اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور کارآموز تو یه شرکت بشیم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چطور کارآموز تو یه شرکت بشیم ؟

نوشته اصلی توسط Amir safari
    هروقت شرکتی که من کار میکنم یه کاراموز میاد من دلم میسوزه! مثل چی ازش کار میکشن! بیگاری !!
    بعدشم من همش نگرانم برق نگیرتشون یا مسموم نشن!
    خودم کاراموزی رفتم پالایشگاه .. خیلی خوب بود ..
    برو با مدیر گروهتون یا ارتباط با صنعت دانشگاهتون صحبت کن راهنمایی میکنن !
    ولی سعی کن کاراموزی رو نپیچونی به دردت میخوره !

فردا پس فردا 3 تا کاراموز خانم میخاد بیاد شرکت :twisted: شوخی کردم ، من انسان متین و خوبی هستم ، یه پسر خوبیم که نگو ... سپردم به همکارا که کاراموز جدید اومد مدیریت شرکت + یه میز کار تمیز زیر کولر بدن بهشون : )))))))))))))))))

داداش شما اونجا آبدارچی لازم ندارید ؟
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من : ir02x6
    طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ir02x6

داداش شما اونجا آبدارچی لازم ندارید ؟
      من خودم آبدارچیم اونجا :cry2: , البته گذشته از بحث آبدارچیمون پرشیا داره , من ژیان هم ندارم :mrgreen:

دیدگاه

سوال خیلی خوبیه
        آدم باید یه زمانی بذاره یاد بگیره بعد توقع پول و ارج و قرب داشته باشه.
        ببین من تو یه شرکتی کار می کردم و اونجا من مصاحبه ی استخدام رو انجام می دادم.
        خیلی جالب بود یه سری ها ( به خصوص دختر ها) موقع محاسبه می گفتن حاضرن به صورت کارآموزی هم کار کنن.
        به هر حال گفتم که این هم روشی هست برای شروع کارآموزی.
        البته نمی دونم تو مشهد هم چیزی مثل روزنامه همشهری تهران هست یا نه ولی ایده خیلی جالبی هست.
        شما یه رزومه ( حتی شده مختصر ) درست کن و توش بنویس حاضر به همکاری به صورت کارآموزی هستی .
        خیلی ها دنبال این جور موقعیت ها می گردن
        در ضمن برای شما هم اینجور موقعیت ها خیلی بهتره چون معلومه طرف می خواد پول بده و هدفش تنها کارآموزی و بیگاری کشیدن نیست و اگر خوب با محیط اونجا بتونید هماهنگ بشید امکان زیادی داره که استخدام هم بشید!!!!
        فقط می خوای کارآموزی کنی برو یه جا که به دردت بخوره که اگر اون شرکت نخواست تو رو بتونی از تجربیاتت در شرکت های دیگه استفاده کنی.
        مثلا ممکنه شما بری تو یه شرکت معتبری دوره پیشرفته تعمیرات بورد های هواپیماهای پیشرفته رو ببینی! ولی خوب بعد چند تا شرکت دیگه تو این زمینه هستن که در این زمینه استخدام می کنن؟ اصلا اگر هم استخدام داشته باشن از افراد معمولی استخدام می کنن؟
        دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X