اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی فروشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی فروشگاه

با سلام خدمت تمامی اعضا
    من یه دستگاهی ساخته ام که روی اون کلا 4 یا 5 عدد کلید وجود داره.این نوع کلیدها میخوام برای اینکه روی جلوی پانل نصب میشه یه چیز خوشگل باشه.میخوام از نوع کلیدها پنلی که تو بازار بعضا وجود داره باشه.
    ایا فروشگاه یا شرکتی هستش که نمونه اون کلیدها ، به همراه طرح و نوشته هایی که مد نظر هستش بهشون بدم تا واسم بزنند یا اصلا نمونه اماده این نوع کلیدهایی تو بازار موجود هستش که تهیه نمود.
    با تشکر

پاسخ : معرفی فروشگاه

نوشته اصلی توسط mostafa6369 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی اعضا
    من یه دستگاهی ساخته ام که روی اون کلا 4 یا 5 عدد کلید وجود داره.این نوع کلیدها میخوام برای اینکه روی جلوی پانل نصب میشه یه چیز خوشگل باشه.میخوام از نوع کلیدها پنلی که تو بازار بعضا وجود داره باشه.
    ایا فروشگاه یا شرکتی هستش که نمونه اون کلیدها ، به همراه طرح و نوشته هایی که مد نظر هستش بهشون بدم تا واسم بزنند یا اصلا نمونه اماده این نوع کلیدهایی تو بازار موجود هستش که تهیه نمود.
    با تشکر
    دقیقا متوجه نشدم منظور شما چه نوع کلیدی با چه نوع طرح چاپ شده ای هست؟
    ولی معمولا شرکت هایی که PCB چاپ میکنن، پنل های پلی کربنات هم چاپ میکنن. میتونین از پوش باتن های معمولی استفاده کنین، روی برد یه لایه روکش پلی کربنات چاپ کنین با طرح دلخواهتون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی نمایش پست ها
      ولی معمولا شرکت هایی که PCB چاپ میکنن، پنل های پلی کربنات هم چاپ میکنن. میتونین از پوش باتن های معمولی استفاده کنین، روی برد یه لایه روکش پلی کربنات چاپ کنین با طرح دلخواهتون.
      منظورم همون پنل های پلی کربنات هستش

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی نمایش پست ها

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafa6369 نمایش پست ها
        منظورم همون پنل های پلی کربنات هستش
        خب پس اگه منظورتون همینه، تو پست قبلی هم عرض کردم، شرکت های تولید کننده PCB، معمولا پلی کربنات هم چاپ میکنن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X