اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حدود قیمت طراحی و ساخت و برنامه نویسی این بورد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حدود قیمت طراحی و ساخت و برنامه نویسی این بورد

سلام،دوستان واسه این بورد که بخوای برنامشو عوض کنی،و سورس قبلش رو هم نداشته باشی،و از اول مدارو چک کنی و برنامشو بنویسی چقد به نظرتون قیمت مناسبه؟

پاسخ : حدود قیمت طراحی و ساخت و برنامه نویسی این بورد

سلام
    برد چی هست؟
    برای کجا داری میسازیش؟
    برای بعد از ساخت گارانتی هم میدی یا نه؟
    فقط همین هشت سنسور رو داره یا قسمت روبه رو هم میخوای سنسور اضافه کنی؟
    تغییری توی سخت افزار هم میخوای بدی یا نه؟
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi89 نمایش پست ها
      سلام
      برد چی هست؟
      برای کجا داری میسازیش؟
      برای بعد از ساخت گارانتی هم میدی یا نه؟
      فقط همین هشت سنسور رو داره یا قسمت روبه رو هم میخوای سنسور اضافه کنی؟
      تغییری توی سخت افزار هم میخوای بدی یا نه؟
      والا یکی اینو فرستاده،برنامه نویسی شده،ولی سورس برنامشو نداره،باید از اول برنامش نوشته شه،مدارش اماده هس و فقط باید بررسی شه که پینهای میکرو به چی وصل هستن و برنامه نویسی بشن،انگار که خروجی به یه پمپ هم وصله،سه تا هم سوییچ برا ورودی داره،حدودا چقد میشه این کارو کرد؟

دیدگاه

چندتا کاره .اگه من قیمت بدم .

مواد بری به اضافه :

برای یک عدد .
        1- طراحی بورد : 200الی 300 هزار
        2- مدار چاپی و مونتاز برد 100 هزار
        3 برنامه نویسی 200 الی 300 هزار

اما سفارش ساخت از 10 تا تا 100
        دونه ای 30 هزار

بیشتر از 500 عدد دونهای 10 هزار تومن .
        جدیدترین ویرایش توسط aliila; ۱۳:۰۵ ۱۳۹۷/۰۴/۰۲.
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

وقت بخیر

قیمت ها رو بر اساس چی در آوردید !!؟؟؟؟؟؟
          معمولا قیمت بر اساس نفر و ساعت هست !! نه متر و کیلو !!! اگر طراحی یک بورد شماتیک 10 ساعت و مدارچاپی هم 10 ساعت باشه و قیمت نفر ساعت شما یک میلیون ریال باشه !! برای این دو مرحله حد اقل دو میلیون تومن میشه !!!
          حلا اگر تعداد سفارش 20 عدد باشد فقط بابت همین دو مورد هر بورد هزینه اش میشه یک صد هزار تومان ..... برای بقیه موارد هم به همین شکل میشه محاسبه کرد !!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammadgh1370 نمایش پست ها
            والا یکی اینو فرستاده،برنامه نویسی شده،ولی سورس برنامشو نداره،باید از اول برنامش نوشته شه،مدارش اماده هس و فقط باید بررسی شه که پینهای میکرو به چی وصل هستن و برنامه نویسی بشن،انگار که خروجی به یه پمپ هم وصله،سه تا هم سوییچ برا ورودی داره،حدودا چقد میشه این کارو کرد؟
            چندتا سوال پرسیدم که با توجه بو اون سوالات میشه جواب بهتری داد اما در کل:
            دستگاه هایی که ساخته میشن تقریبا میشه به گروههای زیر دسته بندیشون کرد
            نسخه اولیه(مثل پروژه دانشجویی)
            دستگاه های تجاری
            صنعتی
            نظامی
            خوب حالا برای هر کدوم مبلغ دریافتی متفاوته. ( برای هر کاری چه از نو برنامه نویسی کردن یا کپی کردن یا تعمیر و... )
            برای همین پرسیدم برای کجا میخوای بسازیش
            از یه طرف دیگه هم به سطح کاری شما هم بستگی داره
            شما یه مهندسی معکوس داری و
            یه برنامه نویسی که با توجه به وقتی که میگیره قیمت مشخص میشه که شما باتوجه به کارایی و ... مدار میتونی بهتر از هر شخص دیگه ایی حدود زمان رو مشخص کنی و قیمت براش بزاری
            برای انجام همچین کاری اگر نسخه اولیه باشه بنظرم قیمت 500 تومن خوبه
            برای تجاری، صنعتی و نظامی این برد اصلا مناسب نیست و سخت افزارش هم نیاز داره کلا تغییر پیدا کنه و متناسب با تجاری، صنعتی یا نظامی بشه
            خود من حاضر نیستم این برد رو به غیر از مدل نسخه اولیه برنامه نویسی مجدد کنم (اعتبار رو از بین میبره) چون هر چقدر هم برنامه نویسیت خوب باشه این برد طراحی سخت افزاری مناسبی نداره و مشکل بوجود میاره
            با طرفت صحبت کن و سعی کن این طراحی ضعیف رو بهش بفهمونی اما اگر بلد نباشی بازاری صحبت کنی اون بابا فکر میکنه میخوای ازش پول بیشتری بگیری و ...
            اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
            شهيد دکتر مصطفي چمران
            ; C is not for children

