اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خدمات الکترونیک صنعتی چه چیزهایی می تواند باشد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خدمات الکترونیک صنعتی چه چیزهایی می تواند باشد؟

دوستان من در یک منطقه صنعتی زندگی میکنم
    بنطرتون چه خدماتی میشه ارائه داد؟
    راستش من دیدم در مورد الکترونیک صنعتی صفر هست
    اگر فکر میکنید موفق میشوید یا شکست میخورید
    در هر دو صورت درست فکر کرده اید
    http://www.esharje.com

با ایرانسل دور بزن http://www.esharje.com

پاسخ : خدمات الکترونیک صنعتی چه چیزهایی می تواند باشد؟

تعمیر و سرویس اینورتر - سافت استارت - بردهای کنترل - plc و ...
    اگر طراحی هم کنی که عالیه

دیدگاه

سلام من در زمینه الکترونیک قدرت و ریزشبکه کار میکنم...شما میتونید نمایندکی یه برند معروف مثل هیوندایی را بکیرید و اونجا سرویس رسانی کنید...الکترونیک قدرت بخوای واقعا کار کنی توی اون منطقه خوبه...اکثر کارخونه جات به درایوها و اینورترهای الک صنعتی نیاز دارن...یه کاری که توی صنعت انجام میدن که خیلی ساده هست، سنکرون کردن اینورترها باهم و کاپل کردن با موتور مربوط به خودشون هست...همش با چندتا کی پد کار میکنی...مثل بازی با موبایل...در زمینه تولید هم میتونید با توجه به محل جغرافیایی (باد یا خورشید) دستی هم در مبدل های منابع انرژی نو داشته باشید

توی حوزه های دیگه هم میشه کار کرد..مثلا تابلو برق ها یا بردهای تحریک ژنراتورها و پل های تریستوری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهار 111
        دوستان من در یک منطقه صنعتی زندگی میکنم
        بنطرتون چه خدماتی میشه ارائه داد؟
        راستش من دیدم در مورد الکترونیک صنعتی صفر هست
        صرفا محل زندگی کمکی به شما نمیکنه .
        با فرض بار غنی علمی در دانشگاه :nerd: پس از فارغ التحصیلی از ابتدا دنبال ارائه خدمت نباشید . اول باید 2 واحد بنگاه پاس کنید و تجربه بازار رو بدست بیارید .

یه مورد که همین هفته باهاش درگیرم : طرف وقتی سفارش میداد یه سفارش 200 هزارتومنی ( طراحی ) داد . الان که میخواد تحویل بگیره 10 بار اومده و هر بار یه موضوع جدید رو اضافه کرده . وقتی میگیم غلط کردیم اصلا ما پروژه انجام نمیدیم . پول هم نمیخواییم . فقط برو . اینقدر کولی بازی در میاره که میگیم جهنم . این مورد رو هم اضافه میکنیم .

در کل صنعت گری که از یه دستگاه cnc داره پول در میاره سرعت تحویل براش مهمه و به خاطر زمان حاضره پول بده . باید بلد باشید کار رو درست و سریع انجام بدید.
        إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
        کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X