اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دودره کردن صفر بند های تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : دودره کردن صفر بند های تلفن

چند روز پیش استادمون میگفت بعضی از تقویت کننده ها توی تقویت فرکانس های بالاتر مشکل دارند، چیزی که به ذهن من رسید اینه که شاید این تلفن هایی که عدد 9 رو نمیگیرند هم به همین خاطر هست که فرکانس بالا رو نمیتونند به خوبی بگیرند و تقویت کنند و از اونجا که عدد 9 بالاترین فرکانس رو در بین اعداد دیگه داره ( با توجه به نت صداش که گوش کردم میگم ) ممکن هست دلیلش این باشه که عدد 9 توسط بعضی تلفن ها درست دریافت نمیشه !
    فرکانس مربوط به این اعداد رو جایی میتونم پیدا کنم؟
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام

http://www.mediacollege.com/audio/tone/dtmf.html

تو این صفحه یه فایل فلش هم هست که تون ها رو براتون تولید می کنه

دیدگاه

باسلام به همگی دوستان
        از نظر فنی امکان پذیره و بستگی به کیفیت دهنی و سر و صدای محیط و سطح صدای تن خروجی داره و :
        1- میتونین بجای استفاده از گوشی موبایل از تن دیالر استفاده کنین .قبلا از اونا بعنوان ریموت کنترل منشی تلفنی استفاده میشد (اون زمانی که گوشیهای تلفن شماره گیر تن نداشتند )
        2-این قضیه موقعی جواب میده که صفر اول توسط کیبورد بسته شده باشه و اگه صفربند سر راه خط تلفن قرار گرفته باشه با شناسایی تن صفر خط رو قطع و وصل میکنه و دوباره بوق آزاد شنیده میشه یه مورد دیگه هم وجود داره در بعضی تلفنها هنگام مسدود کردن خط و یا مسدو کردن صفر دهنی رو mute می کنن (دهنی موقعی باز میشه که تلفن زنگ بخوره و گوشی برداشته شه و یا موقعی که صفر مسدود شده کدی غیر از صفر گرفته بشه )و شماره گیری از طریق دهنی غیر ممکن میشه .
        از نظر اخلاقی فکر کنم این کار درست نباشه

دیدگاه

راه دوم که گفتم خودم ساختم و اسون تره اینکه :

1: گوشی تلفن رو بر میداریم
          2:یکی از شماره های تلفن بجز صفر رو میزنیم و خط از حالت ازاد در میاد
          3: شاید بدونید تلفن اگه 300 میلی ثانیه یا کمتر فلش بشه خط اژاد میشه پس میریم مرحله چهار
          4: از پشت تلفن خیلی سریع سیم تلفن رو در میاریم و دوباره میزنیم سر جاش

حالا خط ازاده و میتونیم شماره بگیریم

مثلا : اول گوشی رو بر میداریم 1 رو از روی تلفن میزنیم و حالا خط دیگه ازاد نیست در این موقع از پشت تلفن یک لحظه سیمش رو در میاریم و میزنیم سر جاش ( حدود 300 میلی ثانیه ) حالا خط صدای بوق آزاد میده ولی رو تلفن شماره 1 هنوز هست این هم بخاطر اینه که تلفن تا چند ثانیه بعد از قعطع سیم هنوز تو خودش برق داره پس حالا که سیم رو دوباره وصل کردیم و صدای بوق اژاد رو شنیدیم میتونیم راحت شماره رو بگیریم 0912....... و صحبت کنیم

البته این هم رو هر تلفنی کار نمیکنه و اصولا این کار کار درستی نیست و فقط یاد بگیرید که میشه بعه راحتی چیز های خیلی کاربردی تو زندگی ادمها رو هک کرد و بع قول بعضی ها نمیشه به ماشین ها اعتماد کرد همون طور که نمیشه به اانسان ها اعتماد کرد . :nerd:

