اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل عجیب در برق خانه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل عجیب در برق خانه

نوشته اصلی توسط askfarzad نمایش پست ها
    مونیوتور تازه الجی led هست. 29um68 .
    الان روی اسپیکر ها هم یه نویزی می افته. چطور مشکل رو رفعش کنم ؟
    اسپیکر در جایی که مانیتور نیس نویز نداره؟؟؟
    اگه داره خازن ها و مقاومت هارو چک کنیدیا ولوم رو با اسپری چرب شور تمیز کنید و نتیجه رو اعلام کنید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط afceaglee2013 نمایش پست ها
    منظورم اینه که وقتی کابل دیتا مانیتور قطعه و وسایل سلفی استفاده میکنید بازم خاموش میشه؟
    بخاطر این پرسیدم ک ببینیم این نویز از کابل برق مانیتور وارد میشه یا کابل دیتا
    بدون کابل دیتا اصلا نویز نمیوفته ولی وصل میکنم سیستم دیوونه کنندس متأسفانه

دیدگاه

من نمیتونم نظر قطعی بدم ولی بنظر میرسه مشکل از داخل کیس یا کابل هست
      مشکلات کارت گرافیک یا شل بودن کابل یا کارت گرافیک
      پاور، مادربورد....
      دوستایی که این مشکل رو دارین میتونید تمامی وسایل جانبی مثل کارت های صدا، اسپیکر، کیبورد، موس و همه وسایل متصل به کامپیپتر رو جدا کنید طوری که فقط کارت گرافیک پردازنده رم باشن و امتحان کنید ببینید باز نویز میوفته یا نه (اینکارا برای اطمینان بیشتره وگرنه احتمال مشکلدار بودن این وسایل خیلی کمه)
      در این حالت که حداقل وسایل وصل هستند این 3 حالت رو امتحان کنید و نتیجه رو بگید لطفا
      -در حالتی که ویندوز بالا اومده و کابل مانیتور هم وصله یکی ازین وسیله های نویز ساز رو روشن کنید
      -در حالتی که سیستم خاموشه ولی کلید پشت پاور وصله(اگه کلید پاور زده بشه سیستم روشن میشه) کابل مانیتور هم وصله یکی ازین وسیله های نویز ساز رو روشن کنید
      -در حالتی که سیستم خاموشه ولی کلید پشت پاور قطعه و کابل مانیتور وصل، یکی ازین وسیله های نویز ساز رو روشن کنید

--
      مانیتور با چه کابلی وصله؟
      در صورت امکان با یه پاور و کارت گرافیک دیگه تست کنید
      مدل پاور و کارت گرافیکتون رو هم بفرمایید
      هر نوع اورکلاکی انجام دادید یا نه
      ممکنه از پاور باشه که میذاره نویز وارد سیستم بشه

--
      من جارو برقی 2000 وات و دریل 450 وات رو به سه شاخه ای که سیستم وصله متصل کردم ولی هیچ نوع نویزی ندیدم ..
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

استارتر محترم نمیدونم هنوز هم این مشکل رو دارید یا خیر اما بنده هم مشکل مشابه شما رو داشتم. برای من زمانی که مثلا کلید چراغ رو میزدیم روشن شه صفحه تلوزیون میرفت. در صورتی ک نه تلوزیون مشکل داشت و نه محافظ برق چون جای دیگه بردم و تست کردم مشکلی نبود اصلا!
        من بعد از اینکه محافظ رو حذف کردم و با 3 راهی معمولی ب برق وصل کردم کاملا مشکلم حل شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roze.narengy نمایش پست ها
          استارتر محترم نمیدونم هنوز هم این مشکل رو دارید یا خیر اما بنده هم مشکل مشابه شما رو داشتم. برای من زمانی که مثلا کلید چراغ رو میزدیم روشن شه صفحه تلوزیون میرفت. در صورتی ک نه تلوزیون مشکل داشت و نه محافظ برق چون جای دیگه بردم و تست کردم مشکلی نبود اصلا!
          من بعد از اینکه محافظ رو حذف کردم و با 3 راهی معمولی ب برق وصل کردم کاملا مشکلم حل شد
          سلام
          هم تلوزیون و هم مانیتورم ساموسنگ هست و دوتاشون وقتی بار سلفی مثل ترانس پنکه کولر یا... میزنم صفحه هایشان خاموش میشود و بعداز 5 ثانیه دوباره به حالتت اول برمیگرده
          سایز مانیتورم 18 اینچ و تلوزیونم سامسونگ ال سی دی 42 اینچ سری 5
          بدون محافظم وصله اینجوری میشه
          مشکل چیه؟

دیدگاه

اگه اجاره خونه میدین که ترانس های قابل حمل تهیه کنید، برای ابزار باغبانی هم از همینا میشه استفاده کرد ولی اگه صاحب ملک هستید از استابلایزر ثابت سوئیچینگ پرنیک تهیه کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X