اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواهشا شخصی که می خواهد تجربه کسب کند را ناامید نکنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خواهشا شخصی که می خواهد تجربه کسب کند را ناامید نکنید

یه موردی که داخل اکثر پست ها می بینم و من به یه سری دوستان انتقاد دارم وقتی کسی می خواد یه چیزی طراحی کنه و بیشتر هدفش یادگیری و کسب تجربست یه عده از دوستان میان میگن چه کاریه برو امادش بخر
    جندروز قبل برای من یه محافظ یخچال اوردن خراب شده بود ارزش مالی چندانی نداشت ولی تعمیرش برای من کلی تجربه خوب داشت
    دانشگامون که اونطوری بود با همین کارها باید تجربه کسب کرد اگه ما هم بریم بخریم چه فرقی با دوستایی داریم که دامپزشکی خوندن؟

پاسخ : خواهشا شخصی که می خواهد تجربه کسب کند را ناامید نکنید

نوشته اصلی توسط ali-behrouz نمایش پست ها
    یه موردی که داخل اکثر پست ها می بینم و من به یه سری دوستان انتقاد دارم وقتی کسی می خواد یه چیزی طراحی کنه و بیشتر هدفش یادگیری و کسب تجربست یه عده از دوستان میان میگن چه کاریه برو امادش بخر جندروز قبل برای من یه محافظ یخچال اوردن خراب شده بود ارزش مالی چندانی نداشت ولی تعمیرش برای من کلی تجربه خوب داشت دانشگامون که اونطوری بود با همین کارها باید تجربه کسب کرد اگه ما هم بریم بخریم چه فرقی با دوستایی داریم که دامپزشکی خوندن؟
    عالیه.واقعا در برخی موارد حق با شماست ولی در بیشتر موارد دوستانی که راهنمایی میکنند هدفشان اراعه کوتاهترین مسیر با کمترین هزینه ممکن هست جهت رسیدن به هدف برای سوال کننده است هر چند این دلیل نمیشود که سوال کننده را درست راهمایی کرده باشیم
    جدیدترین ویرایش توسط leader.; ۱۲:۴۸ ۱۳۹۷/۰۱/۱۱.

دیدگاه

ممنونم از لطفتون
      میدونید شخصی که ماجراجویی می کنه هدفش فقط یادگیریه بیشتر مواقع

دیدگاه

حرف شما رو قبول دارم
        من خودم یه تبدیل 220 v به 12v DC پیدا کردم که خازن های خروجیش ترکیده بود ! ارزشی هم نداره 12 تومانه ولی خوب تصمیم گرفتم تعمیرش کنم! به نظر می آمد فرد استفاده کننده اشتباهی برق ورودی رو به خروجی دستگاه زده بود چون خازنها به طور فجیهی از اعمال ولتاژ زیاد ترکیده بودن!

دیدگاه

درود ، نه تنها در اینجا ، در سایر فروم ها و حتی مراجعات حضوری این مشکل وجود دارد ، موضوع اینجاست که من پاسخ دهنده از نیت شما آگاه نیستم ، گاها مسیری که پرسشگر مطرح میکند اشتباه است یا به گفته شما مسیر طولانی تر و پر هزینه تر هست که من نوعی در صدد حل مشکل در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه پاسخ میدهم .

اگر هدف شما رسیدن به نتیجه باشد راهنمایی من متفاوت است از حالتی که هدف شما اموختن باشد .

اما این نکته رو در نظر بگیرید که فرضا هم هدف شما کسب تجربه باشد ، تعمیر یک برد محافظ فایده خاصی برای شما نخواهد داشت .

با این حال مطرح کردن هدف میتواند به پاسخ سایر کاربران ، سمت و سوی بهتری بدهد . هر دو طرف هم از رضایت کامل بهرمند می شوند

دیدگاه

کار بر روی هر برد الکترونیکی بی فایده نیست عموما تجربه با کار عملی بوجود می اید گاهی تعمیر یه لامپ کم مصرف به یه فرد از یه درس سه واحدی دانشگاه بیشتر یاد میده مطمعنا هر چیزی که یاد گرفته میشه حاصل کنجکاوی و شجاعت اون فرده فردی که موقعیت شغلی نداره یا دانشجوعه یا سربازه بهتره وقتش با این طور کار ها پر کنه حالا ممکنه منبع تغذیه سوییچینگ داخل بازار بدن 40 تومن ولی خودش بسازه بشه 80 تومن ولی تغذیه سوییجینک درک کرده.

