اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت شوکر با کویل ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کمک در ساخت شوکر با کویل ماشین

دوست عزیز سال ۱۹۹۸ یک نوع قفل فرمان شوکر دار در آمریکا ساخته شده بود که طبعا با بدنه هم اتصالی نداشت. ویدیوی زیر

همینطور که دوستان اشاره کردند بخشهای دستگیره داری در مسیر تردد سارقان را مشابه ویدیوی فوق شاید بشود به شوکر تجهیز کرد
    البته فراموش نکنید این ویدیو مربوطست به آمریکا، که شما قانونا می توانید سارق راهم بکشید. درحالیکه بر اساس قوانین ایران اگر شما یک خراش یا ضرب دیدگی هم به سارق تحمیل کنید مجرمید
    (سالها قبل که دزد دوچرخه را تحویل کلانتری دادم افسر اول از دزد پرسید که شکایتی از من دارد و آیا کتک خورده است یا نه؟!!!!)
    لذا قبل از هر کاری باید جوانب حقوقی و مدنی اقدامتان را بر اساس قوانین بدقت مطالعه کنید وگرنه ...

دیدگاه

پاسخ : کمک در ساخت شوکر با کویل ماشین

نوشته اصلی توسط hamed3713 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ببخشید من خیلی بلد نیستم و خیلی در حد مبتدی هستم اما به کمکم تون فوری نیاز دارم
      جدیدا روش دزد ها برای سرقت از ماشین های حمل مرغ این شده که ماشینی که در حال حرکت توی بیابان هست رو بهش اویزان میشن و در اون قفس که توش مرغ ها هستند رو باز میکنند و صندق مرغ ها را با مرغ ها می دزدند من میخواستم یه شوکر درست کنم که هنگامی که توی بیابان هستم اینو فعال کنم کسی اگه به ماشین آویزان شد با شوکی که بهش وارد میشه ماشین رو رها کنه میخواستم دقیق راهنماییم کنیدفقط دو سه تا نکته اول اینکه میخوام برقش خیلی قوی نباشه چون خود مرغ ها توی ماشین آسیب می بینند فقط در حدی باشه که اون دزد دستش رو از ماشین بکشه اما میخوام به صورتی باشه که اون خازن سریع شارژ شه و به طور متوالی و پشت سر هم این شوک رو بده و یه چیز دیگه ای که هست بابت این موضوع اینه که:
      1-با چه چیزی بسازم و چه وسایلی نیاز داره
      2- آیا با کوئل ماشین حمل مرغ میشه ؟یا یه کوئل دیگه باید بزارم؟
      3- میخوام برقش کل قفس مرغ ها که یه مکعب مسطتیل هست و حدود 8 متر مساحت داره رو ساپرت کنه (با توجه به اینکه آهن های خود قفس مقاوت ایجاد میکنه؟) ممنون میشم راهنماییم کنید
      با سلام
      بله این کار عملی هست
      فقط شما باید یه کوئل دیگه استفاده کنید که به وسایل برقی خودرو آسیب وارد نشه
      یه نوسان ساز درست کنید که با آی سی 555 میتونین نقششو تو نت سرچ کنید فراوونه خروجی اونو وصل کنید به ورودی کوئل خروجی کوئل هم باید طوری سیم کشی کنید که به بدنه اتصالی پیدا نکنه و همچنین به مرغهای بیچاره
      راحته با سیم فلزی از نوع قفسه های فلزی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X