اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش چشمگیر فعالیت های انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کاهش چشمگیر فعالیت های انجمن

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
    من جزو کسایی هستم که هم سوال زیاد میپرسم هم جواب زیاد میدم، یه گزینه ای داشت "موضوعات بروز شده" توی هر پستی جیزی نوشته بودم چه نقل قول میزدن بهم چه نمیزدن برام لیست می شد! خیلی عالی بود الان تا نقل قول نشی یا مورد علاقه نکنی برات لیست نمیشه و رشته بحث از دستت خارج میشه
    بله با این موضوع به شدت موافقم

دیدگاه

سلام دوستان گرامی؛ به شخصه برای من که با موبایل وارد انجمن
      میشم یک مقدار راحت نیستم. سالهاست این انجمن بروز نشده
      و خیلی جاهاشت مشکل داره لازمه رابط کاربری بهتری داشته باشه
      الان توی تلگرام چندین و چند گروه الکترونیک هستند اما بار علمی
      ندارند و چون توی اینجور برنامه ها موضوعات با هم قاطی میشن و
      امکان جست و جو هم نیست اصلا برای همچین کاری مناسب نیست.
      اما چون فقط رابط کاربری خوبی داره همخ رفتن به اون سمت...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
        چرا یه راه دیگه هم هست اینکه شما انگلیسی یاالمانی بخونید وبرای همیشه این کشور همیشه بحران رو ترک کنید و حداقل بچه هامون رو مثل خودمون بدبخت نکنیم.
        ایران دیگه فایده نداره البته 600 ساله همینه مردمش همیشه بدبخت و به چه کنم چه کنم بودند. ما سرویس نهار خوری مملکتمون از طلاست ولی ناهار ندارم بخوریم.
        با نظر شما کاملا موافقم.
        مساله این است که کلا سیاست بر این است که چنین باشد و چون شما و من سیاستگزار نیستیم ، قاعدتا نمیتوانیم تعیین کننده و تغییر دهنده هم باشیم.حالا دوست دارید مثل آن عزیز سر زیر برف کنیم و به بالا کشیدن گلیم کهنه خود از آب قانع باشیم و چشم را بر واقعیت ببندیم که این نظام آموزشی فقیر و نا کارآمد و بی سواد و بی برنامه است که فقط عمر و وقت و هزینه و نیروی جوانی را هرز میدهد و مهندس بیسواد بیرون میدهد که نه تنها مشکلی را حل نمیکند که کوهی از مشکل را اضافه میکند.( البته با سیاست و کاملا با برنامه است.چون باید چنین باشد.)
        دوستان موثر هم از ترس از دست رفتن درآمدشان (که دیگر چیزی هم از آن باقی نیست به لطف مصرف گرایی و واردات و زندگی و درآمد کاملا وارداتی و وابسته که روز به روز بدتر شده) به زودی این پست را تغییر خواهند داد و مجال را برای سوالات موثر تر باز خواهند گذاشت که خواسته و ناخواسته تداوم دهنده آن سیاست کلان باشند.

دیدگاه

من جزو کسایی هستم که هم سوال زیاد میپرسم هم جواب زیاد میدم، یه گزینه ای داشت "موضوعات بروز شده" توی هر پستی جیزی نوشته بودم چه نقل قول میزدن بهم چه نمیزدن برام لیست می شد! خیلی عالی بود الان تا نقل قول نشی یا مورد علاقه نکنی برات لیست نمیشه و رشته بحث از دستت خارج میشه
          با سلام
          همون اوایل راه اندازی قالب جدید بارها بصورت خصوصی و عمومی این مسئله رو مطرح کردم. اما پاسخ مناسبی داده نشد.
          ما روی ماشین آلات قدیمی معمولا وقتی ی سیستم کنترل جدید جایگزین سیستم قدیمی میکنیم اول تمام قابلیتهای سیستم قدیمی رو لیست میکنیم و بعد سخت افزار و نرم افزارسیستم جدید رو طوری طراحی و اجرا میکنیم که اگه امکاناتی بیش از قبل نداشته باشه، چیزی کمتر از اون هم نداشته نباشه. اما این موضوع ساده در بروزسازی انجمن رعایت نشد و همچنان ساختار قبلی کاراتر و یوزرفرندلی تر بوده.
          کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

آره چیز جالبیه - دیروز فهمیدم انجمن همچین قابلیتی داره تازه بود که فهمیدم فعالیت بچه ها چقدر کم شده
            اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
            1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
            2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

