اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معما و تست هوش

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : معما و تست هوش

جواب ها به این صورت
    اول : زرد ، نوروژ ، dunhill ، گربه،آب
    دوم:آبی ، دانمارکی - blends - اسب - چای
    سوم:قرمز ، انگلیسی - pall mall - پرنده - شیر
    چهارم:سبز - آلمانی - prince - (ماهی) - قهوه
    سفید:سوئد - blue master - سگ - آب جو

دیدگاه

چه جالب است

دیدگاه

درود بر همگی
        برای اینکه موضوع جدید رو ایجاد کنیم باید 3 تا پست یا بیشتر داشته باشیم یعنی چی؟
        یعنی 3 تا پاسخ داشته باشیم توی موضوعات دیگه؟
        سپاس فراوان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Farutti نمایش پست ها
          درود بر همگی
          سپاس فراوان
          بیشتر برای اینه که در اول ورود به انجمن رگباری موضوع باز نکنید
          3 تا تاپیک ببینید و بچرخید و پست بزنید
          یه حال و هواتون عوض بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Farutti نمایش پست ها
            درود بر همگی
            سپاس فراوان
            با درود
            اینکه این موضوع رو اینجا مطرح کردید و از اون به عنوان یک معما یاد کردید جالب بود

دیدگاه

درود بر شما
              عذرخواهی میکنم از شما و همه دوستان
              بله دقیقا درسته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی نمایش پست ها
                بیشتر برای اینه که در اول ورود به انجمن رگباری موضوع باز نکنید
                3 تا تاپیک ببینید و بچرخید و پست بزنید
                یه حال و هواتون عوض بشه
                با درود و سپاس خدمت مدیریت محترم سایت
                یک پبشنهاد در این رابطه داشتم که برای ایجاد این سه پست یک تاپیک ایجاد بشه و کاربران تازه وارد رو با قرار دادن یک لینک به این تاپیک هدایت کرد
                تا بتونن این سه پست امنیتی رو اونجا انجام بدن
                گاها دیده میشه این افراد برای ایجاد این سه پست توی هر تاپیکی اقدام میکنن و حتی از جملات نامفهومی مثل ننننلرببببیییبلل بهره میبرن تا این سه پست تکمیل بشه
                اگر این سه پست اولیه همراه با محدودیت زمانی باشه که مفید تر خواهد بود

