اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرمایش القایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : گرمایش القایی

ترانس هسته آهنی دو بل حدود 5 هزار تومنه دیگه .بیشتر که نیست. چهار تاش میشه نهایتا 20 تومن .با دیود و خازن و سایر مخلفات میشه نهایتا سی تومن. حالا اگه بخوای از اون رو بردیها بزاری فک کنم یه دونش بشه سی تومن. قیمت گرفتی ببینی چنده ؟

دیدگاه

خوب اون عکسی که من از منبع تغذیه گذاشتم سوعچینگه.
      24ولت ۲امپر.
      خالا نمیشه با رگلاتور قسمت منفیشو ۵ کرد؟
      سوال دومم اینکه چرا یه ور ۱۵یه ور ۵

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamed_hmd نمایش پست ها
        خوب اون عکسی که من از منبع تغذیه گذاشتم سوعچینگه. 24ولت ۲امپر. خالا نمیشه با رگلاتور قسمت منفیشو ۵ کرد؟ سوال دومم اینکه چرا یه ور ۱۵یه ور ۵
        برای قسمت منفیش باید از رگولاتور منفی استفاده کنی مثل 7905 . توی دیتاشیت گفته بین صفر ولت تا سی ولت باشه. مدار نمونشو با 15 و -5 بسته. چراشو هم باید زیر اسکوپ ببینی.
        جدیدترین ویرایش توسط ali_smps; ۱۳:۳۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_smps نمایش پست ها
          برای قسمت منفیش باید از رگولاتور منفی استفاده کنی مثل 7905 . توی دیتاشیت گفته بین صفر ولت تا سی ولت باشه. مدار نمونشو با 15 و -5 بسته. چراشو هم باید زیر اسکوپ ببینی.
          مرصی حله پس باید رگلااور منفی بگیرم.

دیدگاه

عاشق این منبع چینی هستم.

نوشته 24 ولی 26 میده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
              دو امپر جریان لحظه ای هست البته علی هم در مورد جریان گیت نکته خوبی گفت
              شارژ و دشارژ خازن گیت هم لحظه ای محسوب میشه و در دیتاشیت درایور گفته که برای igbt های تا 1200 ولت 100 امپر مناسبه
              البته ممکنه برای مواردی کم بیاره
              دوستی که سوئیچ ها رو خرید کردید لطفا پارت نامبرش رو اینجا بگید تا بشه نظر داد
              سایز فریت ها و قیمت خرید قطعاتت رو هم جداگانه بگی کار ثوابی کردی

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

عاشق این منبع چینی هستم.

نوشته 24 ولی 26 میده.
              زیر بار میاد پایین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020 نمایش پست ها
                شارژ و دشارژ خازن گیت هم لحظه ای محسوب میشه و در دیتاشیت درایور گفته که برای igbt های تا 1200 ولت 100 امپر مناسبه
                البته ممکنه برای مواردی کم بیاره
                دوستی که سوئیچ ها رو خرید کردید لطفا پارت نامبرش رو اینجا بگید تا بشه نظر داد
                سایز فریت ها و قیمت خرید قطعاتت رو هم جداگانه بگی کار ثوابی کردی

زیر بار میاد پایین

بله دیتاشو دیدم درایور ها قدرت کافی برای سوعیچ زدن تا ولتاژ 1200v 100aرو دارن.
                مشخصات igbt مال شرکت ls کره البته چیپ های داخلیش مال شرکت abb(بزرگترین شرکت مهندسی جهان)هستش.
                اینم مشخصات luh150g1204.
                در مورد ترانس اهنی گیر نمیاد پرسیدم ترانس سه سر ۲۴ با ۱۵ فرق چندانی نداره ۱امپر گفت ۲۵تومن رفتم یکی که بیکار بود گفتم سه تا ضعیفشو بپیچ گفت ۳۵تومن.