دیدگاه

من هم با این موضوع موافقم که باید جواب علاقه مند رو داد اما دوستان اصلا پاسخ نمی دهند
              الان خودم دنبال یادگیری طراحی منابع تغذیه سوییچینگ هستم که تویه یه فرم هم اینو مطرح
              کردم اما با درست جواب ندادن دوستان دلسرد شدم
              واقعا چرا جواب نمیدید من دانش اموزم و دسترسی به منابع اموزشی دانشگاه ندارم الان باید چکار کنم؟
              -0-

دیدگاه

نوشته اصلی توسط !M! نمایش پست ها
                من هم با این موضوع موافقم که باید جواب علاقه مند رو داد اما دوستان اصلا پاسخ نمی دهند
                الان خودم دنبال یادگیری طراحی منابع تغذیه سوییچینگ هستم که تویه یه فرم هم اینو مطرح
                کردم اما با درست جواب ندادن دوستان دلسرد شدم
                واقعا چرا جواب نمیدید من دانش اموزم و دسترسی به منابع اموزشی دانشگاه ندارم الان باید چکار کنم؟
                سلام
                بنده در جریان تاپیک شما هستم و خدمت شما عرض کردم که بهترین آموزش ها رو میتونید از اپلیکیشن نوت های شرکتهای بزرگ بدست بیارید. چون هیچ تضمینی نیست که از طرف بنده، جواب درست و صحیحی به شما داده بشه. شما به منابع آموزشی بهتر از منابع آموزشی دانشگاه دسترسی دارید. فقط چیزی که نیاز دارید زبان انگلیسی هست که البته نیاز نیست که حرفه ای مسلط باشید.

دیدگاه

از بابت پاسخ شما متشکرم اما فکر کنم قبل از اینکه شما پاسخ دهیداین رو بیان کردم
                  -0-

دیدگاه

سلام داداش خوب هستین رشته درسی من درای مورد نیست ولی خیلی دوست دارم الکترونیک را تو خونه هم همیشه خودم مشعول میکنم ولی بی فایده است میتونی یه کمک کنی و یه مقدار رامون بندازی

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام خوبی داداش من علاقه زیادی به مدارهای الکترونیکی دادم یعنی عاشقش هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم میتونید کمکی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط almasirohala65 نمایش پست ها
                      سلام داداش خوب هستین رشته درسی من درای مورد نیست ولی خیلی دوست دارم الکترونیک را تو خونه هم همیشه خودم مشعول میکنم ولی بی فایده است میتونی یه کمک کنی و یه مقدار رامون بندازی

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام خوبی داداش من علاقه زیادی به مدارهای الکترونیکی دادم یعنی عاشقش هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم میتونید کمکی کنید
                      اگر دوستان کتابی در مورد الکترونیک که خیلی کاربردی باشه لینک دانلودشو اینجا لطف کنن بزارن
                      ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mindhunter نمایش پست ها
                        اگر دوستان کتابی در مورد الکترونیک که خیلی کاربردی باشه لینک دانلودشو اینجا لطف کنن بزارن
                        ممنونم
                        با سلام*به همه دوستان ....
                        کتاب*هایی از مجموعه کتاب*های...۳۰۰ مدار کتاب*های خوبی هستند ..
                        ومن تا ۳۱۰ مدار را دیدم*و دارم*..۳۰۰ الی ۳۱۰*...شاید ۳۱۱ هم منتشر شده باشد ..از انتشارات
                        کانون نشر علوم*..می باشد ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mindhunter نمایش پست ها
                          ممنونم
                          درود بر شما.
                          دوست عزیز مجموعه کتاب های بخت آور ( الکترونیک برای دانش آموزان جلد 1 و 2 ) را تهیه کن ابتدا با قطعات الکترونیک و نحوه عملکردآنها آشنا بشو و بعد هم با تلاش ، پشت کارو مطالعه حتما به نتیجه خواهی رسید.
                          موفق باشی.
                          جدیدترین ویرایش توسط FX5; ۲۰:۲۸ ۱۴۰۱/۰۷/۰۵.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X