هدف جلوگیری از فعالیت های تبلیغاتی و انتحاری که میتونه توسط ربات یا اشخاص انجام بشه
                میشه این کار رو کرد .. کاربر بعد از ثبت نام میتونه پست خودشو ایجاد کنه و حتی در تاپیکی ایجاد شده توسط دیگران پاسخی یا سوالی ایجاد کنه
                ولی سه فعالیت اغازین ایشون با محدودیت زمانی همراه خواهد بود و فعالیت بعدی باید دوباره یک ساعت صبر کنه
                خب فقط یک مشکل ایجاد میشه و من کاربر تازه وارد پست خودم رو هم ایجاد کردم بدون هیچ مشکلی
                و یک شخص هم به من پاسخی داده و از من اطلاعاتی خواسته تا بتونه به من کمک کنه .. ولی من تا یک ساعت بعدی نمیتونم هیچ فعالیتی کنم
                ایا این زمان قابل تحمل هست ؟ بله .. افراد برای رسیدن به پاسخشون میتونن ساعت ها صبر کنن
                و این خیلی بهتر هست تا من چند تاپیک رو با سوالی غیر مرتبط بالا بیارم
                خب اگر ما فقط این محدودیت زمانی رو برای ایجاد پست بکار ببریم کاملا مفید هست واین توی مورد بالا چه کنیم
                خب محدودیت زمانی برای ایجاد پست که لازمه
                ولی گاها دیده میشه که افراد به جای سه فعالیت اولیه اقداماتی رگباری اون هم با بالا اوردن تاپیک های قدیمی میکنن
                پس این محدودیت زمانی نه فقط باید برای ایحاد کردن یک تاپیک باشه بلکه برای هر نوع فعالیت اغازینی باید اعمال بشه
                ولی میشه این موضوع رو بهینه کرد
                یعنی اولا که من در ایجاد تاپیک با محدودیت زمانی قابل توجه رو به رو هستم و همچنین حتی نمیتونم فعالیت دیگه ای داشتته باشم
                ولی برای بهبود این مشکل میشه به فرد اجازه فعالیت در تاپیک ایجاد شده رو داد ولی فقط در اینجا یعنی تاپیک خودش
                ولی همین فرد اجازه نداره با توجه به محدودیت زمانی در تاپیکی دیگه فعالیت کنه
                پس باید فرد صبر کنه تا یک ساعت از اخرین فعالیتش در تاپیک خودش// بدون محدودیت زمانی // یا هر فعالیت دیگه در تاپیک دیگران
                در نتیجه من میتونم تاپیک ایجاد کنم در بطن ورود و ثبت نام و همچنین میتونم در تاپیک دیگران هم شرکت کنم
                ولی فعالیت دوم من در تاپیک دیگران همراه با همون محدودیت زمانی .. ولی میتونم در تاپیک ایجاد شده خودم بدون محدودیت فععالیت کنم
                حالا من میخوام تاپیک دوم خودم رو ایجاد کنم ؟ باید وقفه زمانی از اخرین فعالیت من چه در تاپیک خودم چه در تاپیک دیگران گذشته باشه
                حالا من میخوام بغیر فعالیت خودم در تاپیک خودم در یک تاپیک دیگه شرکت کنم .. باز هم محدودیت زمانی

نتیجه گیری دوم
                من در بطن ورود و ثبت نام میتونم تاپیک ایجاد کنم
                منن در تاپیک خودم محدودیت زمانی ندارم
                من در ایجاد کردن تاپیک دوم با محدودیت زمانی رو به رو هستم یعنی یک ساعت باید صبر کنم از اخرین فعالیت در تاپپیک خودم
                من میتونم در بطن ورود و ثبت نام در تاپیک دیگران شرکت کنم
                من برای دومین فعالیت خودم در تاپیک دیگری در تاپیک دیگران با محدودیت زمانی رو به رو هستم
                من با دومین فعالیت خودم در همان تاپیک دیگران با محدودیت زمانی رو به رو نیستم

یا به عبارتی در یک تاپیک محدودیت زمانی ندارم .. چه تاپیک ایجاد شده توسط خودم چه دیگران
                ولی در دو تاپیک مختلف با محدودیت زمانی از اخرین فعالیت خودم رو به رو هستم

مرحله اول شامل شرکت در سه تاپیک مختلف .. چه ایجاد شده توسط خودم یا دیگران با محدودیت زمانی یک ساعته
                مرحله دوم شامل شرکت در هفت تاپیک مختلف .. چه ایجاد شده توسط خودم یا دیگران با محدودیت زمانی 10 دقیقه ای
                و فعالیت های درون تاپیکی شامل محدودیت نمیشوند
                و فعالیت های برون تاپیکی مورد بررسی قرار میگیرند
                و این موضوع هنگام ایجاد فعالیت فرد هنگام ایجاد تاپیک یا هر پرسش و پاسخی به فرد اطلاع رسانی میشه

خب در این صورت جلوی فعالیت مخرب یک کاربر گرفته میشه و بهتر میشه مدیریت کرد
                حالا شاید کاربر خاطی برای رسیدن به اهداف خودش این محدودیت های زمانی رو متحمل بشه
                ولی همین وقفه ها میتونه جلوی همچین رفتار های رو با درصد بالای بگیره

خب اگر کاربر خاطی این محدودیت ها رو هم تحمل کرد و بعد افدام به اهداف خودش کرد چه ؟
                خب شما هستید و همچنین همکاران
                اگر شما یا همکارانتون نبودید تا هر چه سریع تر اقدامی بشه چه ؟
                بنظر من شما باید در بین اعضای فعال یا با سابقه کلانتر های مفخی انتخاب کنید

