اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیدن مادون قرمز!! 100% واقعی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیدن مادون قرمز!! 100% واقعی

سلام
    داشتم تو سایته www.ir-tci.org گشت می زدم که به این مطلب بر خوردم:

نمیدونم این مطلب تا چه حد جدید و غیر تکراریه ، اما امروز بصورت خیلی اتفاقی بهش پی بردم .

امیدوارم برای شما هم جالب باشه .

دیگه الان در اکثر خونه ها یه وسیله ی برقی که ریموت کنترل داشته باشه وجود داره ، مثل تلوزیون ، ضبط و . . .

اگر دقت کرده باشید ،ریموت های این وسایل از امواج مادون قرمز (اینفرارد ) بهره میگیرند ، که این امواج نامرئی هستند و با چشم غیر مسلح قابل رویت نیستند .

آیا دوست دارید این امواج نا مرئی رو خیلی راحت ببینید ؟!!

آره ؟

چارش سادست ! دوربین گوشیتون رو فعال کنید و ریموت را به سمت لنز دوربین گرفته و با فشردن یکی از دکمه های ریموت شاهد ِ این طیف از امواج نامرئی باشید .

امیدوارم تکراری نبوده و لذت برده باشین .

ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد .
    فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میكنم.

پاسخ : دیدن مادون قرمز!! 100% واقعی

من هم اتفاقی چند سال پیش این کار رو کردم،آ‌ فکر کردم چیز جدیدی رو کشف کردم، ولی همین که به یکی گفتم، گفت : این رو خیلی وقته که می دونن.
    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

من قبلا با این روش ریموتها رو تست میکردم
      شرمنده ولی خیلی قدیمی بود :icon_razz:
      ولی بازم ممنون
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

سلام دوستان
        امیدوارم حال همگی خوب باشه...
        قبلا به صورت اتفاقی یه پستی تو ایت دیده بودم که هرچی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم...
        یکی از دوستان با میکرو (فکر کنم AVR) یه مدار طراحی کرده بود که عمل samplic رو روی خروجی ریموت ها IR انجام می داد و بعد اونو ذخیره میکرد و بعدش ادامه ماجرا...(مانند ریموت دزدگیر 206)
        آلان بدجوری کارم گیره و به لینک اون پست نیاز دارم از دوستان کسی هست اونجا پست داده باشه و ترجیحات بدونه کجای فروم بود دقیقا؟
        ----------------------
        ببخشید پست قدیمی رو بالا آوردم - نمی خواستم تاپیک جدید باز کنم.
        Security is first

دیدگاه

نوشته اصلی توسط R.H
          سلام دوستان
          امیدوارم حال همگی خوب باشه...
          قبلا به صورت اتفاقی یه پستی تو ایت دیده بودم که هرچی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم...
          یکی از دوستان با میکرو (فکر کنم AVR) یه مدار طراحی کرده بود که عمل samplic رو روی خروجی ریموت ها IR انجام می داد و بعد اونو ذخیره میکرد و بعدش ادامه ماجرا...(مانند ریموت دزدگیر 206)
          آلان بدجوری کارم گیره و به لینک اون پست نیاز دارم از دوستان کسی هست اونجا پست داده باشه و ترجیحات بدونه کجای فروم بود دقیقا؟
          ----------------------
          ببخشید پست قدیمی رو بالا آوردم - نمی خواستم تاپیک جدید باز کنم.
          دوست عزیز 206 که رادیویه نه مادون قرمز اونی که میگین مال اردی و 405 هست

علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

بنده هم سنسور های روباتها رو به این روش تست میکنم. البته تقریبی هست.
            روش موثر و خوبیه :nerd:
            موفق باشی

دیدگاه

سلام
              1-نه فکر نمی کنم.ریموتی که رو خود سویچ هست IR هست...حجالا مهم نیست مهم چیز دیگس
              2-من الگوریتم کار رو می خوام بدونم که به چه صورتی هست؟
              شما چطور سنسور روبوت ها رو اینجوری تست می کنید؟
              Security is first

دیدگاه

برای دید در شب دوربین های آیفون ها ها هم همین تکنیک بکار میره
                خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X