دیدگاه

یادمه تو خدمت سرهنگ ما یک صفر بند تلفن که رو خط بسته میشد گذاشته بود بعد ما چندین بار پشت سر هم قطع و وصلش میکردیم صفر آزاد میشد !!!
            از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
            هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
            اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
            اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
            شاد و موفق باشید

دیدگاه

جناب لاچینی لازم به ذکر است روش اول رو من از شما یاد گرفتم :nerd:

دیدگاه

این روش که شما با کلک از تلفن مغازه یا فامیل یا دیگری به خارج از کشور یا اگر تلفن شهری است به شهرهای دیگر زنگ بزنی چیزی جز یک دزدی بیشرمانه نیست !! چون هزینه اش را نهایتا صاحب تلفن باید پرداخت کتد.
                آیا علم را در خدمت دزدی بکار میگیریم ؟ البته دانستن آن نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوب است . فراموش نکنید یک کارگاه با وجدان پلیس راههای دزدی را از تمام دزدها بهتر بلده ولی خودش هرگز دزدی نمی کند.

دیدگاه

دوسته عزیز و تازه وارد از توهین و بی احترامی شما واقعا سپاسگذارم و خیلی خوشحالم که به من یاد دادید درست چیه و غلط چیه وگرنه شاید شما فکر میکنی که من اینقدر شعور نداشتم که چنین چیزی رو نوشتم
                  شما که اینقدر زرنگ و باهوش هستی هیچ دقت کردی که این نوشته برای اموزش بوده و با طنز امیحته شده ؟
                  کاره شما مثل اینه که کسی میره به نویسنده کتاب اموزش طبابت ( طنز نامه طبابت) میگه این نویسنده خیلی احمق بوده مگه سرما خوردگی با خوردن خیار و ماست خوب میشه ؟ در حالی که اصل قضیه اینه که طرف اینقدر هول شده بود که دلش میخواست یه اظهار نظری کرده باشه در حالی که تو جه نکرده بود اون کتاب طنزه d
                  به این چنین نوشته هایی در پست من توجه نکردید ؟

در سته شما موفق شدید افتخاری دیگر بیافرینید ! (در حد پرتاب ماهواره امید)
                  البته این ها رو توهین نسبت به خودتون تلقی نکنید همون طور که من توجهی به توهین های شما نکردم :agree:

دیدگاه

خب دوستان دیدم بحث از این جور چیزهاست گفتم منم یک چیزی بگم ، کسی از دوستان در مورد war dialing یا انواع black box ها یا blue box ها چیزی میدونه ، در مورد Phreaking چطور ؟

کلا تو سایت در مورد این جور چیزها کسی چیزی نمیگه ؟ یا مثلا برای مهندسی معکوس در حوزه الکترونیک اصلا صحبتی نیست ؟

البته ممنون میشم به سایت های ایرانی که اکثرا مقالات قدیمی دارن ارجاع ندید و چند تا لینک درست و حسابی خارجی را معرفی کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amgh_12
                      خب دوستان دیدم بحث از این جور چیزهاست گفتم منم یک چیزی بگم ، کسی از دوستان در مورد war dialing یا انواع black box ها یا blue box ها چیزی میدونه ، در مورد Phreaking چطور ؟

کلا تو سایت در مورد این جور چیزها کسی چیزی نمیگه ؟ یا مثلا برای مهندسی معکوس در حوزه الکترونیک اصلا صحبتی نیست ؟

البته ممنون میشم به سایت های ایرانی که اکثرا مقالات قدیمی دارن ارجاع ندید و چند تا لینک درست و حسابی خارجی را معرفی کنید .
                      من یه چیزایی راجع به این باکس ها شنیده ام. کارهای خاصی باهاشون انجام میدن. درست یادم نیست اما مثل هک می مونه.
                      دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                      زبانی اند و نانی اند و جانی
                      به نانی نان بده از در برانش
                      محبت کن به یاران زبانی
                      و لیکن یار جانی را به دست آر
                      به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