کلانتر بودن یک شخص برای سایرین مشخص نیست و فقط کاربر از کلانتر بودن خودش با خبر هست
                این افراد میتونن در چنین مواقع ای موافقت به حذف یک کامنت اقدام کنن ولی به تایید حداقل دو کلانتر نیاز هست تا به صورت اتوماتیک
                کامنت مربوطه حذف بشه
                و کامنت های حذف شده ثبت میشن و مورد بررسی قرار میگیرن و تصمیم نهایی رو مدریت خواهد گرفت

در صورت لزوم این کامنت بخاطر غیر مرتبط بودن با موضوع حذف بشه
                با سپاس
                جدیدترین ویرایش توسط کاکو; ۰۳:۰۱ ۱۴۰۰/۰۹/۲۲.

دیدگاه

دوستان 102 صفحه رو نشد بخونم اگر تکراری بود ببخشید

اون چیه که دارا اونو نداره و ندار اونو داره؟

حتما ک نباید سخت بذاریم

دیدگاه

سلام به همگی این پست فقط برای افزایش تعداد پست و ارسال موضوع بوده وارزش دیگری ندارد

دیدگاه

مرد آلمانی

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

مردی که در خانه سبز زندگی میکند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S.mohammad.n نمایش پست ها
                        دوستان 102 صفحه رو نشد بخونم اگر تکراری بود ببخشید

اون چیه که دارا اونو نداره و ندار اونو داره؟

حتما ک نباید سخت بذاریم
                        جواب فقر هست.
                        دارا فقر رو نداره و ندار فقر رو داره
                        دوستان عزیز همه ما بدون هیچ توقعی توی این انجمن دانسته هامون رو با هم به اشتراک میگذاریم. کمترین توقع یک لایک می باشد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط P.maddah39 نمایش پست ها
                          جواب فقر هست.
                          با سلام. میتونه "نقطه" هم جواب باشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط evergreen نمایش پست ها
                            با سلام. میتونه "نقطه" هم جواب باشه.
                            سلام و می*تونه حرف «ن» باشه
                            قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط P.maddah39 نمایش پست ها
                              جواب فقر هست.
                              با درود
                              خیلی چیز ها میتونیم جایگزین کنیم
                              مثلا بگیم بدبختی .. مشکلات .. شایدم وجدان ووو

احتمالا جواب ن هست
                              راستی اگه فقر فعل باشه شخص فقیر میشه فاقر و فقرا میشه فعلا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamed125 نمایش پست ها
                                درمورد معمای ظروف اقا سید درست گفتن.متشکرم
                                بعدی
                                سه نفر به یک ساعت فروشی مراجعه میکنند و یک ساعت انتخاب میکنند این ساعت قیمتش30هزارتومان هست وهرسه نفر- نفری10هزارتومان میدهند به ساعت فروش بعد از مدتی صاحب مغازه به شاگردش میگه اشتباه کردم وقیمت ساعت25هزارتومان بوده5هزارتومان به شاگردش میدهد تا به ان سه نفر برساند شاگرد2تومان از 5تومان رابر میداردوبه هرسه ی انها نفری هزارمیدهد که با این حساب پول هرکس که داده است9هزارتومان میشه که مجموع پولها بر روی هم27هزارتومان میشوندو2هزارتومان هم دست شاگرد است که درکل29هزارتومان میشود-پس هزارتومان باقی مادنده از30هزارتومان کجاست؟
                                سلام

بنظر من خود سوال انحرافیه
                                مثلا شما میگید ۳×۹۰=۲۷۰ خوب این ۲۷۰ بیست تومنش دست شاگرده ۲۵۰ هم دست صاحب مغازه پس نیازی نیس ما دوباره پول شاگردو با ۲۷۰ جمع ببندیم
                                همون سی رو با ۲۷۰ جمع میبندیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X