مگر توی تنظیمات، قسمت اشتراکهای من ( یا بخش "موضوعات مشترک شده") همین کار رو انجام نمیده؟؟!!!
              بری اونجا تمام تاپیکهایی که شما عضو اونها شده اید، به عبارتی مطلبی اونجا نوشتید، رو نمایش میده!!
              (بدون نیاز به نقل قول یا مارک علاقه!)
              جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۲۲:۳۸ ۱۳۹۷/۱۱/۱۱.
              ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ubub نمایش پست ها
                مگر توی تنظیمات، قسمت اشتراکهای من ( یا بخش "موضوعات مشترک شده") همین کار رو انجام نمیده؟؟!!!
                بری اونجا تمام تاپیکهایی که شما عضو اونها شده اید، به عبارتی مطلبی اونجا نوشتید، رو نمایش میده!!
                (بدون نیاز به نقل قول یا مارک علاقه!)
                بله. درسته. اما چند تفاوت با قالب قبلی داره.
                یکیش اینه که اصولا این بخش پستها رو نشون میده و نه تاپیکها رو. به همین دلیل تعدادشون زیاده و شلوغ.
                بعدی اینکه همه رو نشون میده و نه لزوما فقط تاپیکهایی که پاسخ جدیدی بهش داده شده، یا هنوز دیده نشده!
                و اینکه تو قالب قبلی هر کاربر یه لینک تو صفحه اصلی داشت با عنوان unread replies که تاپیکهایی که شخص توش پستی گذاشته بود و بعدش پست تازه ای رسیده بود (چه با نقل قول و چه بدون اون) و توسط این کاربر دیده نشده بود رو لیست میکرد. اما تو این قالب برای رفتن به اون بخش گاربر باید بره به بخش تنظیمات و اشتراکات و اون لیست مورد اشاره رو ببینه و حالا تازه خودش اونایی رو که پست جدیدی داشته و ندیده رو پیدا کنه!
                در کل کاربری آسان هم یکی از نکات مهم کاربردی شدن هر محصولیه که باید در فرآیند طراحی بهش اهمیت داده بشه.

یه مشکل دیگه اینه که توی صفحه اصلی هم که آخرین ارسالها نشون داده میشه تنها شامل عنوان تاپیک و ارسال کننده هست و هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کلا اون تاپیک چند تا پست داره وجود نداره! یعنی شما یه عنوانی بنظرتون جالب میاد. بازش میکنید و می بینید که فقط یه سوال جالب نیم خطی توشه و دیگه پستی نداره!! اما قالب قدیمی کل اطلاعات مربوط به تاپیک رو هم ارائه میکرد و مثلا کاربر با توجه به تعداد پاسخها تصمیم میگرفت که بازش کنه یا نه!
                کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

صحبت شما متین و صحیح!
                  ایراداتتون وارده! فقط یه نکته، اینکه:
                  اون لیست موضوعات مشترک شده بر اساس بروزرسانی تاپیکها سورت میشه (هم بر اساس بروزرسانی و هم براساس تاریخ)!
                  یعنی همیشه آخرین تاپیکهایی که بروز شدند و شما توی اونها عضو بودید رو، در ابتدای لیست نمایش میده!!
                  البته ربطی به دیده شدن یا نشدنش توسط کاربر نداره! یعنی کاربر خودش باید حواسش باشه! که یه ضعفه!
                  ...
                  هر چند بد نبود یه لینکی توی صفحه اول داشته باشه! (لینک گزینه"نمایش تمامی تاپیکهایی که شما عضو آنها شده اید"!)
                  جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۱۱:۰۷ ۱۳۹۷/۱۱/۱۲.
                  ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elfian نمایش پست ها
                    من تجربه خودمومیگم
                    کلا چیزی به عنوان امید تو زندگیم نیست از سال 82 تا دو سه سال پیش تو الکترونیک بودم هنرستان رفتم با شوق و ذوق کاردانی کارشناسی ارشد همه جور فعالیت کردم توش به گفته اطرافیان چیزی بارم بود . اما به این نتیجه رسیدم توی ایران فقط باید دلال باشی، تولید کردن خودکشیه. هر دری که جلوم بود و زدم متاسفانه هیچیزی توش نبود جز ضرر الان هم توی انجمن فقط صفحه رفریش میکنم نگاه کننده هستم تقریبا این پست روبعد یک سال میزارم رمزمم یادم نبود .
                    چون هیچ امیدی ندارم دستم به پست گذاشتن نمیره در نتیجه جواب عزیزان رو نمیدم چون میدونم راه اشتباهی رو در پیش گرفتید مهندسی و رها کنید، یا از مملکت برید یا در حوزه سلامت کارکنید یا در زمینه مواد غذای .
                    سه سال پیش 10 تا کهره وبره خریدم و عملا چوپان شدم درآمدم خوبه. شدن 50 تا الان، دقدقه ای هم ندارم جز بر خوردنشون و زایمانو توکوه گم شدنشون . فقط استعدادم ، عمرم ،آرزوهام ، رویاهام به فنا رفت اونم فدای سر آقایون، آقا زاده(نکبت زاده) هاشون جای مارو اونور آب پر میکنن.
                    ایران دیگه جای زندگی نیست ،فقط جای زنده موندنه
                    حداقل برای من اینطوره
                    سلام به همه دوستان همیشگی eca امیدوارم حالتون خوب باشه برحی پست هارو خوندم جالب بود ولی بعضا بیجا قضاوت کردن ک من ازشون انتظار نداشتم(البته ما کی باشیم) اصلا مهم نیست

