اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند تا سوال در مورد انگلیسی و مدرک و ....(سوال تمام برقی ها !!!)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چند تا سوال در مورد انگلیسی و مدرک و ....(سوال تمام برقی ها !!!)

من خارج از ایران زندگی میکنم. هر چی میخاین یاد بگیرین فقط تکرار تکرار کنید. یه لغت یا یه گرامر اگر تکرار نشه فراموش میشه.
    اینم بگم مدرک تافل رو امریکا قبول داره و مدرک آی التس مال کشورای بریتانیاییه مثل استرالیا - کانادا - انگلستان. این که همدیگرو قبول دارن یا نه نمیدونم....

دیدگاه

از استادمون پرسیدم گفت کتب انگلیسی درسی رو بخون مثلا کتاب انگلیسی درس الکترونیک........کتاباش هم به نظر زیاد سخت نمیاد....ولی خیلی لغاتش رو بلد نیستم و هی باید به لاتنر مراجعه کنم......نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
      اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
      1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
      2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

کابرد مدارک

سلام.من نوشت های قبلی رو خوندم اما زیاد چیزی دستگیریم نشد.میخوام برم کلاس زبان.
        ولی نمیدونم چی رو برم.
        تافل، آیلتس، GRE،MSRT اینا چه فرقی دارند با هم؟؟هر کدومش برای چه موردی کابرد داره؟
        ضمنا من برای ادامه تحصیل(دکتری) نیاز دارم.ولی دوست دارم بدونم هر کدوم ازین مدارک برای چی هست؟بخصوص MSRT
        البته هزینه آزمون ها و مدت طولانی تر اعتبارشون هم برام مهمه. :rolleyes:
        هرگز توان خودت را در تغيير دادن خويش،دست كم نگير!
        هرگز توان خودت را در تغيير دادن ديگران،دست بالا نگير!

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=112772.0

دیدگاه

MSRT رو نشنیدم.
          تافل و آیلتس برای دکترا هستند با این تفاوت که آیلتس نسبت به تافل سخت تر هستش و اعتبارش هم بالاتر و هم بیشتره.
          GRE سخت تر از دو تای بالا هستش و لغاتش نسبتا عجیب غریب هستند. GRE رو کسایی میخونن که بخوان برن اون طرف.
          ---------
          .
          .
          ...........

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ajapyy
            MSRT رو نشنیدم.
            تافل و آیلتس برای دکترا هستند با این تفاوت که آیلتس نسبت به تافل سخت تر هستش و اعتبارش هم بالاتر و هم بیشتره.
            GRE سخت تر از دو تای بالا هستش و لغاتش نسبتا عجیب غریب هستند. GRE رو کسایی میخونن که بخوان برن اون طرف.
            تافل آزمون مخصوص کشورهای امریکاییه
            آیلتس آزمون مخصوص کشورهای بریتانیاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
              تافل آزمون مخصوص کشورهای امریکاییه
              آیلتس آزمون مخصوص کشورهای بریتانیاس
              منظور من این بوده که این دو برای خوندن دکترا مورد نیاز هستند. یعنی باید مدرک یکی رو داشته باشی. البته تولیمو هست ظاهرا.
              برای اون طرف رفتن هم بله، برا ی دانشگاه های آمریکا تافل رو شنیده بودم. GRE هم میار مهمی هست که می تونه شانس پذیرفته شدن رو بالاتر ببره.
              آیلتس رو نمی دونستم.
              ---------
              .
              .
              ...........

دیدگاه

اگر میخوای زبانت خوب بشه اینو بدون که زبان انگلیسی فرار هست
                پس سعی کن توی خونه با یک نفر که بلده تمرین کنی و انگلیسی حرف بزنی یا این که با خودت تمرین کنی
                اگر در مدت یک سال مکالمه داشته باشی و در کنارش کلمه یاد بگیری خیلی بهتره از این که مثلا یک ماه فقط کلمه بخونی و حفظ کنی . این کلمات همش یادت میره فقط با تکرار و استفاده از کلمات هست که تورو راه میندازه
                برای حرف زدن از چیزای ساده شروع کن و از کلماتی که یاد میگیری آروم آروم استفاده کن ...
                زبان گوشیت رو هم اگر فارسی هست انگلیسی کن
                فیلم زبان اصلی هم ببینی خیلی تاثیر داره

کتاب اصطلاحات و لغات انگلیسی الکترونیک رو هم در کنارش یاد بگیر

جدیدترین ویرایش توسط ALIJAVEDI; ۱۳:۵۵ ۱۳۹۶/۰۷/۱۴.
                ما زنده به آنیم که آرام نگیـریم
                موجـیم که آسودگی ما عدم ماست...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X