اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ژنراتور -مولد برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ژنراتور -مولد برق

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان چندتا سوال دارم اگه دوستان لطف کنند پاسخ بدهند ممنون می شم.
    از کجا میشه ژنراتور دی سی با ولتاژ14 و آمپر 70 پیدا کرد برای خرید؟
    اگر ما برق تولیدی یک دینام ماشین رو به dcتبدیل کنیم ولت و آمپر اون به همون نسبت باقی می مونه مثلا اگر 12 ولت 90 امپرac باشه میشه 12 ولت 90 امپر dcیا تلفات خواهیم داشت؟
    کسی رو سراغ دارید سفارش ساخت ژنراتور مغناطیس دائم بدون هسته کم دور رو قبول کنه؟

پاسخ : ژنراتور -مولد برق

نوشته اصلی توسط سیدموسوی نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان چندتا سوال دارم اگه دوستان لطف کنند پاسخ بدهند ممنون می شم.
    از کجا میشه ژنراتور دی سی با ولتاژ14 و آمپر 70 پیدا کرد برای خرید؟
    اگر ما برق تولیدی یک دینام ماشین رو به dcتبدیل کنیم ولت و آمپر اون به همون نسبت باقی می مونه مثلا اگر 12 ولت 90 امپرac باشه میشه 12 ولت 90 امپر dcیا تلفات خواهیم داشت؟
    کسی رو سراغ دارید سفارش ساخت ژنراتور مغناطیس دائم بدون هسته کم دور رو قبول کنه؟
    منم دنبال ژنراتور هستم ولی متاسفانه چیز بدرد بخوری پیدا نکردم یا قیمت خیلی بالاس یا اینکه برای تولید ۲۲۰ ولت و دور بالا هستن

برق دینام بعد از رگولاتور ۱۴.۵ ولته تقریبا
    ولی (اگه اشتباه نکنم) برق دینام قبل از رگولاتور ولتاژش بسته به دور موتور کمو زیاد میشه .. اگه بخوایم برق دینام رو که مثلا ۱۶ ولت متناوب هست مستقیم کنیم بعد از پل دیود و خازن و در حالت بی باری حدودا ۲۲ ولت میشه
    کمی بخاطر افت ولتاژ دیود ها ازین مقدار هم کم میشه و حدودا ۲۰ یا ۲۱ ولت خواهیم داشت

(فرکانس بالای دینام نمیدونم در تبدیل ولتاژ به مستقیم تاثیر داره یا نه ولی تا حایی که میدونم در تبدیل ولتاژ متناوب به مستقیم در رادیکال ۲ ضرب میشه تا ولتاژ بی باری بعد از پل دیود و خازن بدست بیاد )
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X