اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل ایفون تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل ایفون تصویری

سلام.ایفون تابا مدل 1070i ای سی تغذیه در برد ال سی دی سوخته بود ودر اثر گرما شماره ای سی مشخص نبود بعد برسی شماره ای سی fr9885بود ک یک ای سی تغذیه 6پایه است.ای سی را عوض کردم تصویر نیامد ومدام صدای قطع ووصل رله شنیده میشود و ای سی شروع ب داغ کردن میکند .بنظرتون مشکل از کجاست؟ممکنه ای سی بک لایت هم مشکل داشته باشد؟

نوشته اصلی توسط زمانی نمایش پست ها
    سلام.ایفون تابا مدل 1070i ای سی تغذیه در برد ال سی دی سوخته بود ودر اثر گرما شماره ای سی مشخص نبود بعد برسی شماره ای سی fr9885بود ک یک ای سی تغذیه 6پایه است.ای سی را عوض کردم تصویر نیامد ومدام صدای قطع ووصل رله شنیده میشود و ای سی شروع ب داغ کردن میکند .بنظرتون مشکل از کجاست؟ممکنه ای سی بک لایت هم مشکل داشته باشد؟
    درود، ممکن هست خازن های SMD خروجی دچار اتصال کوتاه شده باشن.
    و اینکه قطعات مشکوک رو جدا کنید و بررسی کنید با جدا کردن کدوم مشکل داغی برطرف میشه.
    ​​​​
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام وتشکر از راهنمایی شما.ای سی بک لایت را هم عوض کردم وایندفعه ای سی تغذیه اصلا گرم نمیشود و ولتاژها هم بنظرم طبق دیتاشیت درست است.ای سی بک لایت هم ولتاژگیری از پایه ورودی وخروجی انجام دادم ولتاژخروجی 3.7ولت است اما ال سی دی روشن نمیشود بنظرتون مشکل ازکجاست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط زمانی نمایش پست ها
        سلام وتشکر از راهنمایی شما.ای سی بک لایت را هم عوض کردم وایندفعه ای سی تغذیه اصلا گرم نمیشود و ولتاژها هم بنظرم طبق دیتاشیت درست است.ای سی بک لایت هم ولتاژگیری از پایه ورودی وخروجی انجام دادم ولتاژخروجی 3.7ولت است اما ال سی دی روشن نمیشود بنظرتون مشکل ازکجاست؟
        اگر آیسی EEPROM یا flash داره یکبار پروگرام کنید.
        ولی تا جایی که به یاد دارم ولتاژ بکلایت باید ۹ یا ۱۴ ولت باشه.
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

ممنون از راهنمایی جنابعالی.در دیتاشیت ای سی بک لایت ورودی را مابین 2.5الی 6ولت ذکرکرده است.البته بازهم نمیدانم شاید هم فرمایش شما صحیح باشد.پروگرام کردن ای سی فلش کار من نیست .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X