حرف های من هم شبیه همین پستیه که نقل قول کردم چون یه جورایی همین اتفاقا واسه ما هم افتاده

من هیچ وقت نیومدم اینجا واسه پول در اوردن اینجا اومدم یاد گرفتم و به دوستان دیگه هم یاد دادم هرچی در توانم بود حالا کم یا زیادش فرقی نمی کنه خواهشا هر کاری می کنید قضاوت نکنید کسی رو تا نمیدونید چ خبره من علاقه زیادی ب الکترونیک داشتم من یه جوون متولد 77 هستم بعد از کلی کارو تلاش شدم نیروی یه شرکت با ماهی پونصد همه مسخره میکردن ولی کارمو دوس داشتم و میرفتم توی گرونی شرکت خوابید کلا منم زدم بیرون چون یه ادم فط یه بار زندگی میکنه و کلی ارزو داره رفتم جای دیگه تا ارزو هامو حقیقی کنم
                    امیدوارم هرکجای دنیا هستید موفق و موید باشید و قدر کسایی مثل مدیران انجمن رو بدونید خیلی ارزش دارید واسشون کخ واستون وقت میزارن ب امید پیروزی و بالا دیدن ایران عزیز
                    یا علی
                    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۱۳:۳۴ ۱۳۹۷/۱۱/۱۲.
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
                      سلام به همه دوستان همیشگی eca امیدوارم حالتون خوب باشه برحی پست هارو خوندم جالب بود ولی بعضا بیجا قضاوت کردن ک من ازشون انتظار نداشتم(البته ما کی باشیم) اصلا مهم نیست

حرف های من هم شبیه همین پستیه که نقل قول کردم چون یه جورایی همین اتفاقا واسه ما هم افتاده

من هیچ وقت نیومدم اینجا واسه پول در اوردن اینجا اومدم یاد گرفتم و به دوستان دیگه هم یاد دادم هرچی در توانم بود حالا کم یا زیادش فرقی نمی کنه خواهشا هر کاری می کنید قضاوت نکنید کسی رو تا نمیدونید چ خبره من علاقه زیادی ب الکترونیک داشتم من یه جوون متولد 77 هستم بعد از کلی کارو تلاش شدم نیروی یه شرکت با ماهی پونصد همه مسخره میکردن ولی کارمو دوس داشتم و میرفتم توی گرونی شرکت خوابید کلا منم زدم بیرون چون یه ادم فط یه بار زندگی میکنه و کلی ارزو داره رفتم جای دیگه تا ارزو هامو حقیقی کنم
                      امیدوارم هرکجای دنیا هستید موفق و موید باشید و قدر کسایی مثل مدیران انجمن رو بدونید خیلی ارزش دارید واسشون کخ واستون وقت میزارن ب امید پیروزی و بالا دیدن ایران عزیز
                      یا علی
                      با سلام:
                      وخسته نباشید خدمت شما سرور گرامی. باز هم شما چشم و چراغ این انجمن هستید. بله در دنیایی که همه به پول و درآمد لحظه ای فکر می کنند، شاهدم که شما روزها ، ساعت ها و ماه ها وقت خود را صرف کمک به دوستان کردید. و تمام ارزش شما به این است که ذکات علم خود را صرف دوستان کردید. مطمئن باشید که خداوند در مقابل این نیکو کاری زندگی خوش و با برکتی در آینده به شما خواهد داد. با آرزویموفقیت برای شما دوست عزیز.
                      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
                      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
                        با سلام:
                        وخسته نباشید خدمت شما سرور گرامی. باز هم شما چشم و چراغ این انجمن هستید. بله در دنیایی که همه به پول و درآمد لحظه ای فکر می کنند، شاهدم که شما روزها ، ساعت ها و ماه ها وقت خود را صرف کمک به دوستان کردید. و تمام ارزش شما به این است که ذکات علم خود را صرف دوستان کردید. مطمئن باشید که خداوند در مقابل این نیکو کاری زندگی خوش و با برکتی در آینده به شما خواهد داد. با آرزویموفقیت برای شما دوست عزیز.
                        سلام بر جناب تحیری عزیز حالتون خوبه امیدوارم ک همیشه بهترین حال و چیز ها رو داشته باشین
                        خیلی ممنون از نگرش خوبتون شما هم همیشه موفق باشید

