا باید روی روتور رو هم خط انداخت که داخل بلبرینگ سفت بشه یا نه. پس با این حساب نیازی نیست؟

دیدگاه

با سلام به شما و عرض وقت بخیر
          ....درب بلبرینگی هم جا انداختنش مهارت می خواهد و هم در آوردنش مهارت و وسایل مخصوص می خواهد .....همان درب بوشی باشه خیلی بهتره ....تعویض درب بوشی راحت تره......موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرزاد الکترونیک نمایش پست ها
            با سلام به شما و عرض وقت بخیر
            ....درب بلبرینگی هم جا انداختنش مهارت می خواهد و هم در آوردنش مهارت و وسایل مخصوص می خواهد .....همان درب بوشی باشه خیلی بهتره ....تعویض درب بوشی راحت تره......موفق باشید
            ممنون از پاسختون. میشه بیشتر توضیح بدین که چه قسمت کار قلق داره؟ من هم دستگاه تراشکاری در دسترس دارم و هم دستگاه پرس. اگه قلق خاصی داره لطفا روشن بفرمایید.
            کاری که به نظر خودم می رسید این بود که دو تا در جلو و عقب بلبرینگی بگیرم و داخلشون بلبرینگ ۶۲۰۲ با قطر داخلی ۱۶ بزنم که دیگه نیازی به تراشکاری شفت نباشه و بعد هم موتور رو جمع کنم. آیا این کار صحیح هست یا نه؟ در ضمن جایی خونده بودم که قبل از جا زدن درب باید قسمتی از روتور که بلبرینگ روش قرار می گیره رو با سنبه یا سوهان به اندازه ۰/۱ میلی متر خط انداخت که به نظر خودم خیلی منطقی نمیاد.
            اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که چه کاری درسته. ممنون

دیدگاه

با سلام به شما دوست عزیز....به نظر من هم منطقی نمیاد..به این علت که وقتی شما اندازه ها یتان دقیق باشه و درب را برای* جازدن بلبرینگ.... دقیق تراش بدین دیگه با سوهان
              خراش دادن ....لازم نیست......اما همانطور *ه گفتم قبلا ....موتور با درب بوشی هم راحت تره ....هم نگهداری و هم تعمیر ...اررانتر هم هست.......موفق باشید..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X