اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اختراع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اختراع

ممنون از Solsal ولی چه جور میشه جلوی تشعشع امواج مغناطیسی رو گرفت؟
    راستی قطب های همنام همدیگر رو دفع میکنند خب نمیشه با دفع کردن یه مجموعه اون رو متمرکز کرد؟؟
    گر بر سر نفس خود امیری مردی
    گر بر دگران خورده نگیری مردی
    مردی نبود فتاده را پای زدن
    گر دست فتاده ای بگیری مردی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FERESHTEMARG
      سلام دوستان ممنون از نظراتتون من یه فکری دارم اگر این رو نقد کننین ممنون میشم .
      ما همه میدونیم که آهن ربا یه میدان مغناطیسی دائم به دور خودش داره !!! این یعنی یه منبع انرژی که از اون استفاده نمیشه بیاین یه فکر کنیم ببینیم چه جور میشه از انرژی اون استفاده کرد . ( اسم ژنراتور ها و موتور ها رو نیارید چون داخل اونها تبدیل انرژی صورت میگیره یعنی مثلا انرژی چرخشی که روتور رو میچرخونه به انرژی الکتریکی تبدیل میشه ) ممنون
      دوسته من فک میکنم اونی که شما مد نظر دارین ساخته شده .به لینک زیر مراجعه کنید

دیدگاه

سلام به همه دوستان
        کسی سایت رسمی ثبت اختراعات که بتونیم جستجو کنیم که آیا دستگاهی که میخواهیم بسازیم قبلا ثبت شده یا نه ؟؟ رو داره اگه لینکش بفرستید ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ALI micro
          سلام به همه دوستان
          کسی سایت رسمی ثبت اختراعات که بتونیم جستجو کنیم که آیا دستگاهی که میخواهیم بسازیم قبلا ثبت شده یا نه ؟؟ رو داره اگه لینکش بفرستید ممنون میشم

باید به سایت اداره ثبت اختراع برید:

http://iripo.ssaa.ir/
          دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد

باید به سایت اداره ثبت اختراع برید:

http://iripo.ssaa.ir/
            کجا ی سایت باید جستجو کنم ؟؟

دیدگاه

اگه در ایران ۲۰۰۰ تا مخترع وجود داشته باشه بازم حامل پیشرفت برای ایران نمیشه
              نمونش آقای دکتر جمشید آرین مخترع اولین خودروی الکترونیکی در جهان که برای اجرا و تولید طرحش به او گفتند : طرح شما آینده ایی ندارد (مربوط به ۱۵ سال پیش)
              ولی طرح ایشون در جهان پذیرفته شد .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X