در مورد فریت :استوکش رو گیر اوردم.
                تو تهران قیمت کردم ۵۰،۰۰۰ .یکی دیگه ۱۰۰،۰۰۰ گفت.
                تو شهر خودم یکی ۲۵،۰۰۰ تومن گفت یکی منبع فریت بود خودشم سایزی که من می خواستم ۱۷،۰۰۰.
                کل ic ها تا به حال که تو عکسه ۲۲،۰۰۰تومن.
                منبع ها هم ۴۶،۰۰۰تومن.
                فریت ها

البته سایزش یادم رفت بگم همون تو مدار اصلی بود 8اینجی

دیدگاه

تو شهر خودم یکی ۲۵،۰۰۰ تومن گفت یکی منبع فریت بود خودشم سایزی که من می خواستم
                  شهر خودتون کجاست که قیمت بندر شانگهای رو شکونده . باز هم فریت داره ؟ از هر مدلی که داشته باشه فرق نداره

یا اون سویچینگ ها هم منفی مثیت نمیشه ساخت اگر ادعا میکنی 24 ولته در ضمن 46000 تومن خیلی گرون خریدی شابدم سه تاشو 46000 خریدی که خوب پول اهن کیس شو دادی

ععع . علی هم تو تاپیکه . سلام چطوری
                  علی این کوره القایی چرا خارن کوپلینگ نداره؟ میدونی خارن کوپلینگ چیه دیگه؟ قشنگ حس میکنی چی میگم دیگه؟
                  جدیدترین ویرایش توسط kamy007; ۰۰:۴۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲.

دیدگاه

شهر خودتون کجاست که قیمت بندر شانگهای رو شکونده . باز هم فریت داره ؟ از هر مدلی که داشته باشه فرق نداره
                    تبریز.هر جوری داره .فقط بزرگترین سایزش این بود.

یا اون سویچینگ ها هم منفی مثیت نمیشه ساخت اگر ادعا میکنی 24 ولته

چرااااااااااااااااااا؟
                    بارگلاتور که میشه؟
                    نمیشهههههههههههههههههه؟

دیدگاه

با سوییچینگ میشه ولتاژمنفی ساخت ولی نه اینجا توی اینکار. رگولاتورمنفی باید با ترانس آهنی استفاده کنی چون جریان AC معکوس داره . حالا اگه میخوای دوباره جریان دی سی منبع سوییچینگو به ac تبدیل کنی و بعدش ازش منفی بگیری دیگه روی ملا نصر الدینم سفید میشه با این کار. فک کنم اینجوری بخوایم راهنمایی کنیم دیگه کل سایت به فحشمون بکشن. راستی تیروییدا روخیلی مفت خریدی . بازم استوکش داره ؟ اینجا یه تیروییده سه سانتی رومیدن 2500 تومن. 4 اینچیش دیگه بماند.
                      جدیدترین ویرایش توسط ali_smps; ۱۱:۱۹ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲.

دیدگاه

اول اخرش من باید اون ترانس ها رو بخرمفریت هستش کسی بخواد موجوده .هر جوریشو.

دیدگاه

اون هسته ها تلفظ صحیحش توروئیده نه تیروئید!
                          تیروئید یه غده است تو گلو!
                          شماره تماس فروشنده ی هسته ها رو لطف میکنید؟ هسته ها مال کجاست فروشنده نگفت؟

دیدگاه

شمارشو ندارم.نه دیتاشو نداشت.
                            خودش می گفت استوک روسی

دیدگاه

ععع . علی هم تو تاپیکه . سلام چطوری علی این کوره القایی چرا خارن کوپلینگ نداره؟ میدونی خارن کوپلینگ چیه دیگه؟ قشنگ حس میکنی چی میگم دیگه؟
                              سلام کامی چطوری. خیلی . عجب گفتیا !!! کار از حس کردن گذشت بابا. چنان پوستی از من کند که نگو ولی بالاخره به نتیجه رسید . شکل موجشو ندیدم ولی عملکردش روی ترانس آهنی و پنکه عالیه . اصلا نویز نمیده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali_smps نمایش پست ها
                                سلام کامی چطوری.
                                مخلصم من نفهمیدم چرا اینورتور سینوسی ساختی ولی فکر کنم این انرژی رو رو امپلی فایر کلاس D میزاشتی لااقل چند تاشو تو همین ماه پول میکردی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X