اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد جایگزین چاه ارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمایی در مورد جایگزین چاه ارت

نوشته اصلی توسط Mrezakh
    ممنون از راهنمایی که کردین
    من فقط برای تایید ناظر نظام مهندسی میخام
    میله باید مسی باشه؟اگر یه پولیکا بزارم که هر وقت خاست بیاد بتونم اب بریزم داخل لوله که نم داشته باشه، جواب میده؟
    بله فقط نباید تابلو باشه لوله پولیکات و الا قبول نمی کنند مهم اینه که تو عمق مرطوب باشه نه سطح

دیدگاه

من پرسیدم، میگن مقاومت چاه ارت مسکونی باید حداکثر 5 اهم باشه، من یه ترفندی زدم، سیم مسی رو رد کردم تو تابلو، یه جایی این سیم داودم تو بنتونیت
      برای اندازه گیری هم میان مقاومت سیم اصلی اندازه میگیرن، حالا من برا اندازه گیری باید چی کار کنم؟ با اهم متر باید اندازه بگیرم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mrezakh
        سلام
        وقت همگی بخیر
        دوستان عزیر داخل 1 اپارتمان، چاه ارت فراموش کردن که ایجاد کنن، الان امکانش نیست که دیگه چاه کنده بشه
        خواستم بدونم جایگزینی برای چاه ارت هست که وقتی ناظر تاسیسات میاد، بشه تاییدیه رو گرفت؟
        برقکاری که سر ساختمون بوده میگه سیم ارت وصل کنید به سیم نول جواب میده، اما من نمیدونم ایا این کار عملی هست یا نه
        از دوستان اگر کسی اطلاعی داره، ممنون میشم منو راهنمایی کنه

درود.
        یکی از دوستان یک دستگاه چاه ارت الکترونیکی اختراع کرده بود.تو تلگرام تبلیغ میکرد.
        ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X