[quote author=مسیح نظری link=topic=25414.msg123683#msg123683 date=1236541398]
                        دوسته عزیز و تازه وارد از توهین و بی احترامی شما واقعا سپاسگذارم و خیلی خوشحالم که به من یاد دادید درست چیه و غلط چیه وگرنه شاید شما فکر میکنی که من اینقدر شعور نداشتم که چنین چیزی رو نوشتم
                        شما که اینقدر زرنگ و باهوش هستی هیچ دقت کردی که این نوشته برای اموزش بوده و با طنز امیحته شده ؟
                        کاره شما مثل اینه که کسی میره به نویسنده کتاب اموزش طبابت ( طنز نامه طبابت) میگه این نویسنده خیلی احمق بوده مگه سرما خوردگی با خوردن خیار و ماست خوب میشه ؟ در حالی که اصل قضیه اینه که طرف اینقدر هول شده بود که دلش میخواست یه اظهار نظری کرده باشه در حالی که تو جه نکرده بود اون کتاب طنزه d
                        به این چنین نوشته هایی در پست من توجه نکردید ؟

فکر کنم شما مطلب مرا درست نخوانده اید . اولا من دزدی را نوشتم دزدی است و هیچ کجای این توهین و بی احترامی نیست . بلکه دزدی همواره و در همه جوامع عملی زشت و قبیح است . ثانیا در ادمه نوشتم اگر برای آموزش باشد نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست و ...... ثالثا من اینقدر خنگم که در مطلب شما هیچ اثری از طنز ندیدم .
                        خداوند انشاالله ظرفیتهای ما را افزایش دهد.

دیدگاه

انشاالله

در مورد دزدی که اگه بخوایم این طور حساب کنیم میبینم ایرانی جماعت دزدن !
                          ویندوز ، انتی ویروس ها ، کپی برداری از کتاب های علمی ، دور زدن های خیلی عادی در زندگی ( چراغ قرمز ، زرنگی تو صف تاکسی )
                          خودتون میدونید از این چیزا تو زندگی ما ایرانی ها خیلی زیاد است و فقط جرات نمیکنیم بگیم درسته ما این کارها رو میکنیم

در مورد این که من این رو یاد میدم بخاطر این هست که فکر میکنم این اونقدر خطرناک نیست که امنیت اجتماعی رو به خطر بندازه
                          واسه همین چیز هایی رو که بلدم به دیگران یاد میدم تا بعدش بیان واسه من به جای دستت درد نکنه علوم خداشناسی و این که چی درسته و چی غلط و ای بابا این چرا کار نکرد و اه این دیگه لو رفته حالا وظیفته یه چیز جدید یاد بدی و هزار تا حرف دیگه ر. بگن
                          یه مشکل تو ما ایرانی ها وجود داره باره مفت برامون شیرین نیست و تا واسه چیزی پول ندیم قدر اون رو نمیدونیم

همین مشکل رو من در مورد اکانت های onspeed رایگان یک ساله که به کاربرا میدم پیدا کردم و دیگه دارم کم کم به این نتیجه میرسم بهتره چیز هایی رو که بلدم واسه خودم نگه دارم تا این قدر اعصاب خودم و دیگران رو خورد نکنم

با تشکر

دیدگاه

دوست گرامی مطالبی را بصورت خصوصی برایتان فرستادم .
                            موفق باشید

دیدگاه

این روش کار میده ولی من با یه صفر بند طرفم که وقتی صدای تن صفر رو هم میشنوه، بازم خط رو قطع میکنه. شما راه دیگه ای سراغ ندارید؟ مارک این صفر بند Simens هست. دقیقا همینجوری که نوشتم. تقلبی Siemens هستش.

دیدگاه

سلام
                                الان صفربند های دیجیتالی رو هیچ رقمه نمیشه پیچوند چون دیکودر تون توشون نصب شده که کد صفر رو تشخیص میده.مدارشون رو ببینید متوجه میشید.
                                یا علی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X