دوستان فقط یه چیزی بگم واسه پیشرفت و موفقیت کافیه تغییر کنید واسه این که منظورمو بهتر متوجه بشید کتاب چ کسی پنیر مرا جابجا کرد رو بخونیدش لینکشو میزارم
                        کد:
                        http://s8.picofile.com/file/8351558234/%DA%86%D9%87_%DA%A9%D8%B3%DB%8C_%D9%BE%D9%86%DB%8C%D8%B1_%D9%85%D8%B1%D8%A7_%D8%AC%D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D8%AC%D8%A7_%DA%A9%D8%B1%D8%AF.pdf.html
                        با ارزوی موفقیت برای همگی
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

Re: کاهش چشمگیر فعالیت های انجمن

سلام

پیرو فرمایشات بعضی دوستان متاسفانه همچنان شاهد کاهش فعالیت های بعضی دوستان و اساتید هستیم
                          متاسفانه فضای انجمن در حال رکود هست و اون فعالیت و جنب و جوش قبلی رو نداره !!

واقعا دلیل این مسئله چی میتونه باشه ؟؟
                          آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elfian نمایش پست ها
                            من تجربه خودمومیگم
                            کلا چیزی به عنوان امید تو زندگیم نیست از سال 82 تا دو سه سال پیش تو الکترونیک بودم هنرستان رفتم با شوق و ذوق کاردانی کارشناسی ارشد همه جور فعالیت کردم توش به گفته اطرافیان چیزی بارم بود . اما به این نتیجه رسیدم توی ایران فقط باید دلال باشی، تولید کردن خودکشیه. هر دری که جلوم بود و زدم متاسفانه هیچیزی توش نبود جز ضرر الان هم توی انجمن فقط صفحه رفریش میکنم نگاه کننده هستم تقریبا این پست روبعد یک سال میزارم رمزمم یادم نبود .
                            چون هیچ امیدی ندارم دستم به پست گذاشتن نمیره در نتیجه جواب عزیزان رو نمیدم چون میدونم راه اشتباهی رو در پیش گرفتید مهندسی و رها کنید، یا از مملکت برید یا در حوزه سلامت کارکنید یا در زمینه مواد غذای .
                            سه سال پیش 10 تا کهره وبره خریدم و عملا چوپان شدم درآمدم خوبه. شدن 50 تا الان، دقدقه ای هم ندارم جز بر خوردنشون و زایمانو توکوه گم شدنشون . فقط استعدادم ، عمرم ،آرزوهام ، رویاهام به فنا رفت اونم فدای سر آقایون، آقا زاده(نکبت زاده) هاشون جای مارو اونور آب پر میکنن.
                            ایران دیگه جای زندگی نیست ،فقط جای زنده موندنه
                            حداقل برای من اینطوره
                            یک روزی منم عاشق الکترونیک بودم ولی الان اون عشق قدیم را نسبت بهش ندارم و همین روزاست که قید همه چیز را بزنم و یک کار جدید را شروع کنم .
                            هرچی که در این چند سال در آوردم روی الکترونیک سرمایه گذاری کردم و الان تقریبا هیچ سرمایه یی ندارم
                            الکترونیک خیلی نامرد بود . علاوه بر اینک سرمایه ی مالیمونو گرفت گوشه گیر و منزوی هم کرد . جوانی را هم ازمون گرفت .
                            حالا باید دوباره کلی هزینه و زمان صرف کنیم از حالت انزوا و گوشه گیری بیایم بیرون و قدرت ارتباط و بیانمون را بالا ببریم تا تازه برسیم به سطح افراد عادی جامعه
                            تا دید مردم عادی را نسبت به خودمان عوض کنیم ، که به چشم یک دیوانه بهمون نگاهمان نکنن
                            ولی انصافا ما راه و درست رفتیم مشکل از جایی دیگه یی بود که به بن بست رسیدم
                            من که نمی تونم چوپون بشم چون سرمایه اولیشو ندارم ولی پیک موتوری خوبه دوست دارم .
                            اگه رشته ی پزشکی می خوندم با این وقت و انرژی که گذاشتم متخصص میشدم و حقوقم بالای 50 میلیون می بود . همه بهم افتخار می کردن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X