دیدگاه

چندتا سوال پرسیدم که با توجه بو اون سوالات میشه جواب بهتری داد اما در کل:
              دستگاه هایی که ساخته میشن تقریبا میشه به گروههای زیر دسته بندیشون کرد
              نسخه اولیه(مثل پروژه دانشجویی)
              دستگاه های تجاری
              صنعتی
              نظامی
              خوب حالا برای هر کدوم مبلغ دریافتی متفاوته. ( برای هر کاری چه از نو برنامه نویسی کردن یا کپی کردن یا تعمیر و... )
              برای همین پرسیدم برای کجا میخوای بسازیش
              از یه طرف دیگه هم به سطح کاری شما هم بستگی داره
              شما یه مهندسی معکوس داری و
              یه برنامه نویسی که با توجه به وقتی که میگیره قیمت مشخص میشه که شما باتوجه به کارایی و ... مدار میتونی بهتر از هر شخص دیگه ایی حدود زمان رو مشخص کنی و قیمت براش بزاری
              برای انجام همچین کاری اگر نسخه اولیه باشه بنظرم قیمت 500 تومن خوبه
              برای تجاری، صنعتی و نظامی این برد اصلا مناسب نیست و سخت افزارش هم نیاز داره کلا تغییر پیدا کنه و متناسب با تجاری، صنعتی یا نظامی بشه
              خود من حاضر نیستم این برد رو به غیر از مدل نسخه اولیه برنامه نویسی مجدد کنم (اعتبار رو از بین میبره) چون هر چقدر هم برنامه نویسیت خوب باشه این برد طراحی سخت افزاری مناسبی نداره و مشکل بوجود میاره
              با طرفت صحبت کن و سعی کن این طراحی ضعیف رو بهش بفهمونی اما اگر بلد نباشی بازاری صحبت کنی اون بابا فکر میکنه میخوای ازش پول بیشتری بگیری و ...
              داداش خیلی ممنون،این تجاریه فک کنم،پس اگر مهندسی معکوس بشه و باز برنامه نویسی بشه حدودا 500 میشه؟
              اونوقت اگه بخواد همین نمونه کار اول برنامه نویسی واجرا بشه چقدر میشه قیمتش؟
              والا بش گفتم که کار سختیه و باید مهندسی معکوس بشه و اینا قیمت 400-500 بش دادم،گف زیاد میگی،دیگه توافق نکردیم،گفتم نمیکنم

دیدگاه

داداش خیلی ممنون،این تجاریه فک کنم،پس اگر مهندسی معکوس بشه و باز برنامه نویسی بشه حدودا 500 میشه؟

واقعا تجاریه!!!
                حداقل 500 تومن
                اما همچین بردی بعد از یه مدت مشکل ساز میشه
                نکته: 500 تومن دست مزد اما هزینه چاپ برد و... بهش اضافه میشه که شرکت های مختلف قیمت های مختلف میدن برای چاپ برد.

اونوقت اگه بخواد همین نمونه کار اول برنامه نویسی واجرا بشه چقدر میشه قیمتش؟

کار برد رو نمیدونم تا بتونم نظر بدم، قیمت دادن یه چیز شخصیه یه وقتایی انسان جوری نیاز به پول داره که مجبور میشه مبلغهای خیلی پایین بده، یه وقتایی کاری توی دست نداره و ...
                بشخصه برای همچین کاری اگر قرار باشه تجاری باشه حداقل 1 تومن میگیرم اما ضمانت چند ساله میکنم کارم رو، چون میدونم چجوری طراحی کنم که حالاحالاها چیزیش نشه ( حتی در مقابل بمب های EMP)
                در کل باید قیمتی که سفارش دهنده میشنوه و وقتی که شما میزاری جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب

والا بش گفتم که کار سختیه و باید مهندسی معکوس بشه و اینا قیمت 400-500 بش دادم،گف زیاد میگی،دیگه توافق نکردیم،گفتم نمیکنم
                هیچوقت نگو نمیکنم، بگو زیر این قیمت برای من نمیصرفه و ... .
                شهيد دکتر مصطفي چمران
                ; C is not for children

دیدگاه

واقعا تجاریه!!!
                  حداقل 500 تومن
                  اما همچین بردی بعد از یه مدت مشکل ساز میشه
                  نکته: 500 تومن دست مزد اما هزینه چاپ برد و... بهش اضافه میشه که شرکت های مختلف قیمت های مختلف میدن برای چاپ برد.

کار برد رو نمیدونم تا بتونم نظر بدم، قیمت دادن یه چیز شخصیه یه وقتایی انسان جوری نیاز به پول داره که مجبور میشه مبلغهای خیلی پایین بده، یه وقتایی کاری توی دست نداره و ...
                  بشخصه برای همچین کاری اگر قرار باشه تجاری باشه حداقل 1 تومن میگیرم اما ضمانت چند ساله میکنم کارم رو، چون میدونم چجوری طراحی کنم که حالاحالاها چیزیش نشه ( حتی در مقابل بمب های EMP)
                  در کل باید قیمتی که سفارش دهنده میشنوه و وقتی که شما میزاری جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب

هیچوقت نگو نمیکنم، بگو زیر این قیمت برای من نمیصرفه و ... .
                  خیلی ممنون داداش،دستت درد نکنه،اطلاعات خوبی بم دادی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X