اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتاب 504

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کتاب 504

سلام
    با اجازه ای اساتید و صاحب نظران سایت اکا ....
    اگه هدفتون حفظ کردن لغت هست اونم کاربردی که بتونین در نوشتن ، صحبت کردن ... از اون استفاده کنین باید در جمله به صورت کاربردی اونو تکرار و تمرین کنین ... بهترین مورد هم داشتن یه پارتنر خوب هست ... کتاب 504 خوبه اما لغت حفظ بودن کافی نیست باید بتونین با لغاتهایی که بلد هستین جمله بسازین جمله هایی که معنا و مفهوم درست داشته باشن ... یعنی فارسی نویسی نباشه ... من اگه جای شما بودم کتابای زبان اصلی میخوندم مثلا اگه الان دارین واحد درسی مثل شبکه عصبی رو میگذرونین در کنارش کتاب لاتین اون رو هم بخونید ... این جوری تموم اصطلاحات و لغات جدید یادتون میمونه ... یه اصل روانشناسی هست که من خیلی بهش معتقدم و اونم اینه که وقتی به یادگیری یه مسئله به دید باید بخونم ،باید یاد بگیرم ،باید حفظ کنم و ... نگاه نکنی خیلی بهتر و سریعتر به موفقیت میرسی ... میدونین چرا ؟> کسی رو میشناسم که مکالمات روزمره زبان یا مکالمات صوتی رو همیشه گوش میداد میدونین کجا توی خیابون که راه میرفت هدفون توی گوشش بود و گوش میداد البته ... انگار اصلا گوش دادن براش مهم نیست بعد از چند ماه اینقدر توی مکالمه پیشرفت کرده بود که باور نکردنی بود ... قصدم فقط این بود که بگم لغت رو کاربردی بخونین روزنامه وار بخونین در اثر تمرین مطمئن باشین در زمان کوتاهی میتونین لغتای زیادی حفظ کنین اونم برای همیشه مثل زبان مادری ....
    از نظرات تموم دوستان هم ممنون و سپاسگذارم ...
    موفق باشید ...
    [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

سلام
      کتاب 504 یکی از بهترین کتاب هایی هست که من تا حالا خوندم و خوندنش رو به همه دوستانی که برای استفاده از این کتاب مردد هستن، شدیداً توصیه می کنم. بر خلاف خیلی از کتاب ها، خوندنش اصلاً کسل کننده نیست. بعد از این کتاب خیلی گشتم تا بتونم کتاب های دیگه ای به همین سبک پیدا کنم، ولی نشد. کسی سراغ داره؟

دیدگاه

به نظر من برای یاد گیری زبان می بایست گرامر و لغات را در کنار هم یاد بگیری برای گرامر جزوه و voice دکتر آموخته رو بخون و برای لغات دو حالت داره عمومی و تخصصی برای لغات عمومی همون کتاب 504 و برای یاد گیری لغات تخصصی بهترین منبع کتب و pdf های تخصصی و یا کتاب زبان تخصصی دانشگاه است که میتوانی با مطالعه اونا لغات رو یاد بگیری. :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط asmasm
          سلام اقای اقبالی
          من help خود نرم افزار رو براتون میزارم یکنگاه بنداز میفهمی چی
          اگر راهنمایی بیشتری خواستی برو توسایت نارسیس که یک نمونه مجانی نرم افزار رو برای دانلودگزاشته

help نرم افزار
          http://kingupload.co.cc/Files/Help.rar

دانلود نرم افزار با حجم 3.5 مگا
          http://www.narcissoft.com/DownLoads/MaximumDemo.zip

سایت شرکت
          www.narcissoft.com

موفق باشید :nice: :nice:
          سلام
          دوست عزیز نسخه فروشی 504 با نسخه رایگان چه فرقی داره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد ابراهیم پور

سلام
            دوست عزیز نسخه فروشی 504 با نسخه رایگان چه فرقی داره؟

سلام نسخه رایگان فقط 74 لغت داره برای تست گرفتن
            اما نسخه پولی که قیمتش حدود 7هزار تومانه 1000 لغت داره با 1000 لغت اینگلیسی به اینگلیسی(مترادف)که میشود 2000لغت
            وبه شما دوست عزیز توصیه میکنم حتما این نرم افزار رو بخری
            لازم به زکره که این لغات همراه با مثاله است که در ییاد گیری خیلی موثر است

دیدگاه

با سلام داودم
              با یه نرم افزار ایجاد کرده ایم برای کتاب 504و1100وopdبه این صورت
              تمام کلمات با تصویر که کلمه در چه جاهایی کاربرد دارد
              آموزش به صورت کاملا تصویری
              مرور به صورت لایتنر
              و هنگام آزون کار بر باید با توجه به تصویر کمه مورد نضر را تایپ کند
              در صورت تمایل اعلام نمایید تا demo نرم افزار رابرایتان ارسال کنم

دیدگاه

سلام من هیچوقت مشکل بچه هایی که در انگلیسی ضعف دارن درک نکردم آخه حرف زدن مگه هوش میخواد؟ولی فهمیدم که همه به انگلیسی به عنوان درس نگاه میکنن نه به عنوان یک زبان برای ارتباط برقرار کردن :agree:به نظر من از یک نرم افزار که کلمات رو درست تلفظ میکنه استفاده کنید به همراه همین کتابها که میگن و من ندارم اما جدن کتاب توپیه 504 :agree: و در ضمن هرروز 10 لغت جدید با تکرار یکباره قبلی ها رو توصیه میکنم و همچنین مطالعه کتاب یا هر متن انگلیسی دیگه ای رو اونم هروقت حال داشتین!:read: البته از یاد گرفتن افعال و جملات وصفی و شرطی غافل نشین که من خودم کمی یادم رفته ولی با یک نگاه یادم میاد.مهم انس گرفتن با زبانه
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

بچه های مهندسی برق از نرم افزار armansis ساخت همین شرکت یعنی آرمان سیس خاورمیانه استفاده کنید که عالیه و دو نوع دیکشنری عمومی و تخصصی با قابلیت اضافه کردن به هر کتابخانه رو داره
                  جانم به فدای ائمه اطهار
                  می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

البته تلفظش عالی و بدون ایراده که مهم ترینش همینه و اگه تلفظ بلد نباشین ببخشید ولی مضحکه والا :angry:
                    جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X